Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υψηλη Β Χοριακη ??


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Είμαι στη 5η μέρα  καθυστέρησης, είχα τελευταία περίοδο 2/3 και σταθερό κύκλο 28 ημερών !! Έκανα δυο τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν θετικά και έκανα την χοριακη η οποία βγήκε στις 1176 μονάδες ! Δεν είναι πολύ υψηλή βρε κορίτσια ?? Να χαρώ ή να αγχωθώ ?? Θα κάνω αύριο και την επαναληπτική !! Επίσης έχω λίγα πονάκια σήμερα χαμηλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Γιατί σε αγχώνει αυτό; Να είχες χαμηλή να το δεχτώ, αλλά υψηλή θα έπρεπε να σε χαροποιεί!!!

Έχεις δίκιο! Όπως καταλαβαίνεις μου φαίνονται όλα καινούργια και ξένα, γιατί είναι η πρώτη μου φορά !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μια χαρά είναι! Εύχομαι μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Σ ευχαριστώ πολύ !! Ελπίζω να πάνε όλα καλά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lily_Kour είπε:

Καλησπέρα σας,

Είμαι στη 5η μέρα  καθυστέρησης, είχα τελευταία περίοδο 2/3 και σταθερό κύκλο 28 ημερών !! Έκανα δυο τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν θετικά και έκανα την χοριακη η οποία βγήκε στις 1176 μονάδες ! Δεν είναι πολύ υψηλή βρε κορίτσια ?? Να χαρώ ή να αγχωθώ ?? Θα κάνω αύριο και την επαναληπτική !! Επίσης έχω λίγα πονάκια σήμερα χαμηλά!! 

@Lily_Kourγλυκουλα εσυ τι υψηλή να είναι μια χαρα είναι καλε αν είναι δυνατόν ειναι μια φυσιολογικη χοριακη και μην ξεχνας 5 μερα καθυστέρησης καλε είναι τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lily_Kour είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ !! Ελπίζω να πάνε όλα καλά !!! 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου και με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lily_Kour είπε:

Καλησπέρα σας,

Είμαι στη 5η μέρα  καθυστέρησης, είχα τελευταία περίοδο 2/3 και σταθερό κύκλο 28 ημερών !! Έκανα δυο τεστ εγκυμοσύνης και βγήκαν θετικά και έκανα την χοριακη η οποία βγήκε στις 1176 μονάδες ! Δεν είναι πολύ υψηλή βρε κορίτσια ?? Να χαρώ ή να αγχωθώ ?? Θα κάνω αύριο και την επαναληπτική !! Επίσης έχω λίγα πονάκια σήμερα χαμηλά!! 

Είναι τέλεια η χοριακή σου. Κι εγώ με σταθερό κύκλο 28 ημερών και 4 μέρες μετά την καθυστέρη είχα 3912 μονάδες. Και όλα πάνε καλά προς το παρόν. Μπορεί να έγινε η σύλληψη λίγο νωρίτερα.

Για τα πονάκια μην αγχώνεσαι. Κι εγώ όπως και σχεδόν όλες έχουμε. 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσι συγχαρητήρια!!! μαζί είμαστε!! εγώ με μια μέρα καθυστέρηση είχα 758 και αύριο πάω για την επαναληπτική!!! Για να δούμε!! Πονακια έχω και εγώ αρκετά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...