Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

@Σταυρι @Ginaak @Jesabell @Niki94 σταματηστε τις βλακείες... μεχρι τα Χριστούγεννα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο όλες θα φύγουμε από αυτό το θεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Σταυρι @Ginaak @Jesabell @Niki94 σταματηστε τις βλακείες... μεχρι τα Χριστούγεννα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο όλες θα φύγουμε από αυτό το θεμα!!!

Σίγουρα θα πάμε στο Προσπαθώ πολυ καιρό ....επίσης δεν αναφέρεις ποια Χριστούγέννα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Εγω για να γελάσουμε κ λίγο αρχικά: Δεν προλαβαίνουμε να κανουμε σεξ?????... συν ολα τα υπόλοιπα????πάμε για μάιο.. κ εχει ο θεός!!!!! ??????

Καλα υπάρχουν και χειρότερα,εμείς για όλο τον Μάιο θα κάνουμε σεξ με προφύλαξη λόγω αντιβιωσης.

Τι σας λέει αυτό? Δεν πιαναμε με τις ελεύθερες τώρα ήρθε κι η χαριστική βολή. 

Ικανή είμαι να έχω συμπτώματα και τότε εγώ. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλα υπάρχουν και χειρότερα,εμείς για όλο τον Μάιο θα κάνουμε σεξ με προφύλαξη λόγω αντιβιωσης.

Τι σας λέει αυτό? Δεν πιαναμε με τις ελεύθερες τώρα ήρθε κι η χαριστική βολή. 

Ικανή είμαι να έχω συμπτώματα και τότε εγώ. 

 

Μην σκας κι σε εμάς με προφύλαξη είμαστε μας το απαγορεύει το ελεύθερο εδώ και ένα μήνα είμαι κι εγώ με αντιβίωση και θα είναι και για άλλο ένα μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μην σκας κι σε εμάς με προφύλαξη είμαστε μας το απαγορεύει το ελεύθερο εδώ και ένα μήνα είμαι κι εγώ με αντιβίωση και θα είναι και για άλλο ένα μηνα

Υπομόνη!  Μετά θα προχωρήσετε όπως έλεγες η ακολουθούν κι άλλες εξετάσεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Υπομόνη!  Μετά θα προχωρήσετε όπως έλεγες η ακολουθούν κι άλλες εξετάσεις? 

Τέλος εξετάσεις τώρα επιτροπή.. Και μετά εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Εγω σήμερα είμαι πολυ απογοητευμένη! Οπως ειχα γραψει κ σε ενα αλλο θεμα εδω στο φορουμ χτες ειδα ελαχιστο καφε στο σκουπισμα! Σαν καφε-χρυσο! Εκανα ενα τεστακι ταινια αλλα φυσικα αρνητικο.Το ιδιο και σημερα σε ενα σκουπισμα το πρωί! Ολη την υπολοιπη μερα τιποτα και πριν λιγο ξεκινησα να ποναω σαν να μου ερχεται! Επομενως ειναι καθοδον! Κοντευω να σκασω! Αυτο το μηνα στεναχωριεμαι πολυ περισσοτερο απο τους προηγουμενους! Εχω θυμο, στεναχωρια και νευρα μαζι! Μια λεω δεν θα ξανασχοληθω και οτι γινει και μια πεισμωνω! Συγνωμη για το σεντονι αλλα ειμαι πολυ απογοητευμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!Να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους!!!Να μας πεις ημέρες επαφών , συμπτώματα.Χρησιμοποιησες τεστακια ωορρηξίας;

Καλε τι τεστ,ουτε καν..απλα εγω μετα την πρωτη γεννα νιωθω την οωρηξια μου με πονακια χαμηλα,κ παντα συμφωνω με το ημερολογιο..απο επαφες κοριτσια αλλο τιποτα..σχεδον καθε μερα κ μπορει κ 2 φορες...κ φανταστειτε οτι δεν του ειχα πει οτι σκεφτομαι να παμε για δευτερο κ δεν προσεχα,χαχαχα σιγουρα θα το περιμενει..σας παραθετω τις επαφες..

Screenshot_20190423-211223_My Calendar.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου με το καλό σε ποσες μέρες θα έχεις καθυστέρηση κ. Έκανες χοριακη? 

Αυριο περιμενα περιοδο!! ????πολυ χαμηλη ακομα η χοριακη 33..αλλα ειναι θετικο!!!!!!!σ ευχαριστω πολυ!!μακαρι κ εσενα σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Αυριο περιμενα περιοδο!! ????πολυ χαμηλη ακομα η χοριακη 33..αλλα ειναι θετικο!!!!!!!σ ευχαριστω πολυ!!μακαρι κ εσενα σου ευχομαι!

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου να είσαι καλα κ με ένα γερό μωράκι κ ένα ταξίδι υπεροχο❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου να είσαι καλα κ με ένα γερό μωράκι κ ένα ταξίδι υπεροχο❤️❤️❤️

Έχεις κανένα συμπτώμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Καλε τι τεστ,ουτε καν..απλα εγω μετα την πρωτη γεννα νιωθω την οωρηξια μου με πονακια χαμηλα,κ παντα συμφωνω με το ημερολογιο..απο επαφες κοριτσια αλλο τιποτα..σχεδον καθε μερα κ μπορει κ 2 φορες...κ φανταστειτε οτι δεν του ειχα πει οτι σκεφτομαι να παμε για δευτερο κ δεν προσεχα,χαχαχα σιγουρα θα το περιμενει..σας παραθετω τις επαφες..

Screenshot_20190423-211223_My Calendar.jpg

Εμένα πως με βλέπεις??? Λες να τα κατάφερα??? Έχω σταθερό κύκλο 

Screenshot_20190419-153848.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τέλος εξετάσεις τώρα επιτροπή.. Και μετά εξωσωματική 

Άντε μπήκαν όλα σε μια σειρά! Βρηκες που θα κάνετε?  Αν θες γράφεις να μαζεύουμε ιδέες. Αν όχι καλή επιτυχία όπως κι αν έχει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Καλε τι τεστ,ουτε καν..απλα εγω μετα την πρωτη γεννα νιωθω την οωρηξια μου με πονακια χαμηλα,κ παντα συμφωνω με το ημερολογιο..απο επαφες κοριτσια αλλο τιποτα..σχεδον καθε μερα κ μπορει κ 2 φορες...κ φανταστειτε οτι δεν του ειχα πει οτι σκεφτομαι να παμε για δευτερο κ δεν προσεχα,χαχαχα σιγουρα θα το περιμενει..σας παραθετω τις επαφες..

Screenshot_20190423-211223_My Calendar.jpg

Καλά εσύ τον ξεζουμισες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Άντε μπήκαν όλα σε μια σειρά! Βρηκες που θα κάνετε?  Αν θες γράφεις να μαζεύουμε ιδέες. Αν όχι καλή επιτυχία όπως κι αν έχει! 

Στο μητέρα θα την κάνω την εξωσωματικη εκεί επέλεξα εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλά εσύ τον ξεζουμισες

Ρε οχι αληθεια!!!μονος του ερχοταν!!! ???????????ειμαι απο τις λιγες τυχερες που μπορει να θελει πρωι-μεσημερι-βραδυ! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Κορίτσι μου, είδες εδω στο τόπικ γίνεται χαμοοοοός! Να τις ακούς τις κοπέλες εγω ουτε μήνα κι εχω μάθει τοοοοσσσσα!!!!! Ειναι κ γουρλούδες επίσης! Κανε μια χοριακούλα κι ο,τι γίνει! Παιρνουμε μπεμπεδόσκονη απο τις εγκυούλες μας.. κ που ξέρεις μπορει κ εσυ να είσαι κ να μή το ξέρεις ακόμη! ???????

Ναι είχες δίκιο που μου είπες να μπω εδώ ήσασταν πολλές κ όσο να πεις άλλο μια γνώμη άλλο 5. Μακάρι να είμαι κ εγώ κ όλα τα κορίτσια που περιμένουν κ όσα δεν περιμένουν αυτό το μήνα να είναι τον επόμενο

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ πάω με εξωσωματική οπότε δεν έχω ελπίδες.. 

Μην το ξανά πεις ποτέ αυτό τα παιδιά τα δίνει ο Θεός και θαύματα γίνονται τα αδύνατα δυνατά. εδώ υπάρχουν ζευγάρια που ούτε με εξωσωματική δεν μπόρεσαν και έκαναν φυσιολογικά η απελπισία δεν βοηθάει σε τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εμένα πως με βλέπεις??? Λες να τα κατάφερα??? Έχω σταθερό κύκλο 

Screenshot_20190419-153848.jpg

Μια χαρα πας κ εσυ βλεπω!απλα συνεχισε ολο το μηνα γιατι καμια φορα πιανουμε κ μετα,δεν ειναι απαραιτητο μονο με οωρηξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επειδη ολες ρωτατε τι συμπτωματα εχω. Προς το παρων χθες κ σημερα νιωθω ενα φουσκωμα κ εναν κομπο στο στομαχι, ουτε να φαω δεν μπορω(ευτυχως δηλαδη μπας κ χασω κανα κιλο!) Λιγα πονακια στη μεση κ ενα βαρος χαμηλα πως ειναι οταν περιμενεις περιοδο που λες να το,τωρα ερχεται..αυτο..τωρα τις επομενες μερες θα δειξει.το στηθος μου ακομα δεν εχει δειξει σημαδια..θυμαμαι στην μικρη τον πρωτο καιρο πονουσε πολυ!τωρα στο σπορακι θα δειξει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Μια χαρα πας κ εσυ βλεπω!απλα συνεχισε ολο το μηνα γιατι καμια φορα πιανουμε κ μετα,δεν ειναι απαραιτητο μονο με οωρηξια!

Χαχαχαχα  οκ έχω 1 εβδομάδα ακόμα θα βάλω τα δυνατά μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα  οκ έχω 1 εβδομάδα ακόμα θα βάλω τα δυνατά μου???

Δηλαδή 3 μέρες πριν μου έρθει περίοδος εγώ έκανα ελεύθερα υπάρχει περίπτωση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Μια χαρα πας κ εσυ βλεπω!απλα συνεχισε ολο το μηνα γιατι καμια φορα πιανουμε κ μετα,δεν ειναι απαραιτητο μονο με οωρηξια!

Πιο πριν ναι πιο μετά μόνο αν δεν υπάρχει σταθερός κύκλος αν γίνει η ωορρηξία δεν έχει νόημα μετά μόνο από ευχαρίστηση ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα  οκ έχω 1 εβδομάδα ακόμα θα βάλω τα δυνατά μου???

Ναι ρε,μην τον λυπασαι..περα απο την πλακα αν το κανεις απλα για να μεινεις δεν προκειται να ερθει..κοιτα να το ζεις..αλλωστε απο ερωτευμενα ζευγαρια βγαινουν ομορφα παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Ναι είχες δίκιο που μου είπες να μπω εδώ ήσασταν πολλές κ όσο να πεις άλλο μια γνώμη άλλο 5. Μακάρι να είμαι κ εγώ κ όλα τα κορίτσια που περιμένουν κ όσα δεν περιμένουν αυτό το μήνα να είναι τον επόμενο

 

Μην το ξανά πεις ποτέ αυτό τα παιδιά τα δίνει ο Θεός και θαύματα γίνονται τα αδύνατα δυνατά. εδώ υπάρχουν ζευγάρια που ούτε με εξωσωματική δεν μπόρεσαν και έκαναν φυσιολογικά η απελπισία δεν βοηθάει σε τίποτα

Εμείς δεν μπορούμε φυσιολογικά καθολου δεν υπάρχει καν σπέρμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Ναι ρε,μην τον λυπασαι..περα απο την πλακα αν το κανεις απλα για να μεινεις δεν προκειται να ερθει..κοιτα να το ζεις..αλλωστε απο ερωτευμενα ζευγαρια βγαινουν ομορφα παιδια!

Σιγά να μην το λυπηθώ???? δεν έχω αγχως καθόλου κ το απολαμβάνουμε κ η δύο οπότε όταν είναι να έρθει καλοδεχουμενο❤️❤️❤️απλά για το μόνο που προβληματιζομαι είναι ότι πρώτη φορά τόσες μέρες έχω ενωχλησεις χαμηλά κ πόνο στην μέση εβδομάδα σίγουρα, άσε που έχω ακόμα ένα παιδακι❤️❤️❤️❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...