Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mia ? είπε:

Και εγώ παίρνω Τις ίδιες αλλά δεν καταλαβαίνω γεύση.,, 

Τυχερη...με αναγουλιαζουν...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μπορώ να ρωτήσω κάτι;;;; χωρίς να με φάτε...

Αλλά γιατί κανετε τεστ;;; γιατι δεν περιμένετε την καθυστέρηση;;;;; Αλήθεια αυτό το αναρωτιέμαι πολύ καιρό θέλω να μ8υ σώσετε μια εξήγηση..!!! Δλδ γιατί πετάτε τα λευτα σας στα τεστ ; είναι και ακριβά ναι δεν θα μπω εγώ στην τσέπη σας αλλά αν κρατάτε αυτά τα λευτα θα δείτε πόσα είναι και Καλημέρα να τα φάτε όταν έρθει το μωράκι σας παρά σε τεστ περιμένετε καθυστέρηση και αυτά που γινωντε νωρίτερα αν διαβάσετε το φυλλάδιο σας λέει πόσο έγκυρο είναι .

Περιμένετε την καθυστέρηση...!!!!! Αγχώνεστε άσκοπα πολύ.. 

Κορίτσι κ γω ήμουν κατά. περίμενα πάντα τουλάχιστον 2-3 μέρες έτυχε να περιμένω κ βδομάδα....αλλά τώρα τα έχω σπίτι, ήταν δώρο με τα τεστ ωορρηξίας κ με έβαλαν σε πειρασμό. αλλιώς εννοείτε και δεν θα έκανα νωρίτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

 

Καλέ ποιες να σε κρατησουμε? Εγώ από τότε που παραλαμβάνω καμιά 10αρια μαζί με τα ωορρηξιας, κάθε πρωί αφού πλύνω τα δόντια μου κάνω κι ένα τεστ χαχάχα 

Ο μόνος λόγος που θα σου πω να μην το κάνεις είναι γιατί πονάει το αρνητικό. ..

 

Επί την ευκαιρία να ρωτήσω κάτι,οι πόνοι σαν συμπτωμα είναι απαραίτητη προϋπόθεση? Δλδ εγώ που δεν έχω πονέσει καθόλου να μην  ελπίζω? 

κ γω την εχω αυτή την απορία...Γενικότερα προσωπικά δεν έχω ποτε πόνους στην περίοδο...ίσως λίγο πρήξιμο, άντε λίγο η μέση κ ένα απαλό πόνο ίσα να καταλάβω ότι αδιαθετώ..αυτό μόνο..κ σκέφτομαι εγώ τώρα σε περίπτωση εγκυμοσύνης, όταν με το καλό, θα έχω κάτι αραγε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

κ γω την εχω αυτή την απορία...Γενικότερα προσωπικά δεν έχω ποτε πόνους στην περίοδο...ίσως λίγο πρήξιμο, άντε λίγο η μέση κ ένα απαλό πόνο ίσα να καταλάβω ότι αδιαθετώ..αυτό μόνο..κ σκέφτομαι εγώ τώρα σε περίπτωση εγκυμοσύνης, όταν με το καλό, θα έχω κάτι αραγε;;; 

Ότι νιώθεις κάνε... Περιμένουμε νέα σου κ ελπίζω να ναι θετικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να ειναι θετικο το αποτελεσμα ειτε κανει; τωρα ειτε περιμενεις! Καθε μια απο εμας ξερει πως ειναι να περιμενεις κ να αγωνιας κ να θες να το μαθεις λιγο νωριτερα οσο κιαν σε πονεσει αυτο! Απλα αν το κανεις νωριτερα κ ειναο αρνητικο συνεχιζεις κ ελπιζεις αφου δεν εχεις δει την σιχαμενη κοκκινομουρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Εγω τις ζήτησα, μου έχει πει να κλείσω εξάμηνο αλλά στο τρίμηνο ζήτησα να μου τις γράψει.

Ευχαριστω, αλλα τι ειδους ειναι;;;;;

Δεν εχω ιδεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!! Έκανα σήμερα τη χοριακούλα 26η μέρα του κύκλου μου. Πήγα με σιγουρια για θετικό και πήρα ένα ωραιοτατο αρνητικό! 1,20 η τιμή!! Είμαι και επίσημα κατά φαντασία έγκυος!!!  ?? τι να πω... next time!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Κορίτσια μου!! Έκανα σήμερα τη χοριακούλα 26η μέρα του κύκλου μου. Πήγα με σιγουρια για θετικό και πήρα ένα ωραιοτατο αρνητικό! 1,20 η τιμή!! Είμαι και επίσημα κατά φαντασία έγκυος!!!  ?? τι να πω... next time!!

Μμμ.... δε παίζει να ναι νωρις δλδ ε; Δεν εχω ιδεα απο αυτα☹️Παμε δυνατα στα Μαγιάτικα μικράκια ???✌️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια βαστάτε με...θέλω να κάνω τεστ!!!! 
Είναι νωρίς..άρχισα να έχω συμπτώματα περιόδου αλλά κάτι με τρώει...Το ξέρω θα είναι αρνητικό αλλά τα έχω στο σπίτι και είναι πειρασμός...

Χαχαχα να σαι καλα με εκανες κ γελασα!! Βαστιξου ακομα!!! Γι αυτο εγω δεν εχω σπιτι,ειναι σαν να σου φωναζει το ντουλαπι!! Ασε που τα καταχωνιαζω μην τα βρει κ ο αμτρας μου...υπομονηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μμμ.... δε παίζει να ναι νωρις δλδ ε; Δεν εχω ιδεα απο αυτα☹️Παμε δυνατα στα Μαγιάτικα μικράκια ???✌️???

Δεν ξέρω αλλά δεν ελπίζω τίποτα... αρχισε σήμερα λίγος πόνος στο στήθος που έχω πάντα πριν την περίοδο και γι αυτό πηρα απόφαση να πάω να την κάνω... για να μην παιδεύω άλλο το μυαλό μου. Ναι πάμε στο καινούριο θέμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Κορίτσια μου!! Έκανα σήμερα τη χοριακούλα 26η μέρα του κύκλου μου. Πήγα με σιγουρια για θετικό και πήρα ένα ωραιοτατο αρνητικό! 1,20 η τιμή!! Είμαι και επίσημα κατά φαντασία έγκυος!!!  ?? τι να πω... next time!!

Ολα καλα θα πανε!!!!! Κ να μην σε παιρνει απο κατω!! Ειναι δυσκολο να βλεπεις το αρνητικο αλλα ολα για καποιο λογο γινονται!!! ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το μεσημέρι σας είπα ότι αδιαθετησα... Δεν ξανά είδα αίμα κ μάλιστα είμαι τελείως καθαρή ούτε για δείγμα στο σκούπισμα. Τι έγινε.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια το μεσημέρι σας είπα ότι αδιαθετησα... Δεν ξανά είδα αίμα κ μάλιστα είμαι τελείως καθαρή ούτε για δείγμα στο σκούπισμα. Τι έγινε.. ?

Οντως?????????:?? Λες???? ?????μακαρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Οντως?????????:?? Λες???? ?????μακαρι!!!!

Όχι κορίτσι μου δε λέω χαχαα.. πριν 20 μέρες έκανα επέμβαση ενδομητριωσης.. αυτό τον μήνα είχαμε αποχή. Μια επαφουλα είχαμε την 13η μέρα του κύκλου όχι ολοκληρωμένη. Μ πε ο γιατρός να προσπαθήσω αφού δω μια περίοδο.. θα δείξει ίσως κατέβει αύριο θα δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όχι κορίτσι μου δε λέω χαχαα.. πριν 20 μέρες έκανα επέμβαση ενδομητριωσης.. αυτό τον μήνα είχαμε αποχή. Μια επαφουλα είχαμε την 13η μέρα του κύκλου όχι ολοκληρωμένη. Μ πε ο γιατρός να προσπαθήσω αφού δω μια περίοδο.. θα δείξει ίσως κατέβει αύριο θα δω..

Σορρυ δεν το ηξερα... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου... τι κάνετε????εύχομαι να είστε όλες καλα... Έχω μέρες να σας γράψω λόγο δουλειάς... άρχισε και το εορταστικό ωράριο απο σήμερα και τρέχω και δεν φτάνω.... οι 24 ώρες δεν μου αρκούν... Έχουμε καμία άλλη  κοπέλα με ευχάριστα νέα??? Να μας δώσει θετική ενέργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου Καλησπέρα! Θέλω παλι τα φώτα σας... Το τεστ ωορρηξιας μου βγηκε θετικό την περασμένη Τρίτη και αρα λογικά Τετάρτη ή Πέμπτη θα είχα ωορρηξία. Παρασκευή ένιωσα ελαφρά πονάκια στη μέση. Τωρα λοιπον που πηγα τουαλέτα είχα στο εσώρουχο ελάχιστο καφέ-ανοικτό καφε και αρκετα υγρα! Στο σκουπισμα όμως τιποτα! Τι πιστεύετε είναι; Λετε ορμονικη διαταραχη; Θα σκασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Κοριτσια μου Καλησπέρα! Θέλω παλι τα φώτα σας... Το τεστ ωορρηξιας μου βγηκε θετικό την περασμένη Τρίτη και αρα λογικά Τετάρτη ή Πέμπτη θα είχα ωορρηξία. Παρασκευή ένιωσα ελαφρά πονάκια στη μέση. Τωρα λοιπον που πηγα τουαλέτα είχα στο εσώρουχο ελάχιστο καφέ-ανοικτό καφε και αρκετα υγρα! Στο σκουπισμα όμως τιποτα! Τι πιστεύετε είναι; Λετε ορμονικη διαταραχη; Θα σκασω...

Ποτε περιμενεις να «μην» ερθει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Natacha είπε:

Κοριτσια μου Καλησπέρα! Θέλω παλι τα φώτα σας... Το τεστ ωορρηξιας μου βγηκε θετικό την περασμένη Τρίτη και αρα λογικά Τετάρτη ή Πέμπτη θα είχα ωορρηξία. Παρασκευή ένιωσα ελαφρά πονάκια στη μέση. Τωρα λοιπον που πηγα τουαλέτα είχα στο εσώρουχο ελάχιστο καφέ-ανοικτό καφε και αρκετα υγρα! Στο σκουπισμα όμως τιποτα! Τι πιστεύετε είναι; Λετε ορμονικη διαταραχη; Θα σκασω...

Χμμμ μπορεί και να είναι και εμφύτευση!!!!!αχ μακάρι κορίτσι....Άντε λιγη υπομονή να περάσουν οι μέρες να μας πεις τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;;ερώτηση τα τεστ εγκυμοσύνης hometest πόσες μέρες πριν την περίοδο μπορεί να δείξει κατι;;;;

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπόν @Maroulli μου εγώ δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά έχω φιλη που το έκανε και έδειξε 6 μέρες πριν την καθυστέρηση αλλά έχω βάλω τη κουμπάρα μου που έκανε με μια μέρα καθυστέρηση και δεν έδειξε ίσως βέβαια το εκανε λαθος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Λοιπόν @Maroulli μου εγώ δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά έχω φιλη που το έκανε και έδειξε 6 μέρες πριν την καθυστέρηση αλλά έχω βάλω τη κουμπάρα μου που έκανε με μια μέρα καθυστέρηση και δεν έδειξε ίσως βέβαια το εκανε λαθος..

Μάλιστα...σε ευχαριστώ κορίτσι μου...βρήκα ένα στο ξεχασμένο το πρωί...Και εννοείται δεν κρατιέμαι μέχρι την Τρίτη όποτε ισως το κάνω την Κυριακή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...