Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Έχω ακούσει από πολλές ότι έχουν βγει λάθος τα τεστ τώρα φταίει το τεστ η κάτι άλλο ποιος ξερει

Αυτό έκανες? 

Screenshot_20190424-231736.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα; μου να σαι καλά ❤️να χαίρεσαι τα το παιδάκια σου ?

Κ εγω ειχα κανει clear blue 4 μερες πριν (η φωτο που ειχα βαλει) κ ιιιιιιισα που φαινοταν η γραμμη!!καμια δεν κρατιεται μεχρι να δει καθυστερηση!ολες θελουμε να μαθουμε νωριτερα! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Της eviol αν της λέω σωστα δεν έχουν σχέση με γονιμότητα.

Ε τότε πως μπορεί να επηρεάζουν το τεστ εγκυμοσύνης???. Δηλ κ μόνη σου να το σκεφτείς.... Δεν μπορεί να ισχύει... Ίσως ήταν εγκυμοσύνη.... Κ απλά δεν προχώρησε.... Μην το σκέφτεσαι... Όλα θα ξανά γίνουν σωστά. Κ σύντομα!!! Έχε αισιοδοξία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλησπερα!τι κανετε??εγω δοξα το θεο ολα πανε καλα. Ξεκινησα φιλικο χθες, κ σημερα επειδη ειχα πονακια με εντολη γιατρου πηρα κ προγεστερονη λιγες μερες!το θεμα ειναι οτι ακομα δεν το εχω πει σε κανεναν!περιμενω να ερθει το πασχα που θα ειμαστε ολοι μαζι!!πω πω η αναμονη με σκοτωνει!!στον γιατρο θα παμε μου ειπε προς το τελος της αλλης βδομαδα μηπως ακουσουμε κ καρδουλα.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κ εγω ειχα κανει clear blue 4 μερες πριν (η φωτο που ειχα βαλει) κ ιιιιιιισα που φαινοταν η γραμμη!!καμια δεν κρατιεται μεχρι να δει καθυστερηση!ολες θελουμε να μαθουμε νωριτερα! ???

Όταν πλησιάζει η μέρα είναι σαν να ε βάζουν στα καρβουνα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Όταν πλησιάζει η μέρα είναι σαν να ε βάζουν στα καρβουνα?????

Αν κ έχω 6 μέρες ακόμα γι εμένα βέβαια είναι πολλές λέω Ν κανω υπομονηηη αλλά θ αντέξω??????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσαρες καλησπερα!τι κανετε??εγω δοξα το θεο ολα πανε καλα. Ξεκινησα φιλικο χθες, κ σημερα επειδη ειχα πονακια με εντολη γιατρου πηρα κ προγεστερονη λιγες μερες!το θεμα ειναι οτι ακομα δεν το εχω πει σε κανεναν!περιμενω να ερθει το πασχα που θα ειμαστε ολοι μαζι!!πω πω η αναμονη με σκοτωνει!!στον γιατρο θα παμε μου ειπε προς το τελος της αλλης βδομαδα μηπως ακουσουμε κ καρδουλα.. ???

Να μας πεις οταν κανεις την ανακοινωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αν κ έχω 6 μέρες ακόμα γι εμένα βέβαια είναι πολλές λέω Ν κανω υπομονηηη αλλά θ αντέξω??????? 

Χαχαχαχαχ θα αντεξεις...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

Χαχαχαχαχ θα αντεξεις...!!!

Χαχαχαχα τώρα που θα κάτσει κ ο αντρας μου σπίτι θα είναι διαφορετικά θα ξεχνιέμαι ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα τώρα που θα κάτσει κ ο αντρας μου σπίτι θα είναι διαφορετικά θα ξεχνιέμαι ?????

Καντο στις 1 του μηνα να ειναι γουρικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

Καντο στις 1 του μηνα να ειναι γουρικο!!

Χαχαχαχα Έτσι λέω κ εγώ μακάρι να έγινε το θαύμα... Μετά της 12 μετράει αν το κανω?????πλάκα κάνω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε τότε πως μπορεί να επηρεάζουν το τεστ εγκυμοσύνης???. Δηλ κ μόνη σου να το σκεφτείς.... Δεν μπορεί να ισχύει... Ίσως ήταν εγκυμοσύνη.... Κ απλά δεν προχώρησε.... Μην το σκέφτεσαι... Όλα θα ξανά γίνουν σωστά. Κ σύντομα!!! Έχε αισιοδοξία!!! 

Επηρεάζουν.. θα σε ρωτήσω το άλλο πως να ήταν εγκυμοσύνη;;; μα δεν έχουμε καν σπέρμα..;; ούτε με βιοψία δεν βρέθηκε οπότε εγκυμοσύνη μόνο με τον Κρίνο αν ήταν... οπότε δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνη.. Και όταν λενε 2 γιατροί ότι είναι από τις βιταμίνες Είναι απο εκεί..!! Οπότε μόνο αν μύρισα τον Κρίνο τότε μπορεί να Ειμουν Αλλιός δεν υπάρχει και υπήρχε περίπτωση εγκυμοσύνης δεν μπορούμε όλα να τα συνδυάζουμε με εγκυμοσύνη..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αν κ έχω 6 μέρες ακόμα γι εμένα βέβαια είναι πολλές λέω Ν κανω υπομονηηη αλλά θ αντέξω??????? 

Να αντεξεις..γιατι να δεις θετικο καραμπαμ αποκλειεται!αν ειναι αχνο η αν ειναι αρνητικο θα σε φαει το αγχος!μηπως δεν το εκανα καλα,μηπως ηταν νωρις..οποτε αστο..κοιτα να περασεις καλα κ κανε μετα το πασχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Να μας πεις οταν κανεις την ανακοινωση!!!

Θα εχει φαση..εχω παραγγειλει ενα φορμακι χριστουγεννιατικο για νεογεννητο.εντω μεταξυ ο αντρας μου ειχε γενεθλια κ γιορταζσι κιολας μεθαυριο,οποτε του ειπα 1 δωρο θα παρει..αλλ θα ειναι περιποιημενο!περιμενω να ερθει το φορμακι να το φτιαξω σε δωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα Έτσι λέω κ εγώ μακάρι να έγινε το θαύμα... Μετά της 12 μετράει αν το κανω?????πλάκα κάνω ???

Χαχαχαχα...μετραει απλα θελεις πρωινα ουρα....χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 υπομονή,λίγες μερουλες κ θα δεις.Εμεις κορίτσια χθες επισκεφτηκαμε έναν γιατρό για να συζητήσουμε για υποβοηθούμενη αναπαραγωγή.Ενα απλο ραντεβού ήταν αρχικά για συζήτηση.Με τα λίγα με τα πολλά, ο γιατρός μ'εβαλε για υπέρηχο,ήμουν στην 9μερα χθές,είδε ωοθηλακιο στα σωστο μέγεθος να χτυπήσουμε μια ενεσουλα ovitrelle (αν το θυμαμαι καλά!)Την έκανα κ αυριο το πρωί στις 10 θα σπάσει!Όποτε έχω δουλίτσα το πρωί?

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anastasia_92 είπε:

Να αντεξεις..γιατι να δεις θετικο καραμπαμ αποκλειεται!αν ειναι αχνο η αν ειναι αρνητικο θα σε φαει το αγχος!μηπως δεν το εκανα καλα,μηπως ηταν νωρις..οποτε αστο..κοιτα να περασεις καλα κ κανε μετα το πασχα!

Ε ναι αυτό έχω κ εγώ στο μυαλό μ δεν τα έχω κ πολύ εμπιστοσύνη τουλάχιστον μια κ έξω κ να μθω μια κ καλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anastasia_92 είπε:

Θα εχει φαση..εχω παραγγειλει ενα φορμακι χριστουγεννιατικο για νεογεννητο.εντω μεταξυ ο αντρας μου ειχε γενεθλια κ γιορταζσι κιολας μεθαυριο,οποτε του ειπα 1 δωρο θα παρει..αλλ θα ειναι περιποιημενο!περιμενω να ερθει το φορμακι να το φτιαξω σε δωρο!

Χαχαχα τελειο αυτο που σκεφτηκες...πολυ μ αρεσουν αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Επηρεάζουν.. θα σε ρωτήσω το άλλο πως να ήταν εγκυμοσύνη;;; μα δεν έχουμε καν σπέρμα..;; ούτε με βιοψία δεν βρέθηκε οπότε εγκυμοσύνη μόνο με τον Κρίνο αν ήταν... οπότε δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνη.. Και όταν λενε 2 γιατροί ότι είναι από τις βιταμίνες Είναι απο εκεί..!! Οπότε μόνο αν μύρισα τον Κρίνο τότε μπορεί να Ειμουν Αλλιός δεν υπάρχει και υπήρχε περίπτωση εγκυμοσύνης δεν μπορούμε όλα να τα συνδυάζουμε με εγκυμοσύνη..!!!! 

Τι να σου πω. Εγώ σου λέω από τς μέχρι τώρα γνώσεις μου.... Αλλιώς όλες που παίρνουν eviol θα είχαν κ θετικά τεστ. Καμία δεν έχω ακούσει. Εκτός κ αν το τεστ ήταν ελαττωματικό..... Για να ανέβει η χοριακη πρέπει να υπάρχει κ χοριακη στο αίμα. Οι eviol δεν έχουν χοριακη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Θα εχει φαση..εχω παραγγειλει ενα φορμακι χριστουγεννιατικο για νεογεννητο.εντω μεταξυ ο αντρας μου ειχε γενεθλια κ γιορταζσι κιολας μεθαυριο,οποτε του ειπα 1 δωρο θα παρει..αλλ θα ειναι περιποιημενο!περιμενω να ερθει το φορμακι να το φτιαξω σε δωρο!

Ωραίο!! Αλήθεια,δν το έχεις πει ούτε στον άντρα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Χαχαχαχα...μετραει απλα θελεις πρωινα ουρα....χαχαχαχα!!!

Χαχαχα ναι θα έχω φάει τον γάιδαρο κ την μισή ουρά κ θα κολλήσω το βράδυ που περνάει γρήγορα ??????????Άσχετα που έχω αγωνια από τωρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

Χαχαχα τελειο αυτο που σκεφτηκες...πολυ μ αρεσουν αυτα!!

Ηθελα κατι πρωτοτυπο μωρε!!!!γιατιβστην πρωτη λογω του οτι δεν ειχαμε συζητησει για γαμους κ για τετοια επρεπε να του το πω για να δω τι σκεφτεται..ενω τωρα μια ανακοινωση σε ολους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soulful είπε:

Ωραίο!! Αλήθεια,δν το έχεις πει ούτε στον άντρα σου;;

Οχιιιι!σε κανεναν!!μονο εσεις το ξερετε!!!!!!να σκασω ειμαι! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Ηθελα κατι πρωτοτυπο μωρε!!!!γιατιβστην πρωτη λογω του οτι δεν ειχαμε συζητησει για γαμους κ για τετοια επρεπε να του το πω για να δω τι σκεφτεται..ενω τωρα μια ανακοινωση σε ολους!!

Πω πω τι ωραια!!!! Ελα λιγο εμεινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Ηθελα κατι πρωτοτυπο μωρε!!!!γιατιβστην πρωτη λογω του οτι δεν ειχαμε συζητησει για γαμους κ για τετοια επρεπε να του το πω για να δω τι σκεφτεται..ενω τωρα μια ανακοινωση σε ολους!!

Πάρα πολύ όμορφο αυτό που σκέφτηκες ❤️❤️❤️εγώ θα είχα σκάσει... Αν κ εγώ είμαι σαν εσένα στην πρώτη εγκυμοσυνη όπως ναι του το είπα ενώ τώρα θέλω να είναι διαφορετικά ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...