Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κρυαδες κατα την εγκυμοσυνη


Recommended Posts

Εγώ δεν τις είχα! Το έχω ακούσει όμως να το λένε άλλες κοπελες! Τελικά όλο κ κάτι έχουμε κ όλο και κάτι άλλο βγαινει! Με το καλό το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!και εγώ είμαι 5 εβδομαδών εγκυούλα!μιλάμε τέτοιο ρίγος δεν είχα ποτέ ξανά στη ζωή μου!ΠΑΓΩΝΩ κυριολεκτικά!ειδικά το βράδυ δεν μπορώ να ζεσταθώ!βάζω κλιματιστικό στους 30 βαθμούς με κουβέρτα και πάλι δεν μπορώ να ζεσταθώ!δεν ξέρω γιατί συμβαίνει Αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια !ειμαι στη 4η βδομάδα και έχω και εγώ έντονες κρυαδες γιατί συμβαίνει αυτό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι πλέον στον 9ο μήνα. Στην αρχή της εγκυμοσύνης (Αύγουστος) είχα κι εγώ σχεδόν κάθε βράδυ κρυάδες, παρόλη τη  ζέστη, οι οποίες μετά από λίγο καιρό σταμάτησαν και επανεμφανίστηκαν κάνα δυο φορές πριν κλείσω τον 8ο. Πάντα με έπιαναν το βράδυ που ξάπλωνα να κοιμηθώ. Είναι ένα σύμπτωμα που δεν κρατάει καιρό. Το γιατρό μου δεν τον ρώτησα πότε για αυτό. Δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο η αναιμία που έχω ή είναι κάτι που απλά συμβαίνει για κάποιο λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια.. 19η εβδομάδα και αραιά και που έχω κι εγώ κρυαδες . Κυρίως το νιώθω πιο έντονο στα πόδια μου. Μήνες είναι θα περάσουν..υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/4/2019 at 10:58 ΜΜ, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια και εγώ 4η βδομάδα και με πιάνουν και εμένα κρυαδες!! Σαν συγκρια.. κορίτσια πόνους περιόδου έχετε;

Καλησπερα!στην 4η εβδομαδα ειμαι και εγω και εχω και εγω πονους περιοδου και τσιμπηματα.ειδικα σημερα εχω περισσοτερους.μεχρι που ανυσηχησα και ξαπλωσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...