Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ροζ υγρά και καθυστερήση


Marakimpo

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια . Προσπαθούμε ένα 6μηνο  περίπου για μωράκι . Ο κύκλος μου είναι πάντα σταθερός και έπαιρνα inofert και ο γυναικολόγος μου μου έχει πει ότι ειμαι αρκετά γόνιμη είμαι 27 . Τν ημέρα ωορρηξίας κάναμε προσπάθεια και απ' τοτε έχω συμπτώματα ζαλάδα ευαίσθητο στήθος αναγουλα αυξημενη θερμοκρασία . Σήμερα είμαι στ 2 μέρα καθυστερήσης αλλά στ σκούπισμα έχω ροζ υγρά και πονάει η κοιλιά μου με πόνους περιόδου . Υπάρχει βρ κορίτσια καμία ελπίδα ή πάλι θ στεναχωρηθω ? Τεστ θ πάρω αύριο απ' τ φαρμακείο ποιο να πάρω ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Προσπαθούμε ένα 6μηνο  περίπου για μωράκι . Ο κύκλος μου είναι πάντα σταθερός και έπαιρνα inofert και ο γυναικολόγος μου μου έχει πει ότι ειμαι αρκετά γόνιμη είμαι 27 . Τν ημέρα ωορρηξίας κάναμε προσπάθεια και απ' τοτε έχω συμπτώματα ζαλάδα ευαίσθητο στήθος αναγουλα αυξημενη θερμοκρασία . Σήμερα είμαι στ 2 μέρα καθυστερήσης αλλά στ σκούπισμα έχω ροζ υγρά και πονάει η κοιλιά μου με πόνους περιόδου . Υπάρχει βρ κορίτσια καμία ελπίδα ή πάλι θ στεναχωρηθω ? Τεστ θ πάρω αύριο απ' τ φαρμακείο ποιο να πάρω ? 

Καταρχάς καλως ήρθες!
Σε κάποιες γυναίκες οι επαφές επηρεάζουν τον κύκλο.
Σου έχει συμβεί πάλι καθυστέρηση αυτούς τους 6 μήνες; 
Αν σήμερα είσαι στην δεύτερη μέρα καθυστέρησης του πιο μεγάλου σου κύκλου, εγώ θα πρότεινα να κάνεις κατευθείαν χοριακή. Τι να τρέχεις να βρεις φαρμακείο, να πας σπίτι, να το κάνεις, τι να πας κατευθείαν σε ένα μικροβιολογικό να σου πάρει αιμα και σε λίγες ώρες θα ξέρεις.
Εύχομαι μέχρι το πρωι να μην έχεις δει αίμα και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Προσπαθούμε ένα 6μηνο  περίπου για μωράκι . Ο κύκλος μου είναι πάντα σταθερός και έπαιρνα inofert και ο γυναικολόγος μου μου έχει πει ότι ειμαι αρκετά γόνιμη είμαι 27 . Τν ημέρα ωορρηξίας κάναμε προσπάθεια και απ' τοτε έχω συμπτώματα ζαλάδα ευαίσθητο στήθος αναγουλα αυξημενη θερμοκρασία . Σήμερα είμαι στ 2 μέρα καθυστερήσης αλλά στ σκούπισμα έχω ροζ υγρά και πονάει η κοιλιά μου με πόνους περιόδου . Υπάρχει βρ κορίτσια καμία ελπίδα ή πάλι θ στεναχωρηθω ? Τεστ θ πάρω αύριο απ' τ φαρμακείο ποιο να πάρω ? 

Με το καλό σου εύχομαι. Γιατί δε κάνεις μια χοριακουλα να είσαι πιο σίγουρη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annachan είπε:

Με το καλό σου εύχομαι. Γιατί δε κάνεις μια χοριακουλα να είσαι πιο σίγουρη? Με το καλό σου ευχομαι

Να σου πω την αλήθεια φοβάμαι για τ αποτελέσμα. Νομίζω ότι είναι νωρίς κ μετά θα απογοητευτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marakimpo είπε:

Να σου πω την αλήθεια φοβάμαι για τ αποτελέσμα. Νομίζω ότι είναι νωρίς κ μετά θα απογοητευτω 

Με δύο μέρες καθυστέρηση, πίστεψε με δεν είναι νωρίς. Είτε κάνεις τεστ είτε χοριακή η απογοητευση ή η χαρά θα είναι η ίδια.
Απάντηση για το ποιο τεστ να πάρεις από το φαρμακείο δεν έχω.
Εύχομαι να γίνει ότι επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καταρχάς καλως ήρθες!
Σε κάποιες γυναίκες οι επαφές επηρεάζουν τον κύκλο.
Σου έχει συμβεί πάλι καθυστέρηση αυτούς τους 6 μήνες; 
Αν σήμερα είσαι στην δεύτερη μέρα καθυστέρησης του πιο μεγάλου σου κύκλου, εγώ θα πρότεινα να κάνεις κατευθείαν χοριακή. Τι να τρέχεις να βρεις φαρμακείο, να πας σπίτι, να το κάνεις, τι να πας κατευθείαν σε ένα μικροβιολογικό να σου πάρει αιμα και σε λίγες ώρες θα ξέρεις.
Εύχομαι μέχρι το πρωι να μην έχεις δει αίμα και όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος! 

Όχι δεν ξαναειχα καθυστέρηση . Είναι δύσκολο να πάω αύριο στ μικροβιολογικό γτ δουλεύω θ τους πάρω τηλ όταν σχολασω εάν προλαβαίνω ν πάω κ ν στείλουν τ αποτελέσματα . Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να μην δω αίμα !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Με δύο μέρες καθυστέρηση, πίστεψε με δεν είναι νωρίς. Είτε κάνεις τεστ είτε χοριακή η απογοητευση ή η χαρά θα είναι η ίδια.
Απάντηση για το ποιο τεστ να πάρεις από το φαρμακείο δεν έχω.
Εύχομαι να γίνει ότι επιθυμείς!

Ευχαριστώ πολύ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Marakimpo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Προσπαθούμε ένα 6μηνο  περίπου για μωράκι . Ο κύκλος μου είναι πάντα σταθερός και έπαιρνα inofert και ο γυναικολόγος μου μου έχει πει ότι ειμαι αρκετά γόνιμη είμαι 27 . Τν ημέρα ωορρηξίας κάναμε προσπάθεια και απ' τοτε έχω συμπτώματα ζαλάδα ευαίσθητο στήθος αναγουλα αυξημενη θερμοκρασία . Σήμερα είμαι στ 2 μέρα καθυστερήσης αλλά στ σκούπισμα έχω ροζ υγρά και πονάει η κοιλιά μου με πόνους περιόδου . Υπάρχει βρ κορίτσια καμία ελπίδα ή πάλι θ στεναχωρηθω ? Τεστ θ πάρω αύριο απ' τ φαρμακείο ποιο να πάρω ? 

Θα σου πρότεινα μια χοριακη,τώρα για τα συμπτώματα μπορεί να σημαίνουν εγκυμοσύνη μπορεί και όχι μην τα κοιτάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου; Έκανες τεστ; 

Οχι δυστυχώς μου ήρθε περίοδος ... Τον άλλο μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...