Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αϋπνίες - υπερενταση


Recommended Posts

Δυστυχώς από την αρχή είχα άσχημη εγκυμοσύνη....Έτσι είμαι ξάπλα από την αρχή. Έπινα 3 ουτροτζεσταν πρωί μεσημέρι και βράδυ, τα σιχαίνομαι μου φέρνουν ναυτία, ζαλαδα,  ταχυπαλμιες , δυσκοιλιότητα, αύξηση βάρους και το χειρότερο με αναστατώνει πως να το πω όλο κλαίω...κι Όμως ναι το παρατήρησα Γιατί 15 μέρες δεν το έπινα και είχαν εξαφανιστεί όλα τα παραπάνω. Όμως δυστυχώς έκανα περίδεση τραχήλου και έτσι πάλι ακινησία αλλά με 1 ουτροτζεσταν το βράδυ, και πρωί και βράδυ το τροφοκαρντ συν τις βιταμίνες μου συν τις ενέσεις στην κοιλίτσα λόγω ελαφριάς ευτυχώς θρομβοφιλια.....

Τίποτα από αυτά δεν είχα στην κόρη μου , πριν βέβαια 15 Χρόνια ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/4/2019 at 4:06 ΠΜ, ο/η joy2 είπε:

Η πίεση μου είναι φυσιολογική, έκανα κ τριπλεξ καρδιάς και ήταν μια χαρά! Απλά δνε καταλαβαίνω, μόνο εμένα μου συμβαίνει να ξυπνάω και να μην μπορώ να κοιμηθώ και να έχω ταχυπαλμιες ή είναι φυσιολογικό...? Όλοι μου λένε άγχος, μπορεί και να'ναι αυτό... Ελπίζω η γνωστή σου να είναι καλύτερα και να μας μάθουμε πως το αντιμετώπισε... :)

Καλησπέρα.  Κι εγώ το παθαίνω να ξυπνάω τα ξημερώματα μετά από όνειρο με ταχυκαρδίες και να μη μπορώ να κοιμηθώ . Αλλά και χωρίς όνειρο ξυπνάω Κ δε μπορώ να κοιμηθώ.  Και τώρα που γράφω έχω ταχυκαρδια.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nancy an. είπε:

Καλησπέρα.  Κι εγώ το παθαίνω να ξυπνάω τα ξημερώματα μετά από όνειρο με ταχυκαρδίες και να μη μπορώ να κοιμηθώ . Αλλά και χωρίς όνειρο ξυπνάω Κ δε μπορώ να κοιμηθώ.  Και τώρα που γράφω έχω ταχυκαρδια.... ?

Τα ίδια κ εγώ... Τώρα πάντως ειμαι καλύτερα... ΑΧΧΧ Αντε να περάσει κ αυτό :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...