Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική γονιμοποιηση


elenla

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Πολλά λεφτά βρε παιδί μου...έλεος τι κάνουν;; Εύχομαι τουλάχιστον να πιάσουν τόπο!!! Περιμένω νέα σου...θα χαρώ πολύ να είναι όλα καλά!!!

Εσύ δε μας είπες σε ποιο δημόσιο νοσοκομείο πήγες;  Είσαι ευχαριστημένη ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Εσύ δε μας είπες σε ποιο δημόσιο νοσοκομείο πήγες;  Είσαι ευχαριστημένη ; 

Και εγώ στο Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων...αν είμαι ευχαριστημένη θα φανεί από το αποτέλεσμα! Εσύ σε ποια μέρα βρίσκεσαι; Είναι η πρώτη σου φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα και από εμένα κορίτσια...είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα να μπω στην παρέα σας...είμαι σε αναμονή για αποτελέσματα της 3ης προσπάθειας εξωσωατικής από δημόσιο νοσοκομείο...εσείς που την κάνατε;

 

 

Καλώς μας ήρθες Ριρίκα!!! Εμένα είναι η 4η προσπάθεια και αύριο κάνω χοριακή. ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ και όλες τις προσπάθειες τις έκανα εκεί. Δύο φορές με φάρμακα και δύο με φυσικό κύκλο. Έυχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα ! δεν έχεις κάνει και λίγες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Όχι η δεύτερη ! Είμαι πολύ ευχαριστημένη από το γιατρό για αυτό και συνέχισα !  Αύριο θα κάνω τη χοριακη μου 

Σου εύχομαι κούκλα μου μέσα από την καρδιά μου να είναι θετικό το αποτέλεσμα και όλα να πάνε καλα!! Τι πρόβλημα έχεις αν επιτρέπεται; Όλες αυτές τις μέρες είχες καθόλου συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! μακάρι όλα να πάνε καλά και για σένα!!!πόσο πρέπει να είναι η χοριακη?ποιες είναι οι τιμές?

 σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!! η χοριακή πρέπει να είναι σίγουρα πάνω από 5 για να είναι θετικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Καλώς μας ήρθες Ριρίκα!!! Εμένα είναι η 4η προσπάθεια και αύριο κάνω χοριακή. ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ και όλες τις προσπάθειες τις έκανα εκεί. Δύο φορές με φάρμακα και δύο με φυσικό κύκλο. Έυχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα ! δεν έχεις κάνει και λίγες..

Να είσαι καλά Bellaki...εύχομαι αύριο να έχεις ευχάριστα!! Με ποιον γιατρό αν επιτρέπεται; Πόσο σου κόστισε στο Ιασώ; Όλες αυτές τις μέρες είχες καθόλου συμπτώματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Σου εύχομαι κούκλα μου μέσα από την καρδιά μου να είναι θετικό το αποτέλεσμα και όλα να πάνε καλα!! Τι πρόβλημα έχεις αν επιτρέπεται; Όλες αυτές τις μέρες είχες καθόλου συμπτώματα;

Φαινομενικά δεν είχα κάποιο πρόβλημα . Ανεξήγητη υπογονιμότητα αλλά έχω μείνει έγκυος φυσικά στο παρελθόν . Συνυπάρχει και αυτοάνοσο . Εσυ ; Τρίτη φορά εκεί ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Φαινομενικά δεν είχα κάποιο πρόβλημα . Ανεξήγητη υπογονιμότητα αλλά έχω μείνει έγκυος φυσικά στο παρελθόν . Συνυπάρχει και αυτοάνοσο . Εσυ ; Τρίτη φορά εκεί ;

Ναι είναι η Τρίτη μου φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Ναι είναι η Τρίτη μου φορά...

Τι σου είπαν ότι δεν πήγε καλά . Πήγες με κρυοσυντηρημενα; Τι πρόβλημα υπάρχει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Τι σου είπαν ότι δεν πήγε καλά . Πήγες με κρυοσυντηρημενα; Τι πρόβλημα υπάρχει ;

Απλά δεν έγινε εμφύτευση...κάνεις δεν μπορεί να σου πει το γιατί...έχω ενδομητρίωση...με έμβρυα 3 ημερών και τις 3 φορες

Επεξεργάστηκε από Ριρίκα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Να είσαι καλά Bellaki...εύχομαι αύριο να έχεις ευχάριστα!! Με ποιον γιατρό αν επιτρέπεται; Πόσο σου κόστισε στο Ιασώ; Όλες αυτές τις μέρες είχες καθόλου συμπτώματα;

έχω πόνους περιόδου και την 8η μέρα εμβρυομεταφοράς έιδα δύο κυλίδες αίμα. θα δείξει γιατί είμαι και δύσκολη περίπτωση. Ο γιατρός μου είναι ο Ψαθάς, δε θα 'ηθελα να πω το ποσό αλλά είναι πολύ λιγότερα απ'ό,τι ακούω εδώ μέσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

έχω πόνους περιόδου και την 8η μέρα εμβρυομεταφοράς έιδα δύο κυλίδες αίμα. θα δείξει γιατί είμαι και δύσκολη περίπτωση. Ο γιατρός μου είναι ο Ψαθάς, δε θα 'ηθελα να πω το ποσό αλλά είναι πολύ λιγότερα απ'ό,τι ακούω εδώ μέσα.....

Εύχομαι αυτή η φορά να είναι και η τυχερή σου!! Περιμένω νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Εύχομαι αυτή να είναι η τυχερή σου ! Πόσο ετών είσαι ;

39 είμαι...εσυ; Εσύ τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Πολλά λεφτά βρε παιδί μου...έλεος τι κάνουν;; Εύχομαι τουλάχιστον να πιάσουν τόπο!!! Περιμένω νέα σου...θα χαρώ πολύ να είναι όλα καλά!!!

Την παρασκευη θα μαθουμεεεε??Ευχομαι κ σε σενα τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Την παρασκευη θα μαθουμεεεε??Ευχομαι κ σε σενα τα καλυτερα!!!!

Να είσαι καλά κούκλα μου...θα μιλήσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Εεεε κορίτσια !!! Είναι καμία εδώ;;;;        307 η χοριακή μου!!! Έχουμε τρελαθεί!!!

Ωωωωωωω ομορφιά μου εγώ εγώ είμαι εδω!!!! συγχαρητήρια κορίτσι μου!!μπραβοοοοοοο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Εεεε κορίτσια !!! Είναι καμία εδώ;;;;        307 η χοριακή μου!!! Έχουμε τρελαθεί!!!

Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΕΞΗΓΗΤΗΣ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ Ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η louizapsix είπε:

ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΕΞΗΓΗΤΗΣ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ Ε

Δεν ειναι απαραιτητο αυτο @louizapsix ... Υπαρχουν περιπτωσεις που τα καταφεραν ευκολα κι αλλες οχι, τιποτα δεν ειναι δεδομενο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 8/4/2019 at 8:48 ΜΜ, ο/η louizapsix είπε:

ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΝΕΞΗΓΗΤΗΣ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ Ε

Eγω έκανα δύο παιδιά από ανεξήγητη υπογονιμότητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια!!Σχετικά είναι όλα!!Μπορεί φαινομενικά να είναι ανεξήγητη υπογονιμότητα αλλά στην ουσία να υπάρχει θέμα που δν έχει ψαχτεί σωστά!!Ειδικά στην εξωσωματική παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες!!Καλή επιτυχία να έχουν όλες οι κοπέλες με οποιοδήποτε τρόπο προσπαθούν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...