Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

@Tokyo @maroulita @Thunder πόσες αδιαθετησαμέ σήμερα βρε κορίτσια? 

Κι εγώ πρωί πρωί κι ηθελα να μπω να το γράψω αλλά τελικά δεν ειχα διάθεση ούτε εδώ να μπω.

Ξυπνάω 7 παρά, μετράω θερμοκρασία και βλεπω ένα ωραιότατο 36.7 οπότε λέω να την έρχεται. Κι οντως πάω τουαλέτα και κανονική ροή.

Τα συναισθήματα μου ειναι ανάμεικτα καθώς για τον Μάιο έχουμε πρόγραμματισει αντιβιωση οπότε είναι ένας μήνας που δεν θα έχει προσπάθεια. 

Οπότε ξανά τον Ιούνη πάλι. Και δυστυχώς νιώθω πως ο χρόνος μετράει κατά μου.Τον Αύγουστο κλείνω τα 38 οπότε. ...τέλος πάντων. Κι εγώ έχω πει από Οκτώβρη να προχωρήσω εξωσωματικη.

 

Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει τις     fertlimax? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Tokyo @maroulita @Thunder πόσες αδιαθετησαμέ σήμερα βρε κορίτσια? 

Κι εγώ πρωί πρωί κι ηθελα να μπω να το γράψω αλλά τελικά δεν ειχα διάθεση ούτε εδώ να μπω.

Ξυπνάω 7 παρά, μετράω θερμοκρασία και βλεπω ένα ωραιότατο 36.7 οπότε λέω να την έρχεται. Κι οντως πάω τουαλέτα και κανονική ροή.

Τα συναισθήματα μου ειναι ανάμεικτα καθώς για τον Μάιο έχουμε πρόγραμματισει αντιβιωση οπότε είναι ένας μήνας που δεν θα έχει προσπάθεια. 

Οπότε ξανά τον Ιούνη πάλι. Και δυστυχώς νιώθω πως ο χρόνος μετράει κατά μου.Τον Αύγουστο κλείνω τα 38 οπότε. ...τέλος πάντων. Κι εγώ έχω πει από Οκτώβρη να προχωρήσω εξωσωματικη.

 

Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει τις     fertlimax? 

Ασε όλες μαζί! Κοιτα εγω Ιούνιο αν δεν, θα παω να κάνω μια κουβέντα κ απο Σεπτέμβρη αν ακομα δεν θα μπω κ γω σε διαδικασία. Στην τελική τωρα που ακόμα ειμαι καλά...

Τις βιταμίνες δεν τις ξέρω. Εγω τις άλλες τις έκοψα, φιλικό οξύ, D κ τα χαπια θυρεοειδή κ ινσουλίνης μου φτάνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω... Έχει 2μερες τώρα που μετράω την θερμοκρασία μ πριν κοιμηθώ κ έχω 37 είμαι στην 16 μέρα του κύκλου υπάρχει περίπτωση συλλήψεις? Η δεν έχει καμία σχέση? 

Screenshot_20190419-153848.jpg

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά η θερμοκρασία μας το βράδυ είναι πάντα πιο ψηλή από ότι το πρωί. Για θερμοδιαγραμμα ακολουθούμε την πρωινή μόνο. 

Από κει κ πέρα πρέπει να έχεις υψηλή θερμοκρασία το λιγότερο για 14 συνεχόμενες μέρες για να θεωρηθεί εγκυμοσυνη.Δλδ από την ωορρηξία σου κι έπειτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

Ασε όλες μαζί! Κοιτα εγω Ιούνιο αν δεν, θα παω να κάνω μια κουβέντα κ απο Σεπτέμβρη αν ακομα δεν θα μπω κ γω σε διαδικασία. Στην τελική τωρα που ακόμα ειμαι καλά...

Τις βιταμίνες δεν τις ξέρω. Εγω τις άλλες τις έκοψα, φιλικό οξύ, D κ τα χαπια θυρεοειδή κ ινσουλίνης μου φτάνουν!

Είναι βιταμίνες για καλύτερη ποιότητα ωαρίων. Όχι ότι κάνουν θαύματα αλλά επειδή είναι ακριβές 80 ερθω η μηνιαία δοση θέλω να το ψάξω. 

Κι εγώ θέλω να αρχίσω τις διερευνητικες επισκέψεις σε κέντρα πιο νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Είναι βιταμίνες για καλύτερη ποιότητα ωαρίων. Όχι ότι κάνουν θαύματα αλλά επειδή είναι ακριβές 80 ερθω η μηνιαία δοση θέλω να το ψάξω. 

Κι εγώ θέλω να αρχίσω τις διερευνητικες επισκέψεις σε κέντρα πιο νωρίς.

Κοίτα δεν τις ξέρω αλλά δεν πας σε ενα Ενδοκρινολογο; θα σου κάνει κατάλληλες εξετάσεις κ θα σου προτείνει. Θύμισε μου Αθήνα είσαι; εχω να προτείνω καλή αν θες... αυτη μου εδωσε την τωρινή αγωγη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κοίτα δεν τις ξέρω αλλά δεν πας σε ενα Ενδοκρινολογο; θα σου κάνει κατάλληλες εξετάσεις κ θα σου προτείνει. Θύμισε μου Αθήνα είσαι; εχω να προτείνω καλή αν θες... αυτη μου εδωσε την τωρινή αγωγη

Ναι Αθήνα. Αν και οι συγκεκριμένες περιέχουν  Q10   κ    DHEA       είναι περισσότερο ενισχυτικά όταν είσαι 35+.Δεν ξέρω κατά πόσο βρίσκονται  από εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Κορίτσια μου... κι εγώ νιώθω πως αν με πιάσει από τη μύτη κάποιος θα σκασω. Νιώθω γελοία που πίστεψα σε όλα αυτά τα συμπτώματα κι έβαλα και τον σύντροφο μου στο ίδιο τρυπακι. Ήμουν τόσο μα τόσο σίγουρη!!! Δεν ξέρω πως θα διαχειριστώ αυτές τις ημέρες της αναμονής από την προσπάθεια στο αποτέλεσμα. Όσο με παρακολουθεί ο γιατρός και όσο έχουμε τις επαφές μέχρι τώρα πάντα είμαι αισιόδοξη ή έστω χαρούμενη!! Μετά όμως... αρχίζουν τα δύσκολα!! Και αυτός ο μήνας ήταν γεμάτος καρδιοχτύπια με τις χοριακες που πήγα κι έκανα... δεν θα το ξανακάνω αυτό το πράγμα στον εαυτό μου!!! Τουλάχιστον καταλαβαίνουμε η μια την άλλη εδω μέσα... έρχεται η περίοδος και τρώμε μαζί τα χαστούκια ?! Παρατηρώ πως έχω παρατησει το σπίτι μου και τις δουλειές μου και όλα αυτά επειδή είχε κολλήσει το μυαλό μου!! Τέλος!! Δε θα χάσω την υγεία μου μέχρι να κάνω παιδάκι!! Ούτε κι εσεις!! Κι οι περισσότερες έχουμε χρόνο!! Πολύ μάλιστα! Ας απολαύσουμε το παρόν!!

αχ πόσο αισιόδοξο αύτο που είπες στο τέλος.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Ναι Αθήνα. Αν και οι συγκεκριμένες περιέχουν  Q10   κ    DHEA       είναι περισσότερο ενισχυτικά όταν είσαι 35+.Δεν ξέρω κατά πόσο βρίσκονται  από εξέταση. 

Δεν ξέρω, ομως ισως σου πει οτι πχ δεν βοηθανε ή βοηθανε οι βιταμινες να ξέρεις. Επίσης ξερω οτι βλέπει πολλα ζευγάρια με το πρόβλημα στον άντρα, εμενα ειδε κ τις εξετάσεις του δικού μου...  θα σου στείλω μνμ κ δες εσυ τι σε βολεύει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά η θερμοκρασία μας το βράδυ είναι πάντα πιο ψηλή από ότι το πρωί. Για θερμοδιαγραμμα ακολουθούμε την πρωινή μόνο. 

Από κει κ πέρα πρέπει να έχεις υψηλή θερμοκρασία το λιγότερο για 14 συνεχόμενες μέρες για να θεωρηθεί εγκυμοσυνη.Δλδ από την ωορρηξία σου κι έπειτα. 

Δεν με απογοητεύεις κοπέλα μου απλά από περιέργεια ρώτησα άσε που είναι νωρίς ακόμα πρέπει να περιμένω 12 μέρες αλλά κ πάλι δεν αγχωνομαι όλα καλα?????❤️❤️σε ευχαριστώ πολύ όμως για την απάντηση κ τον χρόνο σου❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Χμμμ μπορεί και να είναι και εμφύτευση!!!!!αχ μακάρι κορίτσι....Άντε λιγη υπομονή να περάσουν οι μέρες να μας πεις τα ευχάριστα!!!

Μακαρι αλλα δεν νομιζω γιατι ειναι καφε και οχι κοκκινωπο! Δεν ελπιζω αυτο το μηνα! Με εχει παρει ηδη απο κατω... Τουλαχιστον εδω μεσα δινουμε θαρρος η μια στην αλλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γύρισα απο τον γιατρο! Μ ειπε οτι η d δεν παιζει ρολο στην συλληψη! Κ πως καποτε υπηρχε καποια εξεταση για τα κολπικα υγρα αλλα δεν υσχυει πλεον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

@Tokyo @maroulita @Thunder πόσες αδιαθετησαμέ σήμερα βρε κορίτσια? 

Κι εγώ πρωί πρωί κι ηθελα να μπω να το γράψω αλλά τελικά δεν ειχα διάθεση ούτε εδώ να μπω.

Ξυπνάω 7 παρά, μετράω θερμοκρασία και βλεπω ένα ωραιότατο 36.7 οπότε λέω να την έρχεται. Κι οντως πάω τουαλέτα και κανονική ροή.

Τα συναισθήματα μου ειναι ανάμεικτα καθώς για τον Μάιο έχουμε πρόγραμματισει αντιβιωση οπότε είναι ένας μήνας που δεν θα έχει προσπάθεια. 

Οπότε ξανά τον Ιούνη πάλι. Και δυστυχώς νιώθω πως ο χρόνος μετράει κατά μου.Τον Αύγουστο κλείνω τα 38 οπότε. ...τέλος πάντων. Κι εγώ έχω πει από Οκτώβρη να προχωρήσω εξωσωματικη.

 

Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει τις     fertlimax? 

Καλησπερούδια! Εμενα μου τις εγραψε ο γιατρος.Ειναι ακριβες αλλα πολυ ενισχυμενες.Μερικές μερες πηρα κ ειχα ωραιοτατη ωορρηξία.Δεν ξερω αν βοηθησαν η ηταν τυχαιο.Και περίοδος στην ωρα της.Τις σταματησα ομως γιατι ηταν πολυ δυνατες για το στομαχι μου κ ασχημη γευση...σαν σαρδελας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.. Δεν κρατηθηκα κ εγω κ εγω, εκανα ενα τεστ κ εφαγα ενα ακυρο πρωι πρωι απο εδω μεχρι την θεσσαλονικη...θα μου πεις γιατι βιαζεσαι??? 24η μερα σημερα αλλα λεω μπας κ??? Προσπαθω να το βγαλω απο το μυαλο μου αλλα οταν ρε κοριτσια οταν προσπαθεις δεν γινεται να μην το σκεφτεσαι.. Αντε λιγο ακομα υπομονη αν κ νομιζω οτι θα σας ακολουθησω με την περιοδο κ εγω οπου να ναι. Δεν νιωθω τιποτα,κανενα συμπτωμα προς το παρων.. το μονο που ειχα νιωσει ηταν, τις μερες τις οωρηξιας που ειχαμε καθε μερα επαφη, ενας πονο στην κοιλια που με διπλωσε στα δυο..αλλιως τιποτα αλλο.. για να δουμε λοιπον.. καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα.. Δεν κρατηθηκα κ εγω κ εγω, εκανα ενα τεστ κ εφαγα ενα ακυρο πρωι πρωι απο εδω μεχρι την θεσσαλονικη...θα μου πεις γιατι βιαζεσαι??? 24η μερα σημερα αλλα λεω μπας κ??? Προσπαθω να το βγαλω απο το μυαλο μου αλλα οταν ρε κοριτσια οταν προσπαθεις δεν γινεται να μην το σκεφτεσαι.. Αντε λιγο ακομα υπομονη αν κ νομιζω οτι θα σας ακολουθησω με την περιοδο κ εγω οπου να ναι. Δεν νιωθω τιποτα,κανενα συμπτωμα προς το παρων.. το μονο που ειχα νιωσει ηταν, τις μερες τις οωρηξιας που ειχαμε καθε μερα επαφη, ενας πονο στην κοιλια που με διπλωσε στα δυο..αλλιως τιποτα αλλο.. για να δουμε λοιπον.. καλημερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερούδια! Εμενα μου τις εγραψε ο γιατρος.Ειναι ακριβες αλλα πολυ ενισχυμενες.Μερικές μερες πηρα κ ειχα ωραιοτατη ωορρηξία.Δεν ξερω αν βοηθησαν η ηταν τυχαιο.Και περίοδος στην ωρα της.Τις σταματησα ομως γιατι ηταν πολυ δυνατες για το στομαχι μου κ ασχημη γευση...σαν σαρδελας...

Καλημέρα! Χαίρομαι που κάποια τις γνωρίζει.Ακόμη το ψάχνω.Πάντως ισχύει ότι είναι έξτρα ενισχυμένες και δίνονται κυρίως σε περιπτώσεις με υψηλή fsh.Για την γεύση κ το στομαχι θα δω πως θα το αντιμετωπίσω,ελπίζω να αντέξω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια καλημερα.. Δεν κρατηθηκα κ εγω κ εγω, εκανα ενα τεστ κ εφαγα ενα ακυρο πρωι πρωι απο εδω μεχρι την θεσσαλονικη...θα μου πεις γιατι βιαζεσαι??? 24η μερα σημερα αλλα λεω μπας κ??? Προσπαθω να το βγαλω απο το μυαλο μου αλλα οταν ρε κοριτσια οταν προσπαθεις δεν γινεται να μην το σκεφτεσαι.. Αντε λιγο ακομα υπομονη αν κ νομιζω οτι θα σας ακολουθησω με την περιοδο κ εγω οπου να ναι. Δεν νιωθω τιποτα,κανενα συμπτωμα προς το παρων.. το μονο που ειχα νιωσει ηταν, τις μερες τις οωρηξιας που ειχαμε καθε μερα επαφη, ενας πονο στην κοιλια που με διπλωσε στα δυο..αλλιως τιποτα αλλο.. για να δουμε λοιπον.. καλημερα σε ολες!

Καλημέρα  σε σένα και σε όλα τα κορίτσια!!! μήπως το έκανες νωρίς? σου εύχομαι να έχει λάθος αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

@Tokyo @maroulita @Thunder πόσες αδιαθετησαμέ σήμερα βρε κορίτσια? 

Κι εγώ πρωί πρωί κι ηθελα να μπω να το γράψω αλλά τελικά δεν ειχα διάθεση ούτε εδώ να μπω.

Ξυπνάω 7 παρά, μετράω θερμοκρασία και βλεπω ένα ωραιότατο 36.7 οπότε λέω να την έρχεται. Κι οντως πάω τουαλέτα και κανονική ροή.

Τα συναισθήματα μου ειναι ανάμεικτα καθώς για τον Μάιο έχουμε πρόγραμματισει αντιβιωση οπότε είναι ένας μήνας που δεν θα έχει προσπάθεια. 

Οπότε ξανά τον Ιούνη πάλι. Και δυστυχώς νιώθω πως ο χρόνος μετράει κατά μου.Τον Αύγουστο κλείνω τα 38 οπότε. ...τέλος πάντων. Κι εγώ έχω πει από Οκτώβρη να προχωρήσω εξωσωματικη.

 

Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει τις     fertlimax? 

Καλημέρα κορίτσι! Αυτές τις βιταμίνες τις έχω πάρει μαζί με dhea και profertil female,μετά από αποτυχημένη ωοληψία! Βελτιώθηκαν λίγο αλλά μέτα πάλι τα ίδια. Έχω πάρει και τις ovamax αλλά δεν έκαναν τίποτα. Δεν ξέρω αν βοηθάνε εξαρτάτε μάλλον από τον οργανισμό. Πάντως εμένα μάλλον δεν με βοήθησαν γιατί έχω κάνει 3 εξωσωματικες και 3 σπερματενχήσεις αποτυχημένες! Τελος πάντων! Κορίτσια μην το βάζεται κάτω με πίστη και υπομονή θα τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Αυτές τις βιταμίνες τις έχω πάρει μαζί με dhea και profertil female,μετά από αποτυχημένη ωοληψία! Βελτιώθηκαν λίγο αλλά μέτα πάλι τα ίδια. Έχω πάρει και τις ovamax αλλά δεν έκαναν τίποτα. Δεν ξέρω αν βοηθάνε εξαρτάτε μάλλον από τον οργανισμό. Πάντως εμένα μάλλον δεν με βοήθησαν γιατί έχω κάνει 3 εξωσωματικες και 3 σπερματενχήσεις αποτυχημένες! Τελος πάντων! Κορίτσια μην το βάζεται κάτω με πίστη και υπομονή θα τα καταφέρουμε!!!

Καλημέρα κοπέλα μου.Σε ευχαριστω πολύ που απαντάς κ λυπάμαι για τις προσπαθειες σου που δεν είχαν αίσιο αποτέλεσμα. 

Δεν σου κρύβω πώς τις fertlimax τις θέλω πιο πολύ όχι για να συλλάβω μόνη μου αλλά γιατί σε πεειπώθηκε που πάμε τον Οκτωβρη για υποβοήθηση θέλω να έχω προετοιμαστει όσο καλύτερα μπορώ. 

Ήδη χάνω κιλά, έχω περίπου 15 ακόμη να χάσω,  μείωσα πολύ το τσιγάρο κι ελπίζω να το κοψω.Γενικα είμαι ρεαλιστρια στο ότι εξωσωματικη δεν σημαίνει αυτόματα κι επιτυχία. 

Αλλά το οικονομικό κ κυρίως ψυχολογικό κόστος είναι κάτι που δεν ξέρω αν θα τα αντέξω για πάνω από δύο προσπάθειες. 

Μακάρι ως τότε να έχει έρθει μια αυτόματη σύλληψη αλλά δεν το βλέπω. Θέμα στο σπέρμα, θέμα στη  fsh.

Τέλος πάντων. Εσύ συνεχίζεις τις προσπαθειες σου,αν επιτρέπεται, έκανες φυσικό κύκλο ή διέγερση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα κοριτσια.! Πως ειστε? 

Καλημερα κοριτσια μου!!

φευγω για μερικες μερουλες μπας κ ξεκολλησει κ το μυαλο...ωρα να τρεξουμε για τις ετοιμασιες του γαμου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου.Σε ευχαριστω πολύ που απαντάς κ λυπάμαι για τις προσπαθειες σου που δεν είχαν αίσιο αποτέλεσμα. 

Δεν σου κρύβω πώς τις fertlimax τις θέλω πιο πολύ όχι για να συλλάβω μόνη μου αλλά γιατί σε πεειπώθηκε που πάμε τον Οκτωβρη για υποβοήθηση θέλω να έχω προετοιμαστει όσο καλύτερα μπορώ. 

Ήδη χάνω κιλά, έχω περίπου 15 ακόμη να χάσω,  μείωσα πολύ το τσιγάρο κι ελπίζω να το κοψω.Γενικα είμαι ρεαλιστρια στο ότι εξωσωματικη δεν σημαίνει αυτόματα κι επιτυχία. 

Αλλά το οικονομικό κ κυρίως ψυχολογικό κόστος είναι κάτι που δεν ξέρω αν θα τα αντέξω για πάνω από δύο προσπάθειες. 

Μακάρι ως τότε να έχει έρθει μια αυτόματη σύλληψη αλλά δεν το βλέπω. Θέμα στο σπέρμα, θέμα στη  fsh.

Τέλος πάντων. Εσύ συνεχίζεις τις προσπαθειες σου,αν επιτρέπεται, έκανες φυσικό κύκλο ή διέγερση? 

Καλά θα κάνεις απλός φρόντισε να τις πάρεις τις βιταμίνες κατά τον Αύγουστο για να έχουν δράση μέχρι τον Οκτώβριο. Φυσικά και σου εύχομαι να μείνεις φυσιολογικά! Εγώ έχω χαμηλή άμη και ο σύζυγός χαμηλή κινητικότητα. Τις πρώτες δύο τις έκανα με διέγερση την τελευταία με φυσικό κύκλο αλλά τα ωάρια μου ήταν και με τεχνητό και με φυσικό τρόπο κακής ποιότητας. Τώρα είμαστε σε μια φάση που είπα θα χαλαρώσω, θα κάνω μία εξέταση τον άλλο μήνα για φλεγμονές στο ενδομήτριο και Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο θα κατέβω Αθήνα γιατί θέλω να αλλάξω γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλά θα κάνεις απλός φρόντισε να τις πάρεις τις βιταμίνες κατά τον Αύγουστο για να έχουν δράση μέχρι τον Οκτώβριο. Φυσικά και σου εύχομαι να μείνεις φυσιολογικά! Εγώ έχω χαμηλή άμη και ο σύζυγός χαμηλή κινητικότητα. Τις πρώτες δύο τις έκανα με διέγερση την τελευταία με φυσικό κύκλο αλλά τα ωάρια μου ήταν και με τεχνητό και με φυσικό τρόπο κακής ποιότητας. Τώρα είμαστε σε μια φάση που είπα θα χαλαρώσω, θα κάνω μία εξέταση τον άλλο μήνα για φλεγμονές στο ενδομήτριο και Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο θα κατέβω Αθήνα γιατί θέλω να αλλάξω γιατρό.

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!

Κι εγώ την ίδια απάντηση παίρνω, για το σπέρμα υπάρχουν τρόποι, δυστυχώς η ποιότητα των ωαρίων είναι θέμα. Κι amh έχω χαμηλη εννοειται.

Ελπίζω αυτή η επομενη φορά να είναι η τυχερή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

 

Καλημερα κοριτσια μου!!

φευγω για μερικες μερουλες μπας κ ξεκολλησει κ το μυαλο...ωρα να τρεξουμε για τις ετοιμασιες του γαμου!!!

Τελεια! Που θα πατε? Παντρευσαι κιολλας? η ωρα η καλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!

Κι εγώ την ίδια απάντηση παίρνω, για το σπέρμα υπάρχουν τρόποι, δυστυχώς η ποιότητα των ωαρίων είναι θέμα. Κι amh έχω χαμηλη εννοειται.

Ελπίζω αυτή η επομενη φορά να είναι η τυχερή σου!

Ευχαριστώ και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...