Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Με φρέσκα . Δεν περνάνε οι μέρες... 

Συμφωνω κοριτσιιι εσυ  ποια μερα μετρας ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η elenla είπε:

Αληθεια;;Τι να πω..Μακαρι...Καλη επιτυχια και σε σενα κοριτσι μου!!!Ειναι η πρωτη αου προσπαθεια;;;

Και εγω ποναω ειδικα στη μεση της κοιλιας  χαμηλα υπομονη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Και εγω ποναω ειδικα στη μεση της κοιλιας  χαμηλα υπομονη !

Κσλη επιτυχια κ σε σενα κοριτσι μου!!εμενα η μεση μου...ακριβως ετσι ειμαι οταν περιμένω περιοδο....?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Συμφωνω κοριτσιιι εσυ  ποια μερα μετρας ;

Εγώ 21/3 με τρίτης μέρας... 6η μέρα σήμερα . Χθες και σήμερα ξύπνησα στις 3 το πρωί αν και κοιμήθηκα 9 παρά....έχω πόνους σαν να περιμένω να αδιαθετησω αλλά πολύ πιο ήπιους μέχρι στιγμής . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Εγώ 21/3 με τρίτης μέρας... 6η μέρα σήμερα . Χθες και σήμερα ξύπνησα στις 3 το πρωί αν και κοιμήθηκα 9 παρά....έχω πόνους σαν να περιμένω να αδιαθετησω αλλά πολύ πιο ήπιους μέχρι στιγμής . 

Ακριβώς ίδιες μέρες είμαστε !!!Πότε θα κανεις χοριακη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2019 at 12:38 ΜΜ, ο/η Bellaki είπε:

Τα φάρμακα μην τα κόψεις για κανένα λόγο.  Η φίλη μου νόμιζε κάθε μέρα οτι θα αδιαθετούσε από τον πόνο και τώρα είναι 9 εβδομάδων. Κι εγώ πονάω και είμαι στην 3η μέρα εμβρυομεταφοράς.

@Bellaki μου πως είσαι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ακριβώς ίδιες μέρες είμαστε !!!Πότε θα κανεις χοριακη ?

Δεν ξέρω στις 11 ή 14 μέρες... ανάλογα τα κέφια ...εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Δεν ξέρω στις 11 ή 14 μέρες... ανάλογα τα κέφια ...εσυ;

Μου είπε στις 14 αλλά σκέφτομαι να πάω στη 11η να δω τι γινεται ...δε ξέρω  ...ειμαι υποσκεψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Και μένα 14 είπε ... έχεις κανένα σύμπτωμα ; Η πρώτη φορά είναι ;

Ναι η πρώτη είναι .σύμπτωμα ??είχα κάτι πονάκια περιόδου και ιδιαίτερα χαμηλά στη μέση και συχνοουρια αλλά αυτά είναι σίγουρα από τα φάρμακα δεν παίρνουμε και λίγα και πιο πολύ λέω να πάω γιατί κουραστηκα λιγάκι ψυχολογικά με τα τόσα τουλάχιστον αν ισχύει κάτι να πάρουμε λίγο τα πάνω μας και να την επαναλάβουμε μετά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι η πρώτη είναι .σύμπτωμα ??είχα κάτι πονάκια περιόδου και ιδιαίτερα χαμηλά στη μέση και συχνοουρια αλλά αυτά είναι σίγουρα από τα φάρμακα δεν παίρνουμε και λίγα και πιο πολύ λέω να πάω γιατί κουραστηκα λιγάκι ψυχολογικά με τα τόσα τουλάχιστον αν ισχύει κάτι να πάρουμε λίγο τα πάνω μας και να την επαναλάβουμε μετά !

Καλημερα.Ειμαι καινουργια στο φορουμ.Εκανα εμβρυομεταφορα 23.3 2 εμβρυα 3ης μερας πολυ καλης ποιοτητας.Εχω κ εγω πονους περιοδου κ πονους στην μεση.Ειναι η πρωτη μου εξωσωματικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα.Ειμαι καινουργια στο φορουμ.Εκανα εμβρυομεταφορα 23.3 2 εμβρυα 3ης μερας πολυ καλης ποιοτητας.Εχω κ εγω πονους περιοδου κ πονους στην μεση.Ειναι η πρωτη μου εξωσωματικη.

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!κ γω 19/3...αλλα νομιζω πως σημερα θα αδιαθετησω απο τον πολυ πονο μεση κ κοιλια...Δευτερη προσπάθεια δικη μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Καλημερα.Ειμαι καινουργια στο φορουμ.Εκανα εμβρυομεταφορα 23.3 2 εμβρυα 3ης μερας πολυ καλης ποιοτητας.Εχω κ εγω πονους περιοδου κ πονους στην μεση.Ειναι η πρωτη μου εξωσωματικη.

@γιωτα22 καλα αποτελεσματα !!!!!απο τα φαρμακα που πινουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elenla είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!κ γω 19/3...αλλα νομιζω πως σημερα θα αδιαθετησω απο τον πολυ πονο μεση κ κοιλια...Δευτερη προσπάθεια δικη μου! 

Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να εχεις μια πολυ μεγαλη θετικη χοριακη!!Σε ποιο κεντρο πηγες?Στην πρωτη προσπαθεια πως αισθανοσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22 καλα αποτελεσματα !!!!!απο τα φαρμακα που πινουμε !

Τι εννοεις?Απο τα φαρμακα ποναμε?Εγω περνω prezolon πρωι βραδυ,6 cyclacur k 6 oitrogestan.Salospir των 100 κ μια αντηπικτικη ivor καθε βραδυ.Σηκωθηκατε καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γιωτα22 είπε:

Τι εννοεις?Απο τα φαρμακα ποναμε?Εγω περνω prezolon πρωι βραδυ,6 cyclacur k 6 oitrogestan.Salospir των 100 κ μια αντηπικτικη ivor καθε βραδυ.Σηκωθηκατε καθολου?

@γιωτα22Εγώ έχω σηκωθεί αρκετά είχα πάει και βόλτα τη Δευτέρα εγώ χθες τελείωσα vibramicyn  συνεχιζω utrogestan6cyclacur και inohep εσύ δεν σηκώθηκες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@γιωτα22Εγώ έχω σηκωθεί αρκετά είχα πάει και βόλτα τη Δευτέρα εγώ χθες τελείωσα vibramicyn  συνεχιζω utrogestan6cyclacur και inohep εσύ δεν σηκώθηκες ??

Εγω σημερα το βραδυ τελειωνω την vibramicyn.Σηκωθηκα σημερα!!!Κ εγω συνεχιζω με ουτροτζεσταν,σικλακουρ,ιβορ ενεση κ 1 σαλοσπιρ.Ποτε θα πας για χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2019 at 2:18 ΜΜ, ο/η elenla είπε:

Καλυτερα πες και τι δεν παιρνω...Λοιπον παιρνω 6 utrogestan κολπικα,2 cyclacur κολπικα, 5 cyclacur από το στομα,Prolutex, filicine, σιδηρο, Αντιπηκτικη, ασπιρινη και κορτιζονη!!!εσυ κοπελα μου;;

@elenla πως είσαι κορίτσι μου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια.´Εκανα εμβρυομεταφορά 23/03 ,  1 έμβρυο 2ης μέρας πολύ καλής ποιότητας. ´Εχω κ εγω πόνους περιόδου κ πόνους στην μέση. Είναι η 2η μου εξωσωματική , από την πρώτη το 2017 απέκτησα ένα υπέροχο αγοράκι. Ακριβώς κ τότε είχα τα ίδια συμπτώματα , έντονους πόνους σαν περιόδου .  Ο γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ φυσιολογικό κ αναμενόμενο σύμπτωμα. Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε θετικές χοριακές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Εγω σημερα το βραδυ τελειωνω την vibramicyn.Σηκωθηκα σημερα!!!Κ εγω συνεχιζω με ουτροτζεσταν,σικλακουρ,ιβορ ενεση κ 1 σαλοσπιρ.Ποτε θα πας για χοριακη?

Εγώ την εβρυομεταφορα την Έκανα 22/3 μου είπε ότι θέλουμε 15 μερες αλλά σκέφτομαι μήπως πάω στη 12η βεβαια δεν ξέρω αν δείξει κάτι διότι τα έμβρυα και σε μένα ήταν 3 ημερών .Σε ποιο κέντρο την έκανες ??αν επιτρέπεται ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ την εβρυομεταφορα την Έκανα 22/3 μου είπε ότι θέλουμε 15 μερες αλλά σκέφτομαι μήπως πάω στη 12η βεβαια δεν ξέρω αν δείξει κάτι διότι τα έμβρυα και σε μένα ήταν 3 ημερών .Σε ποιο κέντρο την έκανες ??αν επιτρέπεται ?

εγω την εκανα στο γενεσις αθηνων.Μου την εκανε ο κος Παντος.Ηταν πολυ ευγενικος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γιωτα22 είπε:

εγω την εκανα στο γενεσις αθηνων.Μου την εκανε ο κος Παντος.Ηταν πολυ ευγενικος.

Και εγω Γενεσις αλλα με Σφακιαννουδη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εγώ την εβρυομεταφορα την Έκανα 22/3 μου είπε ότι θέλουμε 15 μερες αλλά σκέφτομαι μήπως πάω στη 12η βεβαια δεν ξέρω αν δείξει κάτι διότι τα έμβρυα και σε μένα ήταν 3 ημερών .Σε ποιο κέντρο την έκανες ??αν επιτρέπεται ?

Στον κυριο Παντο την εκανα.Μου ειπε οτι τα 2 εμβρυα ειναι πολυ καλης ποιοτηταςς!!Καναμε την ιδια μερα εμβρυομεταφορα.Πολυ χαιρομαι.Εχω κ αλλα τρια εμβρυα ιδιας ποιοτητας στην καταψυξη.Γενικα ειμαι ικανοποιημενη απο το κεντρο Γενεσις Αθηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...