Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

K κάτι ακόμα φίλες μου... Ούτε για τον επόμενο κύκλο θα μαι σίγουρη για το πότε θα Μ έρθει... Μπορεί να επανελθω μπορεί να είναι μικρός η πιο μεγάλος δε ξέρω.. ποτέ να ξεκινήσω τεστακια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσιαα! Τι κανετε? 

Γεια σου!!!!Εχω εναν πονοκεφαλο κ μια νυστα αλλο πραγμα...κ εχω κ την ζουζουνα ολη μερα τσιριζει σημερα...πω πωωω...αφου σκεφτομαι κ λεω,αν ερθει κ δευτερο ποιο θα πρωτοκοιταω?!??!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

τι να κάνω όμως που μου τις έγραψε??να μη τις κάνω να κάνω μόνο τις γενικές αίματος?? 

Μπορείς να κάνεις τις γενικές.. και μπορείς να πεις στο μικροβιολογικο αν μπορούνε να περάσουν και τις ορμονικές και όταν θα αδιαθετισεις τον αλλο μήνα να πας να τις κάνεις...εγώ που δουλεύω σε μικροβιολογικο κάνουμε αυτή την εξυπηρέτηση γτ δεν είναι ευκ8λο να γράφεις εξετάσεις συνέχεια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι? Γνωριζεται αν υπαρχει καποια εξεταση π να δειχνει εαν τα κολπικα υγρα ειναι εχθρικα προς το σπερμα? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι? Γνωριζεται αν υπαρχει καποια εξεταση π να δειχνει εαν τα κολπικα υγρα ειναι εχθρικα προς το σπερμα? 

 

Nαι υπάρχει αυτή η εξέταση!!Δυστυχώς δν θυμάμαι το όνομα!!Αλλά ξέρω ότι έρχεσαι σε επαφή με τον σύζυγο το βράδυ κ το επόμενο πρωί σου πέρνει ο γιατρός κολπικό δείγμα κ βλέπουν πόσα σπερματοζωάρια είναι ζωντάνα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ. Θα τον ρωτησω και αυριο π εχω τον υπερυχο απλα φοβομουν μην σκεφτηκα βλακεια! Θα τ πω να μ γραψει και d! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστω πολυ. Θα τον ρωτησω και αυριο π εχω τον υπερυχο απλα φοβομουν μην σκεφτηκα βλακεια! Θα τ πω να μ γραψει και d! 

Καλησπερα!Γραψε μας πως λεγεται η εξεταση οταν ρωτησεις!Ευχαριστωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω σημερα ξεκινησα τις αμπουλιτσες βιταμινης d... 3 κουτακια...1 αμπουλιτσα την εβδομαδα...lecalcif 25.000...η γευση τους χαλια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βαστάτε με...θέλω να κάνω τεστ!!!! 
Είναι νωρίς..άρχισα να έχω συμπτώματα περιόδου αλλά κάτι με τρώει...Το ξέρω θα είναι αρνητικό αλλά τα έχω στο σπίτι και είναι πειρασμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα!Γραψε μας πως λεγεται η εξεταση οταν ρωτησεις!Ευχαριστωωωωω

Ολικη βιταμινη D 25 υδροξυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια βαστάτε με...θέλω να κάνω τεστ!!!! 
Είναι νωρίς..άρχισα να έχω συμπτώματα περιόδου αλλά κάτι με τρώει...Το ξέρω θα είναι αρνητικό αλλά τα έχω στο σπίτι και είναι πειρασμός...

Χαχαχαχαχα σε ποσες μερες που να μν ερθει περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Σε 3-4!!! κ έχω συμπτώματα περιόδου από την Δευτέρα!!

Μην με παρεις και πολυ σοβαρα ,αλλα εγω θα ειχα κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Σε 3-4!!! κ έχω συμπτώματα περιόδου από την Δευτέρα!!

Τοσο νωρις συμπτωματα περιοδου? Θετικο αυτο για σπορακι...κανε αυριο πρωι...εχεις τα τεστ που δειχνουν νωριτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μην με παρεις και πολυ σοβαρα ,αλλα εγω θα ειχα κανει...

Καο εγω ετσι τοσους μηνες δεν λεω να το παρω χαμπαρι εχω κανει απο τους 19 μηνες τουλαχιστον τους 18 χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κύνθια είπε:

Τοσο νωρις συμπτωματα περιοδου? Θετικο αυτο για σπορακι...κανε αυριο πρωι...εχεις τα τεστ που δειχνουν νωριτερα?

Έχω γενικά μικρό κύκλο...και μένα μου φάνηκε νωρίς αλλά είπα να μην μου δίνω ελπίδες..Όχι δυστυχώς, έχω τις hometest που μου ήρθαν μαζί με τα ωορρηξίας! (που παρεπιπτόντως πρώτη φορά βρήκα το θετικό κ το εκμεταλλεύτηκα όσο μπόρεσα!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορώ να ρωτήσω κάτι;;;; χωρίς να με φάτε...

Αλλά γιατί κανετε τεστ;;; γιατι δεν περιμένετε την καθυστέρηση;;;;; Αλήθεια αυτό το αναρωτιέμαι πολύ καιρό θέλω να μ8υ σώσετε μια εξήγηση..!!! Δλδ γιατί πετάτε τα λευτα σας στα τεστ ; είναι και ακριβά ναι δεν θα μπω εγώ στην τσέπη σας αλλά αν κρατάτε αυτά τα λευτα θα δείτε πόσα είναι και Καλημέρα να τα φάτε όταν έρθει το μωράκι σας παρά σε τεστ περιμένετε καθυστέρηση και αυτά που γινωντε νωρίτερα αν διαβάσετε το φυλλάδιο σας λέει πόσο έγκυρο είναι .

Περιμένετε την καθυστέρηση...!!!!! Αγχώνεστε άσκοπα πολύ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κάτι μου λέει ότι δε θα κρατηθώ για πολύ ακόμα!!! ??

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια βαστάτε με...θέλω να κάνω τεστ!!!! 
Είναι νωρίς..άρχισα να έχω συμπτώματα περιόδου αλλά κάτι με τρώει...Το ξέρω θα είναι αρνητικό αλλά τα έχω στο σπίτι και είναι πειρασμός...

Καλέ ποιες να σε κρατησουμε? Εγώ από τότε που παραλαμβάνω καμιά 10αρια μαζί με τα ωορρηξιας, κάθε πρωί αφού πλύνω τα δόντια μου κάνω κι ένα τεστ χαχάχα 

Ο μόνος λόγος που θα σου πω να μην το κάνεις είναι γιατί πονάει το αρνητικό. ..

 

Επί την ευκαιρία να ρωτήσω κάτι,οι πόνοι σαν συμπτωμα είναι απαραίτητη προϋπόθεση? Δλδ εγώ που δεν έχω πονέσει καθόλου να μην ελπίζω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Μπορώ να ρωτήσω κάτι;;;; χωρίς να με φάτε...

Αλλά γιατί κανετε τεστ;;; γιατι δεν περιμένετε την καθυστέρηση;;;;; Αλήθεια αυτό το αναρωτιέμαι πολύ καιρό θέλω να μ8υ σώσετε μια εξήγηση..!!! Δλδ γιατί πετάτε τα λευτα σας στα τεστ ; είναι και ακριβά ναι δεν θα μπω εγώ στην τσέπη σας αλλά αν κρατάτε αυτά τα λευτα θα δείτε πόσα είναι και Καλημέρα να τα φάτε όταν έρθει το μωράκι σας παρά σε τεστ περιμένετε καθυστέρηση και αυτά που γινωντε νωρίτερα αν διαβάσετε το φυλλάδιο σας λέει πόσο έγκυρο είναι .

Περιμένετε την καθυστέρηση...!!!!! Αγχώνεστε άσκοπα πολύ.. 

Συμφωνω σε οσα λες...ηθελα να το γραψω αλλα το ειπες...πολυ αγχωτικο ολο αυτο...και συν το κοστος...ασε που μπορει  να δειξουν λαθος αποτελεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια εγω σημερα ξεκινησα τις αμπουλιτσες βιταμινης d... 3 κουτακια...1 αμπουλιτσα την εβδομαδα...lecalcif 25.000...η γευση τους χαλια χαχαχα

Και εγώ παίρνω Τις ίδιες αλλά δεν καταλαβαίνω γεύση.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Κορίτσια,ακουω ολες σας γραφετε εχετε κανει ορμονολογικες εξετασεις... δλδ; Πχ εγω δεν εχωκανει. Με πήγε κατευθείαν για σπερμοδιάγραμμα& σαλπιγγογραφία!

☹️☹️☹️☹️☹️ help!

Εγω τις ζήτησα, μου έχει πει να κλείσω εξάμηνο αλλά στο τρίμηνο ζήτησα να μου τις γράψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...