Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

@Μπεμπελουκα είμαι μια χαρούλα. Ξεκίνησα δουλειά από χθες και δεν πρόλαβα να μπω.  Στην αναμονή, χωρίς κανένα σύμπτωμα.. έχω αρχίσει ήδη να σκέφτομαι για αρνητικό αποτέλεσμα ?

Να χαιρετήσω και τα κορίτσια που μπήκανε τώρα. Κι εγώ εμβρυομεταφορά 23/3 ,χοριακή 04/04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

@Μπεμπελουκα είμαι μια χαρούλα. Ξεκίνησα δουλειά από χθες και δεν πρόλαβα να μπω.  Στην αναμονή, χωρίς κανένα σύμπτωμα.. έχω αρχίσει ήδη να σκέφτομαι για αρνητικό αποτέλεσμα ?

Να χαιρετήσω και τα κορίτσια που μπήκανε τώρα. Κι εγώ εμβρυομεταφορά 23/3 ,χοριακή 04/04

@Bellaki σαν τι συμπτωμα επρεπε να ειχαμε ;;εγω νιωθω πονους περιοδου τπτ αλλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellaki σαν τι συμπτωμα επρεπε να ειχαμε ;;εγω νιωθω πονους περιοδου τπτ αλλο .

Νομίζω οτι τα πονάκια τα έχουν οι πιο πολλές κοπέλες. Την πρώτη φορά είχα πονάκια. Δυστυχώς ήταν βιοχημική..  την επόμενη που δεν έγινε εμφύτευση, δεν ένιωθα τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

Νομίζω οτι τα πονάκια τα έχουν οι πιο πολλές κοπέλες. Την πρώτη φορά είχα πονάκια. Δυστυχώς ήταν βιοχημική..  την επόμενη που δεν έγινε εμφύτευση, δεν ένιωθα τίποτα. 

@Bellakiεσυ πως νιωθεις;;θελω τη γνωμη σου εμβρυομεταφορα 22/3με 3ημερων εμβρυα μπορω να κανω 1ηχοριακη στις 11μερες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια πολυ μεγαλη θετικη χοριακη!!Σε ποιο κεντρο πηγες?Στην πρωτη προσπαθεια πως αισθανοσουν?

Στη Θεσσαλονικη..στο Γενεσις..εσυ;;στην πρωτη παλι πονουσα αλλα οχι τοσο πολυ οπως αυτη τη φορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@elenla πως είσαι κορίτσι μου ????

Πολυ πονος στη μεση κυριως κ κοιλιαπιο ηπιος..σαββατο ειναι να κανω χοριακη...αν δεν αδειαθετησω..κ γω αυτη τη βδομαδα το εριξα εξω...βολτες...βολτες..βολτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fenia21 είπε:

Στο Γένεσις Θεσσαλονίκης , με τον κύριο Παππά. 11η ώρα το πρωί . Εμένα μου είπε να πάω 3/4 για χοριακή  , 12η ημέρα από την εμβρυομεταφορά.. Εσένα πότε; 

Εμβρυολαμπ ειναι ο Παππας!Γενεσις μηπως με Παντο;;ειχες δλδ εντονους πονους περιοδου την πρωτη φορα;;;γιατι υποφερω κ εχω απελπιστει!!αυριο λεω να παω για χοριακη να δω κ οτι γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elenla είπε:

Πολυ πονος στη μεση κυριως κ κοιλιαπιο ηπιος..σαββατο ειναι να κανω χοριακη...αν δεν αδειαθετησω..κ γω αυτη τη βδομαδα το εριξα εξω...βολτες...βολτες..βολτες..

Τελεια τελεια !!!!!!!με το καλο βγαζουν αποτελεσματα Σαββατο;γιατι δε πας αυριο ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τελεια τελεια !!!!!!!με το καλο βγαζουν αποτελεσματα Σαββατο;γιατι δε πας αυριο ;;

Εγω με Παντο στην Αθηνα!!!Κ χοριακη θα κανω την αλλη παρασκευη!!!Εχω μελλον ακομα.Οι πονοι μια ερχονται μια φευγουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τελεια τελεια !!!!!!!με το καλο βγαζουν αποτελεσματα Σαββατο;γιατι δε πας αυριο ;;

Βγαζουν ναι!!αυριο σκεφτομαι να παω να τελειωνω!απελπιστηκα με τους πονους κ δεν ειμαι κ πολυ ασιοδοξη...τωρα τι να πω...μακαρι να γινει ενα θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elenla είπε:

Βγαζουν ναι!!αυριο σκεφτομαι να παω να τελειωνω!απελπιστηκα με τους πονους κ δεν ειμαι κ πολυ ασιοδοξη...τωρα τι να πω...μακαρι να γινει ενα θαυμα!

Αν δεν δεις αποτελεσμα μην προτρεχεις !!!♡♡♡εκλεισες κιολας 14 μερες ;;μπραβοοοο καλα και μεγαλα αποτελεσματα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Bellakiεσυ πως νιωθεις;;θελω τη γνωμη σου εμβρυομεταφορα 22/3με 3ημερων εμβρυα μπορω να κανω 1ηχοριακη στις 11μερες;

Λογικά 03/04 πρέπει να την κάνεις, μία μέρα νωρίτερα από εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

Λογικά 03/04 πρέπει να την κάνεις, μία μέρα νωρίτερα από εμένα.

Στις 14μερες μου ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στις 14μερες μου ειπε

Κι εγώ 3 ημερών έμβρυα έχω και μου είπαν στις 12 μέρες. Όταν είχα βάλει βλαστοκύστη έκανα στις 10 μέρες. Μπορεί να είναι αναλόγως το κέντρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αν δεν δεις αποτελεσμα μην προτρεχεις !!!♡♡♡εκλεισες κιολας 14 μερες ;;μπραβοοοο καλα και μεγαλα αποτελεσματα !

Εβαλα βλαστοκυστες κ μου ειπαν στις 12 μερες...αλλα εγω λεω να παω αυριο στις 11..εξαλλου οτι ηταν να γινει εγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η elenla είπε:

Εβαλα βλαστοκυστες κ μου ειπαν στις 12 μερες...αλλα εγω λεω να παω αυριο στις 11..εξαλλου οτι ηταν να γινει εγινε...

Για μια μέρα δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα εδώ σκέφτομαι εγώ με 3 ημερών να πάω στις 12 μερες για χοριακη...περιμενουμε νέα σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η elenla είπε:

Εβαλα βλαστοκυστες κ μου ειπαν στις 12 μερες...αλλα εγω λεω να παω αυριο στις 11..εξαλλου οτι ηταν να γινει εγινε...

Από ότι διαβάζω με βλαστοκυστες μπορείς να κάνεις και στις 10 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elenla είπε:

Εβαλα βλαστοκυστες κ μου ειπαν στις 12 μερες...αλλα εγω λεω να παω αυριο στις 11..εξαλλου οτι ηταν να γινει εγινε...

@elenla,Καλημεραααα!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να ειναι θετικη η χοριακη σουυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Katriniki είπε:

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη κορίτσι μου!!όλα με το καλό!!

Ήθελα να σε ρωτήσω μια και εχεις ήδη ένα μωράκι, το Σάββατο θα κάνω την ωοληψια και μου είπε ήδη ότι την Τρίτη θα κάνουμε την έμβρυομεταφορά!αυτό δεν θα έπρεπε να το ξέρουμε μετά την ωοληψια?? βέβαια έχω αρκετά ωοαρια και πολύ καλές τιμές στις ορμόνες...από εκεί μπορεί να προβλέψει?

Καλημερα κοριτσακι μου,κ εμενα μου το ριχαν πει οτι κατα πασα πιθανοτητα Τεταρτη ωοληψια κ Σαββατο εμβρυομεταφορα.Το υπολογιζουν απο τις μετρησεις αιματος κ τον αριθμο ωαριων που εχεις.Εσυ ποσα ωαρια ειχες στον υπερηχο πριν πας για ωοληχια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Από ότι διαβάζω με βλαστοκυστες μπορείς να κάνεις και στις 10 μερες

Καλημερα @μπεμπελουκα πως εισαι σημερα?Ολα καλα?Συγνωμη για την ερωτηση,απο τουαλετα πως πας?Εγω απο τα φαρμακα με ποναει το εντερο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα @μπεμπελουκα πως εισαι σημερα?Ολα καλα?Συγνωμη για την ερωτηση,απο τουαλετα πως πας?Εγω απο τα φαρμακα με ποναει το εντερο μου.

@γιωτα22Καλημέρα !!Καλά είμαι προς το παρόν !!τρώω αρκετή πρασινάδα !&δημητριακα το πρωι.Σημερα ομως χτυπησα μια μπουγατσουλα και καφεδακι.αν δεις οτι σου συνεχιζει στο φαρμακείο έχει ταduphalac που δεν δημιουργούν πρόβλημα η τα eva bell αναβραζον .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elenla Γλυκό κορίτσι !!!καλή επιτυχία !!!!!Με τεράστια χοριακη !!!!Και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katriniki Καλημέρα καλή επιτυχία για αύριο !!!??????κάπου διάβασα ένα post σου για την ημέρα εμβρυομεταφορας.Επειδη λοιπόν είναι η 1η μας φορά  το κάνουν την 3η μέρα ..βεβαια Θα σας ενημερώσουν πόσα έμβρυα προχώρησαν μέχρι την  εβρυομεταφορα μην ανυσηχεις !το σημαντικό είναι την 3η μέρα να έχει 8 κύτταρα τουλάχιστον !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22Καλημέρα !!Καλά είμαι προς το παρόν !!τρώω αρκετή πρασινάδα !&δημητριακα το πρωι.Σημερα ομως χτυπησα μια μπουγατσουλα και καφεδακι.αν δεις οτι σου συνεχιζει στο φαρμακείο έχει ταduphalac που δεν δημιουργούν πρόβλημα η τα eva bell αναβραζον .

Ευχαριστω οντως δεν το ειχα σκεφτει κ ειμαι κ λιγο κατα των φαρμακων.Πως εισαι σημερα.Εγω ξυπνησα κ δεν εχω τοσο πονο στην κοιλια κ στην μεση.Ειμαι καλυτερα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...