Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Έχω ένα ευχάριστο! Κάθε βράδυ τελευταία μετράω τη θερμοκρασία μου! Πάντα ήμουν το περισσότερο μέχρι 36,6! Απόψε έχω 36,8!! Επίσης εδώ και καμποση ώρα με έχει πιάσει συχνοουρία!!

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου θα δεις θα μας πεις σύντομα τα ΘΕΤΙΚΑ αποτελέσματα !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια.. η βιταμίνη D3 ΜΕ ΤΗΝ D σκέτο είναι ίδια??? 

Η D έχει πολλές μορφές και οι σημαντικότερες είναι η D2 και η D3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις πήρα τα αποτελέσματα της d... έχω 24.2 !! πήρα τον γιατρό και λέει είναι σχετικά καλά αλλά θα πάρω αμπουλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα τα αποτελέσματα της d... έχω 24.2 !! πήρα τον γιατρό και λέει είναι σχετικά καλά αλλά θα πάρω αμπουλίτσες!!!

Ποιές θα πίεις?Εγώ τις lecalcif πίνω!!Σε 3 βδομάδες τελειώνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα τα αποτελέσματα της d... έχω 24.2 !! πήρα τον γιατρό και λέει είναι σχετικά καλά αλλά θα πάρω αμπουλίτσες!!!

εσύ ποιες έκανες? είπες d γενικά να σ κάνει ή πιο συγκεκριμένα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ποιές θα πίεις?Εγώ τις lecalcif πίνω!!Σε 3 βδομάδες τελειώνω!!

Δεν ξέρω ακόμα την Πέμπτη θα μιλήσουμε πάλι να μου πει...εσύ πόσο έχεις?  απλά μου είπε το 15 θεωρείτε χαμηλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

εσύ ποιες έκανες? είπες d γενικά να σ κάνει ή πιο συγκεκριμένα? 

έκανα την D 25 ( ΥΔΡΟΞΥΒΙΤΑΜΙΝΗ )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ποιές θα πίεις?Εγώ τις lecalcif πίνω!!Σε 3 βδομάδες τελειώνω!!

είναι βιταμίνες έτσι? δλδ αμα μ βγει κ μένα χαμηλή μπορώ να πιω ή να ρωτήσω τον γιατρο?? 

καλα εε.. ενα θα σας πω, τον εχω στο messeger κ τον έχω πριξει τον καημένο .. μιλάμε από εκεί. κ νιώθω κ λίγο άσχημα γιατί δουλεύει στο νοσοκομείο κ δεν πληρώνεται από εμένα για όλα αυτά.. θ αρχίζει να μ χρεώνει τα μηνύματα στο τέλος..χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

είναι βιταμίνες έτσι? δλδ αμα μ βγει κ μένα χαμηλή μπορώ να πιω ή να ρωτήσω τον γιατρο?? 

καλα εε.. ενα θα σας πω, τον εχω στο messeger κ τον έχω πριξει τον καημένο .. μιλάμε από εκεί. κ νιώθω κ λίγο άσχημα γιατί δουλεύει στο νοσοκομείο κ δεν πληρώνεται από εμένα για όλα αυτά.. θ αρχίζει να μ χρεώνει τα μηνύματα στο τέλος..χαχαα

Ναι βιταμίνες...απλά να τον ρωτήσεις για να σου πει για πόσο καιρό ... όταν μου πει θα σου στείλω...εγώ όταν είχα 28.5 μου είχε δώσει 1 κουτάκι με 4 αμπουλίτσες... 1 την εβδομάδα... τώρα μπορεί να πάρω 2 κουτάκια...θα δούμε... χαχαχχα!!! τον τρελαίνεις για καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

είναι βιταμίνες έτσι? δλδ αμα μ βγει κ μένα χαμηλή μπορώ να πιω ή να ρωτήσω τον γιατρο?? 

καλα εε.. ενα θα σας πω, τον εχω στο messeger κ τον έχω πριξει τον καημένο .. μιλάμε από εκεί. κ νιώθω κ λίγο άσχημα γιατί δουλεύει στο νοσοκομείο κ δεν πληρώνεται από εμένα για όλα αυτά.. θ αρχίζει να μ χρεώνει τα μηνύματα στο τέλος..χαχαα

xaxaxxaxx!!Καλύτερα να τον ρωτούσες!!Αναλόγως την τιμή της βιταμίνης πίνουμε τις αντίστοιχες μονάδες!!Πχ εγώ θα πιώ 2 μήνες!Ο άντρας μου ήπιε 1 μήνα!!Στον άντρα μου έδωσε η παθολόγος κ όχι για το σπέρμα αλλά γενικά για την υγεία του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Δεν ξέρω ακόμα την Πέμπτη θα μιλήσουμε πάλι να μου πει...εσύ πόσο έχεις?  απλά μου είπε το 15 θεωρείτε χαμηλό

Εγώ τώρα είχα 22!!Ο γυναικολόγος μου την θέλει στο 40!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μιας και μιλάμε για τη d  και μένα ο ενδοκρινολογος μου τη ζήτησε μαζί με τις υπόλοιπες ορμόνες και πήγα σήμερα και τις έκανα εξέταση.. θα πάρω τα αποτελέσματα σε καμία ώρα και θα σας πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα.. μες τα νευρα ειμαι 27η μέρα σήμερα για μένα ούτε πονος ούτε τίποτα και παω τουαλέτα και τσουπ να τη "Η κυρία " σε μορφή ροζ καφέ ούτε να σου αφήσει ένα περιθώριο να ελπίζεις ρε παιδί μου με 31 ημέρες κύκλο και τσουπ από την 27η.. πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα.. μες τα νευρα ειμαι 27η μέρα σήμερα για μένα ούτε πονος ούτε τίποτα και παω τουαλέτα και τσουπ να τη "Η κυρία " σε μορφή ροζ καφέ ούτε να σου αφήσει ένα περιθώριο να ελπίζεις ρε παιδί μου με 31 ημέρες κύκλο και τσουπ από την 27η.. πφφφ

Έχεις άστατο κύκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,  εγώ 28η μέρα κι από το πρωί είμαι μέσα στα υγρά. ..σορρύ κιόλας. Δεν έχω πόνο αλλα έχω αυτή την αισθηση χαμηλά όταν σου ρχεται (καταλάβατε τι εννοω?)αφού όλο πάω τουαλέτα κ περιμένω να δω αίμα. Φοράω και σερβιετα.

Το θέμα δεν είναι ότι θα αδιαθετησω δεν είχα πολλές ελπίδες εξάλλου αλλά αν αδιαθετησω αύριο 29η με ωορρήξια την 19η σημαίνει πως η ωχρινικη μου θα ναι κάτω από 11 μέρες κι αυτό είναι κακό σημάδι. .....

@Σταυρι καλύτερα έτσι από το να σου έκανε κύκλο μεγάλο χωρίς αποτέλεσμα. Τώρα θα ξαναπροσπαθησεις πιο γρήγορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Όχι ειμαι πολύ σταθερη

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

απλά σε ρώτησα γτ έγραψες 31 μέρες κύκλο αλλά ήρθε από 27...μάλλον μπερδεύτηκα...?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Θα ηθελα πολυ να μπω στην ομορφη παρεα σας! Σας διαβαζω καιρο! Κ αππφασισα να σας γραψω! 

Καλησπέρα  karamela! καλώς ήρθες... αν θες να μας πεις κάτι για σένα .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Θα ηθελα πολυ να μπω στην ομορφη παρεα σας! Σας διαβαζω καιρο! Κ αππφασισα να σας γραψω! 

Καλός ηρθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια,  εγώ 28η μέρα κι από το πρωί είμαι μέσα στα υγρά. ..σορρύ κιόλας. Δεν έχω πόνο αλλα έχω αυτή την αισθηση χαμηλά όταν σου ρχεται (καταλάβατε τι εννοω?)αφού όλο πάω τουαλέτα κ περιμένω να δω αίμα. Φοράω και σερβιετα.

Το θέμα δεν είναι ότι θα αδιαθετησω δεν είχα πολλές ελπίδες εξάλλου αλλά αν αδιαθετησω αύριο 29η με ωορρήξια την 19η σημαίνει πως η ωχρινικη μου θα ναι κάτω από 11 μέρες κι αυτό είναι κακό σημάδι. .....

@Σταυρι καλύτερα έτσι από το να σου έκανε κύκλο μεγάλο χωρίς αποτέλεσμα. Τώρα θα ξαναπροσπαθησεις πιο γρήγορα. 

Μην προτρεχεις ποτέ δεν ξέρεις!!εφόσον δεν είδες αίμα η καφέ δεν σημαίνει ότι θα αδιαθετησεις αύριο!!!!!κατσε να δούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Θα ηθελα πολυ να μπω στην ομορφη παρεα σας! Σας διαβαζω καιρο! Κ αππφασισα να σας γραψω! 

Καλώς μας ήρθες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα! Εμείς κοριτσια προσπαθουμε 19 μηνες! Στην αρχη χαλαρα μετα ηρθαν οι πρωτες εξετασεις ορμονολογικες.. Μετα η πιο συγκεκριμενες σαλπιγγογραφια σπερμοδιαγραμμα! Μετα ηρθε κ εμα χειρουργείο για ενδομητρίωση! 4 κυκλοι με δερπαφαρ ovitrelle! Kαι τωρα απλα παρακολουθηση οωρρηξιας! Η ψυχολογία μου δυστυχως στο πατωμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...