Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Στο μητέρα θα την κάνω την εξωσωματικη εκεί επέλεξα εγώ. 

Good luck!  Δεν ξέρω τι άλλο εύχονται σε αυτές τις περιπτώσεις. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Πιο πριν ναι πιο μετά μόνο αν δεν υπάρχει σταθερός κύκλος αν γίνει η ωορρηξία δεν έχει νόημα μετά μόνο από ευχαρίστηση ειναι

Κ εγώ έτσι ξέρω ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Good luck!  Δεν ξέρω τι άλλο εύχονται σε αυτές τις περιπτώσεις. ..

Σου εύχομαι κ εγώ καλή επιτυχία κ γρήγορα να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς... Να έχεις υπομονή κ ο Θεός θα σε ανταμείψει ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εμείς δεν μπορούμε φυσιολογικά καθολου δεν υπάρχει καν σπέρμα 

Κορίτσι μου να ξέρεις ότι σε καταλαβαίνω απόλυτα γτ κ εμείς παρόμοια περίπτωση είμαστε αλλά το σπέρμα δεν είναι κάτι σταθερό σήμερα βρίσκεις μηδέν αύριο μπορεί και 5 εκατομμύρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου όπως σας είχα πει εγώ από 18 Απρίλη έβλεπα αίμα μια φορά τη μέρα η κ καθόλου... Ο γιατρός Μ πε φυσιολογικό από την επέμβαση. Τελικά σήμερα στην ώρα μου με 28αρη κύκλο αδιαθετησα κ μπαίνω ξανά πρώτα ο Θεός κ εγώ στο Μάιο δυναμικά να ξεκινήσω προσπαθειες...να αρχίσω να σας λέω κ εγώ τα κατά φαντασίαν συμπτώματα χαχαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια μου όπως σας είχα πει εγώ από τη 18η έβλεπα αίμα μια φορά τη μέρα η κ καθόλου... Ο γιατρός Μ πε φυσιολογικό από την επέμβαση. Τελικά σήμερα στην ώρα μου με 28αρη κύκλο αδιαθετησα κ μπαίνω ξανά πρώτα ο Θεός κ εγώ στο Μάιο δυναμικά να ξεκινήσω προσπαθειες...να αρχίσω να σας λέω κ εγώ τα κατά φαντασίαν συμπτώματα χαχαχααα

Αντε καλη αρχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Κορίτσι μου να ξέρεις ότι σε καταλαβαίνω απόλυτα γτ κ εμείς παρόμοια περίπτωση είμαστε αλλά το σπέρμα δεν είναι κάτι σταθερό σήμερα βρίσκεις μηδέν αύριο μπορεί και 5 εκατομμύρια

Σε μερικές περιπτοσέις.. σε εμάς ούτε στην καλλιέργεια οσχεου δεν βρέθηκε οπότε εμείς είμαστε στο μονόδρομο του δότη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια μου όπως σας είχα πει εγώ από τη 18η έβλεπα αίμα μια φορά τη μέρα η κ καθόλου... Ο γιατρός Μ πε φυσιολογικό από την επέμβαση. Τελικά σήμερα στην ώρα μου με 28αρη κύκλο αδιαθετησα κ μπαίνω ξανά πρώτα ο Θεός κ εγώ στο Μάιο δυναμικά να ξεκινήσω προσπαθειες...να αρχίσω να σας λέω κ εγώ τα κατά φαντασίαν συμπτώματα χαχαχααα

Καλή αρχή στης προσπάθειες σου... Και σύντομα με ευχάριστα νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Good luck!  Δεν ξέρω τι άλλο εύχονται σε αυτές τις περιπτώσεις. ..

Καλη επιτυχια να εχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε μερικές περιπτοσέις.. σε εμάς ούτε στην καλλιέργεια οσχεου δεν βρέθηκε οπότε εμείς είμαστε στο μονόδρομο του δότη 

Δεν πειράζει κορίτσι μου όπως κ να εχει η χαρά σας θα είναι η ιδια με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Arrgyrw είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου όπως κ να εχει η χαρά σας θα είναι η ιδια με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο

Ακριβός....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια μου όπως σας είχα πει εγώ από 18 Απρίλη έβλεπα αίμα μια φορά τη μέρα η κ καθόλου... Ο γιατρός Μ πε φυσιολογικό από την επέμβαση. Τελικά σήμερα στην ώρα μου με 28αρη κύκλο αδιαθετησα κ μπαίνω ξανά πρώτα ο Θεός κ εγώ στο Μάιο δυναμικά να ξεκινήσω προσπαθειες...να αρχίσω να σας λέω κ εγώ τα κατά φαντασίαν συμπτώματα χαχαχααα

Χαχαχα αντε κορίτσι καλή αρχή σ εύχομαι ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σου εύχομαι κ εγώ καλή επιτυχία κ γρήγορα να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς... Να έχεις υπομονή κ ο Θεός θα σε ανταμείψει ❤️❤️

Σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ 

Γλυκο μου κορίτσι, ευχομαι ολόψυχα πολυ καλη επιτυχία και γρήγορα να γεμίσεις απο δακρυα χαρας κ ευτυχιας!!!! Θα ήθελα αν δεν εχεις προβλημα οταν θα την ξεκινησεις να στειλεις λεπτομέριες κτλ... γτ κ εγω σν δω κ αποδώ θα καταφύγω στην εξωσωματικη..κ θελω πληροφοριες γτ ο γιατρος μ εοναι στο Μητέρα... ομορφο βράδυ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Γλυκο μου κορίτσι, ευχομαι ολόψυχα πολυ καλη επιτυχία και γρήγορα να γεμίσεις απο δακρυα χαρας κ ευτυχιας!!!! Θα ήθελα αν δεν εχεις προβλημα οταν θα την ξεκινησεις να στειλεις λεπτομέριες κτλ... γτ κ εγω σν δω κ αποδώ θα καταφύγω στην εξωσωματικη..κ θελω πληροφοριες γτ ο γιατρος μ εοναι στο Μητέρα... ομορφο βράδυ...?

Ότι θες ρώτά με κοπέλα μου μπορώ να σου απαντήσω ότι θες..!!! Καλό βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ότι θες ρώτά με κοπέλα μου μπορώ να σου απαντήσω ότι θες..!!! Καλό βράδυ 

@Niki94 καλή επιτυχία κοριτσι μου εύχομαι ειμαι σιγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Niki94 καλή επιτυχία κοριτσι μου εύχομαι ειμαι σιγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. 

Σε ευχαριστώ πολύ κι σε εσένα τα καλύτερα εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κι σε εσένα τα καλύτερα εύχομαι 

Έχω κλειστή σαλπιγγα και τα χω παρατήσει δεν θέλω άλλο να προσπαθήσω σε θαυμαζω που παρόλα τα προβλήματα προσπαθείς εκμαι σιγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και στο εύχομαι ολόψυχα.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεια σας!Μόλις μπήκα να διαβάσω τα νέα σας κ βλέπω ότι έχουμε εγκυούλα! Συγχαρητήρια @anastasia_92! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

@Niki94 εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία στην εξωσωματική σου!Το αξίζετε κ είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το πολυπόθητο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;;;έκανα σήμερα την 2 χοριακη και ευτυχώς διπλασιάστηκε..πήγε 387!!! Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω.. εύχομαι σε όλες απο εδω και πέρα μόνο θετικά αποτελέσματα να έχετε...και ολες να κρατησετε στην αγκαλια σας τα μπεμπακια !!!σας στελνω ολη μου την αγαπη...να εχετε καλη Αναστάση και καλό Πάσχα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Έχω κλειστή σαλπιγγα και τα χω παρατήσει δεν θέλω άλλο να προσπαθήσω σε θαυμαζω που παρόλα τα προβλήματα προσπαθείς εκμαι σιγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και στο εύχομαι ολόψυχα.   

Γιατί κοπέλα μου τα έχεις παρατήσει; δεν φτιάχνετε; σκέψου και κάτι ότι κάνεις ωορρηξία κανονικά και από την καλή δεν είναι μόνο από την κλειστή... δεν χριαζετε να τα παρατάνε με το πρώτο εμπόδιο που υπάρχει λύσεις υπάρχουν πολλές στης μέρες μας καμία μας δεν θα μείνει χωρίς παιδάκι.. για αυτό σικο και πες δεν τα παρατάω θα κάνω τα πάντα για να έρθει...!!!!!!! Λογικό να πέσεις αλλά πρέπει να σηκωνόμαστε....!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Κορίτσια μου γεια σας!Μόλις μπήκα να διαβάσω τα νέα σας κ βλέπω ότι έχουμε εγκυούλα! Συγχαρητήρια @anastasia_92! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

@Niki94 εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία στην εξωσωματική σου!Το αξίζετε κ είμαι σίγουρη ότι θα έρθει το πολυπόθητο!

 

Σε ευχαριστώ πολύ.. κι σε εσένα τα καλύτερα 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη δυναμη κορίτσι μου και καλα αποτελεσματα!

 

Σε ευχαριστώ πολύ κι σε εσένα τα καλύτερα και να πάνε όλα καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...