Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Τελεια! Που θα πατε? Παντρευσαι κιολλας? η ωρα η καλη! 

Στην πεθερα παμε λιγες μερες!!! 

Ευχαριστω πολυ, να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα τρελαθώ την βλέπετε και εσείς την δεύτερη γραμμη;;;;;;;;;Δεν είναι με τα πρώτα πρωινα τώρα το έκανα δεν άντεξα...Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση...

20190420_130101.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ την βλέπετε και εσείς την δεύτερη γραμμη;;;;;;;;;Δεν είναι με τα πρώτα πρωινα τώρα το έκανα δεν άντεξα...Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση...

20190420_130101.jpg

Εγώ την βλέπω ξεκάθαρα την δεύτερη γραμμή!!!!! Βγήκε αμέσως ε;!!Εννοώ δεν το είδες μετά από μισή ώρα!!! Πιστεύω είναι θετικό!!!?????? Να πας για χοριακή την Δευτέρα!!!Με το καλό κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Εγώ την βλέπω ξεκάθαρα την δεύτερη γραμμή!!!!! Βγήκε αμέσως ε;!!Εννοώ δεν το είδες μετά από μισή ώρα!!! Πιστεύω είναι θετικό!!!?????? Να πας για χοριακή την Δευτέρα!!!Με το καλό κορίτσι μου

Μέσα το πολύ σε 2 λεπτά είχε βγει...τρέμω ολόκληρη πραγματικά...φοβάμαι για χοριακη να σου πω την αλήθεια λέω να περιμένω μέχρι Τετάρτη μην είναι βιοχημική πάλι δεν θα το αντέξω 3 φορά.. μμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

Μέσα το πολύ σε 2 λεπτά είχε βγει...τρέμω ολόκληρη πραγματικά...φοβάμαι για χοριακη να σου πω την αλήθεια λέω να περιμένω μέχρι Τετάρτη μην είναι βιοχημική πάλι δεν θα το αντέξω 3 φορά.. μμ

Εντάξει τότε θα είναι θετικό!!αχ πιστεύω τώρα θα είναι τρίτη και τυχερή!!Μπορείς να περιμένεις να έχεις και 2 μέρες καθυστέρηση και μετά να πάς!!!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εντάξει τότε θα είναι θετικό!!αχ πιστεύω τώρα θα είναι τρίτη και τυχερή!!Μπορείς να περιμένεις να έχεις και 2 μέρες καθυστέρηση και μετά να πάς!!!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!!!!???

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ αυτή τη στιγμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

@Maroulli ξεκαθαρα φαινεται θετικο ευχομαι όλα να πανε καλα!!! ?

 

Ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι να είναι όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ την βλέπετε και εσείς την δεύτερη γραμμη;;;;;;;;;Δεν είναι με τα πρώτα πρωινα τώρα το έκανα δεν άντεξα...Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση...

20190420_130101.jpg

Κοριτσάκι μου θετικό είναι ❤️❤️❤️❤️

Πήγαινε Δευτέρα για χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maroulli κ γω τη βλέπω! Κανε μια χωριακη! Από την τιμή θα καταλάβετε κ τι γίνεται να σου φύγει η αγωνία!!! 

Για τις βιοχημικές σου έχουν δωσει κάποια εξήγηση; γιατί μπορεί να ηταν εντελώς τυχαίο γεγονός κ απλα εσυ να τις πηρες χαμπάρι επειδή κάνεις τεστ νωρίς. 

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ την βλέπετε και εσείς την δεύτερη γραμμη;;;;;;;;;Δεν είναι με τα πρώτα πρωινα τώρα το έκανα δεν άντεξα...Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση...

20190420_130101.jpg

Μπράβο! Είσαι εγκυούλα! Φαίνεται πεντακάθαρα η δεύτερη γραμμουλα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημέρα  σε σένα και σε όλα τα κορίτσια!!! μήπως το έκανες νωρίς? σου εύχομαι να έχει λάθος αποτέλεσμα...

Τι να πω,μακαρι να ηταν νωρις..θα δειξει.. σ ευχαριστω πολυ! Κ σε σενα (επειδη βλεπω πολλα κοριτσια κ δεν θυμαμαι αν εχει σπορακι) αν δεν εζεις σου ευχομαι συντομα να αποκτησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Maroulli κ γω τη βλέπω! Κανε μια χωριακη! Από την τιμή θα καταλάβετε κ τι γίνεται να σου φύγει η αγωνία!!! 

Για τις βιοχημικές σου έχουν δωσει κάποια εξήγηση; γιατί μπορεί να ηταν εντελώς τυχαίο γεγονός κ απλα εσυ να τις πηρες χαμπάρι επειδή κάνεις τεστ νωρίς. 

Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Αυτό ακριβώς είπε ο γιατρός ότι ήταν τυχαίο...ξέρεις.. δουλεύω σε μικρόβιολογικο όποτε και έχω άμεση πρόσβαση στην χοριακη...Αλλά φοβάμαι να κάνω ακόμα λέω να περιμένω μέχρι Τετάρτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ την βλέπετε και εσείς την δεύτερη γραμμη;;;;;;;;;Δεν είναι με τα πρώτα πρωινα τώρα το έκανα δεν άντεξα...Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση...

20190420_130101.jpg

Αντε ρε κοριτσι μακαρι να πανε ολα καλα!!!! Μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι! Ωστοσο επειδη εγω δεν το πολυ εχω με αυτα..τι τεστ  ειναι αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω το βλέπωωωωω!!!!!! Αχ παναγια μου η Μ. Εβδομάδα ευλογεί νωρίτερα!!!!

αντε κορίτσι μου! Στο ευχομαι με το καλο??????????????????????✌️✌️✌️✌️????????????????? @Maroulli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Μέσα το πολύ σε 2 λεπτά είχε βγει...τρέμω ολόκληρη πραγματικά...φοβάμαι για χοριακη να σου πω την αλήθεια λέω να περιμένω μέχρι Τετάρτη μην είναι βιοχημική πάλι δεν θα το αντέξω 3 φορά.. μμ

Θετικοοοο! Μπράβο κοπέλα μου!

Μη φοβάσαι εγκυμοσυνη με εγκυμοσυνη διαφερει...όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Θετικοοοο! Μπράβο κοπέλα μου!

Μη φοβάσαι εγκυμοσυνη με εγκυμοσυνη διαφερει...όλα θα πάνε καλά! 

Μακάρι βρε κορίτσια έχω πανικοβληθεί λιγάκι πραγματικά . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulli είπε:

Μακάρι βρε κορίτσια έχω πανικοβληθεί λιγάκι πραγματικά . 

Να χαίρεσαι πρέπει! Θετική σκέψη καλή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Μακάρι βρε κορίτσια έχω πανικοβληθεί λιγάκι πραγματικά . 

Εχεις οοοολλλλεσς τις θετικες μας ευχες& σκεψεις μαζι σου! Ολα καλα θα ειναι! Να εισαι χαρούμενη κ θετικη! Ολα θα πανε φανταστικα!!!!!!!!! 3 και τυχερο δε λένε! Αντε κορίτσι μου! Αντε με το καλό!????✌️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Αντε ρε κοριτσι μακαρι να πανε ολα καλα!!!! Μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι! Ωστοσο επειδη εγω δεν το πολυ εχω με αυτα..τι τεστ  ειναι αυτο??

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!Είναι τις hometest τα δίνουν μαζί με τα τεστ ωορρηξίας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εχεις οοοολλλλεσς τις θετικες μας ευχες& σκεψεις μαζι σου! Ολα καλα θα ειναι! Να εισαι χαρούμενη κ θετικη! Ολα θα πανε φανταστικα!!!!!!!!! 3 και τυχερο δε λένε! Αντε κορίτσι μου! Αντε με το καλό!????✌️??????

Ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ ε5χομαι σε όλες σύντομα να δείτε θετικό αποτέλεσμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ την βλέπετε και εσείς την δεύτερη γραμμη;;;;;;;;;Δεν είναι με τα πρώτα πρωινα τώρα το έκανα δεν άντεξα...Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση...

20190420_130101.jpg

Εννοείται ότι την βλεπουμε... Μπράβο κορίτσι μου.. όλα καλά θα πάνε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ την βλέπετε και εσείς την δεύτερη γραμμη;;;;;;;;;Δεν είναι με τα πρώτα πρωινα τώρα το έκανα δεν άντεξα...Δεν έχω ακόμα καθυστέρηση...

20190420_130101.jpg

Και εγω την βλεπω...ειναι θετικοοοο...με το καλοοοο...ολα θα πανε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

 

Καλημερα κοριτσια μου!!

φευγω για μερικες μερουλες μπας κ ξεκολλησει κ το μυαλο...ωρα να τρεξουμε για τις ετοιμασιες του γαμου!!!

Καλα να περασεις...καλα θα κανεις...η ωρα η καλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...