Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνοι περιόδου στην αρχή της εγκυμοσύνης


Άντρεα

Recommended Posts

Κοπέλες καλησπέρα σας.  Στην αρχή της εγκυμοσύνης από ποια βδομάδα είχατε πόνους περιόδου;  Είχατε πριν ή  μετά την καθυστέρηση; Σας ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπέλες καλησπέρα σας.  Στην αρχή της εγκυμοσύνης από ποια βδομάδα είχατε πόνους περιόδου;  Είχατε πριν ή  μετά την καθυστέρηση; Σας ευχαριστώ.

Καλησπέρα,εμένα ξεκίνησαν κανονικά οι πόνοι περιόδου δυο ημέρες πριν την αναμενομενη περιοδο και κρατησανε μεχρι και την 15 εβδομαδα κυησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κοπέλες καλησπέρα σας.  Στην αρχή της εγκυμοσύνης από ποια βδομάδα είχατε πόνους περιόδου;  Είχατε πριν ή  μετά την καθυστέρηση; Σας ευχαριστώ.

Καλησπέρα! Εμένα και πέρσι και φέτος ξεκίνησαν οι πόνοι περιόδου λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά όσες φίλες έχω λένε το ίδιο, μέχρι που κατάλαβαν την εγκυμοσύνη νόμιζαν ότι τους έρχεται περίοδος λόγω των πόνων αυτών. Το κακό είναι βέβαια ότι τελικά ακριβώς επειδή είναι ίδια δεν μπορείς να ξέρεις αν δεν δεις είτε το θετικό είτε την περίοδο... εύχομαι το πρώτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως και σε μενα αρχισαν οι πονοι αρκετα πιο νωρις απ την περιοδο και συνεχιστηκαν και τις πρωτες εβδομαδες της εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πια προσπαθώ να μην ψάχνομαι... μου έχει έρθει περίοδος με πόνους ημερών, με καθόλου πόνους, με πρησμένο στήθος, με όλα τα συμπτώματα, με κανένα κλπ κλπ κλπ... έχω καταλήξει ότι τελικά μόνο η καθυστέρηση και αυτή κάποιων ημερών είναι το πρώτο κ μόνο αξιόπιστο σύμπτωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις απόλυτο δίκαιο! Και εγώ ακριβώς έτσι! Θα δείξει αύριο, κανονικά πρέπει να μου έρθει, τους τελευταίους μήνες είμαι σταθερή στις 28 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Γενικά όσες φίλες έχω λένε το ίδιο, μέχρι που κατάλαβαν την εγκυμοσύνη νόμιζαν ότι τους έρχεται περίοδος λόγω των πόνων αυτών. Το κακό είναι βέβαια ότι τελικά ακριβώς επειδή είναι ίδια δεν μπορείς να ξέρεις αν δεν δεις είτε το θετικό είτε την περίοδο... εύχομαι το πρώτο!

Μακάριιι!!!! Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...