Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πάρα πολύ όμορφο αυτό που σκέφτηκες ❤️❤️❤️εγώ θα είχα σκάσει... Αν κ εγώ είμαι σαν εσένα στην πρώτη εγκυμοσυνη όπως ναι του το είπα ενώ τώρα θέλω να είναι διαφορετικά ❤️❤️❤️❤️

Οι αντιδρασεις ολων εκεινη την ωρα θα εχουν πλακα..αφου σκεφτομαι να το τραβαω κ με καμερα να μου μεινουν τα ντοκουμεντα!!!ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην στραβωσει κατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Μα πώς αντέχεις!!

Με τρομερη υπομονη!!!!εντω μεταξυ σαν τον διαολο τις τελευταιες μερες ολοι μου λενε να βαλω μπρος για το δευτερο..τι στο καλο λεω?στο βρακι μου ειστε πια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Οι αντιδρασεις ολων εκεινη την ωρα θα εχουν πλακα..αφου σκεφτομαι να το τραβαω κ με καμερα να μου μεινουν τα ντοκουμεντα!!!ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην στραβωσει κατι!

Όλα καλά θα πανε κορίτσι μ μην σκέφτεσαι αρνητικά ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Με τρομερη υπομονη!!!!εντω μεταξυ σαν τον διαολο τις τελευταιες μερες ολοι μου λενε να βαλω μπρος για το δευτερο..τι στο καλο λεω?στο βρακι μου ειστε πια?????

Χαχαχα ????? μάλλον σε μυρίστηκαν?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Με τρομερη υπομονη!!!!εντω μεταξυ σαν τον διαολο τις τελευταιες μερες ολοι μου λενε να βαλω μπρος για το δευτερο..τι στο καλο λεω?στο βρακι μου ειστε πια?????

Αντε με το καλό κορίτσι μου γκυκό!οοοολα να πάνε τέλεια! Να βιντεοσκοπήσεις αντιδράσεις πλιζζζζ! Θα το βλεπεις κ θα το θυμάσαι?! ???????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλή και όμορφη Μεγάλη Πέμπτη!Να πετύχουν τα αυγουλάκια κυριολεκτικα και μεταφορικά!

Καλημερααααα!μακαρι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλή και όμορφη Μεγάλη Πέμπτη!Να πετύχουν τα αυγουλάκια κυριολεκτικα και μεταφορικά!

Καλημέρα κορίτσια!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλή και όμορφη Μεγάλη Πέμπτη!Να πετύχουν τα αυγουλάκια κυριολεκτικα και μεταφορικά!

Καλημέρααααααα όλοι μέρα αα να περνάτε πάντα καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και όμορφη Μ.Πέμπτη να έχουμε!!! Επιτέλους είδαμε και λίγο ήλιο εδώ στην Αθήνα!

Λοιπόν κορίτσια μου είμαστε από όλα οκ (σπερμοδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία, ορμονικές), είμαι 31 χρονών και αυτό το μήνα πήρα τα ψηφιακά τεστ ωορρηξίας της clearblue και είχα 12η και 13η μέρα ωορρηξία οπότε έδωσα πόνο.  Τι λέτε έχω πιθανότητες να μου έρθει το Μαγιάτικο λουλουδάκι? ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και όμορφη Μ.Πέμπτη να έχουμε!!! Επιτέλους είδαμε και λίγο ήλιο εδώ στην Αθήνα!

Λοιπόν κορίτσια μου είμαστε από όλα οκ (σπερμοδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία, ορμονικές), είμαι 31 χρονών και αυτό το μήνα πήρα τα ψηφιακά τεστ ωορρηξίας της clearblue και είχα 12η και 13η μέρα ωορρηξία οπότε έδωσα πόνο.  Τι λέτε έχω πιθανότητες να μου έρθει το Μαγιάτικο λουλουδάκι? ❤️

 

Καλημέρα @Nancaki88 ναι υπάρχουν πολλές πιθανότητες....μακάρι να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και όμορφη Μ.Πέμπτη να έχουμε!!! Επιτέλους είδαμε και λίγο ήλιο εδώ στην Αθήνα!

Λοιπόν κορίτσια μου είμαστε από όλα οκ (σπερμοδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία, ορμονικές), είμαι 31 χρονών και αυτό το μήνα πήρα τα ψηφιακά τεστ ωορρηξίας της clearblue και είχα 12η και 13η μέρα ωορρηξία οπότε έδωσα πόνο.  Τι λέτε έχω πιθανότητες να μου έρθει το Μαγιάτικο λουλουδάκι? ❤️

 

Ναι φυσικά!!!!Στο εύχομαι οοοολλοοοοψυχα κορίτσι μου!!!!! 

Περιμένουμε εξέληξη..πότε «δεν» περιμένεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και όμορφη Μ.Πέμπτη να έχουμε!!! Επιτέλους είδαμε και λίγο ήλιο εδώ στην Αθήνα!

Λοιπόν κορίτσια μου είμαστε από όλα οκ (σπερμοδιάγραμμα, σαλπιγγογραφία, ορμονικές), είμαι 31 χρονών και αυτό το μήνα πήρα τα ψηφιακά τεστ ωορρηξίας της clearblue και είχα 12η και 13η μέρα ωορρηξία οπότε έδωσα πόνο.  Τι λέτε έχω πιθανότητες να μου έρθει το Μαγιάτικο λουλουδάκι? ❤️

 

Καλημερούδια και εγω ειχα οωρηξια αυτή την εβδομάδα αλλά τίποτα δεν έκανα γιατί νυστευω όποτε πάω για Ιούνη και βλεπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερούδια και εγω ειχα οωρηξια αυτή την εβδομάδα αλλά τίποτα δεν έκανα γιατί νυστευω όποτε πάω για Ιούνη και βλεπουμε..

Εντάξει καλά έκανες τότε! Και εγώ άλλα χρόνια το έκανα αυτό αλλά φέτος λέω ο σκοπός είναι ιερός. Είχα κάνει και τη σαλπιγγογραφία πριν λίγες μέρες και μου είπε ο γιατρός να έρθω σε επαφή γιατί είμαστε και πιο γόνιμες μετά από αυτή την εξέταση οπότε είπαμε να μη χάσουμε τον κύκλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Εντάξει καλά έκανες τότε! Και εγώ άλλα χρόνια το έκανα αυτό αλλά φέτος λέω ο σκοπός είναι ιερός. Είχα κάνει και τη σαλπιγγογραφία πριν λίγες μέρες και μου είπε ο γιατρός να έρθω σε επαφή γιατί είμαστε και πιο γόνιμες μετά από αυτή την εξέταση οπότε είπαμε να μη χάσουμε τον κύκλο!

Ναι την εκανα και εγω τον προηγούμενο μήνα και προσπάθησα κιολας γιατί στο καπάκι είχα γόνιμες αλλά τζιφος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι την εκανα και εγω τον προηγούμενο μήνα και προσπάθησα κιολας γιατί στο καπάκι είχα γόνιμες αλλά τζιφος

Εντάξει δεν πειράζει, πάμε για Ιούνιο με αισιοδοξία και θετική σκέψη! Θα μας έρθει και εμάς το σποράκι! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να μην ήμουν ενεργή στο θεματάκι και να μην τσάκωσα το Πασχαλινό αυγουλάκι ,τα αυγά πάντως που έβαψα έγιναν υπέροχα!Κατακόκκινα και λαμπερά!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nancaki88 είπε:

Εντάξει καλά έκανες τότε! Και εγώ άλλα χρόνια το έκανα αυτό αλλά φέτος λέω ο σκοπός είναι ιερός. Είχα κάνει και τη σαλπιγγογραφία πριν λίγες μέρες και μου είπε ο γιατρός να έρθω σε επαφή γιατί είμαστε και πιο γόνιμες μετά από αυτή την εξέταση οπότε είπαμε να μη χάσουμε τον κύκλο!

Με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Με το καλο!!!

Αχ μακάρι κορίτσι μου! ❤️

Μακάρι για όλες μας εδώ μέσα...! Και μετά να λέμε τις εμπειρίες της εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Nancaki88 είπε:

Αχ μακάρι κορίτσι μου! ❤️

Μακάρι για όλες μας εδώ μέσα...! Και μετά να λέμε τις εμπειρίες της εγκυμοσύνης!

Μακαρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...