Μετάβαση σε περιεχόμενο

Serpafar + ovitrelle σε φυσικό κύκλο: θετικές εμπειρίες;;


Recommended Posts

Καλησπέρα!! 

Ξεκινησα serpafar και θα προσπαθήσω να συλλάβω σε φυσικό κύκλο. Υπάρχει καμία κοπέλα να μου δώσει θετική ενέργεια μέσα από τη δίκη της θετική εμπειρία;; Είμαι πολύ αισιόδοξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Είχα πάρει στο παρελθόν 4 μήνες serpafar δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα. Κάθε μήνα παρακολουθούσα την ωορρηξία με υπέρηχο. Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι δώστε μας θετική ενέργεια! @Thunderείμαστε μαζί.... Κάνω 1ο κύκλο και σήμερα ή αύριο θα κάνω την ένεση! Καλή μας επιτυχία!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@melodyy τέλεια!! Χαίρομαι που έχω παρέα!! Καλή μας επιτυχία! Εγώ τη Δευτέρα θα μπω στην 9η μέρα του κύκλου όποτε θα πάω για υπέρηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2019 at 11:24 ΜΜ, ο/η Elenakii είπε:

Καλησπέρα! Είχα πάρει στο παρελθόν 4 μήνες serpafar δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα. Κάθε μήνα παρακολουθούσα την ωορρηξία με υπέρηχο. Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

 

στις On 28/3/2019 at 11:24 ΜΜ, ο/η Elenakii είπε:

Καλησπέρα! Είχα πάρει στο παρελθόν 4 μήνες serpafar δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα. Κάθε μήνα παρακολουθούσα την ωορρηξία με υπέρηχο. Σου εύχομαι καλή επιτυχία!

Καλησπέρα @Elenakii!! Σε ευχαριστώ για την ειλικρινή απάντησή σου! Καλή επιτυχία σε ο, τι κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

@melodyy τέλεια!! Χαίρομαι που έχω παρέα!! Καλή μας επιτυχία! Εγώ τη Δευτέρα θα μπω στην 9η μέρα του κύκλου όποτε θα πάω για υπέρηχο!!

Αχ αντε καλή αρχή!!!! Σου εύχομαι πολλά αυγουλακια!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Να είσαι καλά!!! @melodyy ?

Μόλις έκανα την ένεση!!! Από 6 αυγουλακια μόνο 1 έμεινε και άλλο ένα που είναι αμφίβολο αν θα μεγαλώσει! Ωστόσο είναι από την καλή μ πλευρά και εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Λογικά από Δευτέρα ξεκινάω κ προγεστερονη! Έχω να σ πω πως όλα δείχνουν ότι αύριο κάνω ωορρηξια και θα είμαι μόλις στη 10η μέρα βαριά μέχρι την 11.... Οπότε να περιμένεις νωρίτερα σε σχέση με το εντελώς φυσικό που πάει στις 13-14...περιμενω νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...