Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ εγκυμοσύνης


Ria26

Recommended Posts

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης πρώτη φορά. Για την ακρίβεια έκανα το IQ τεστ απο φαρμακείο και έγινε το κουτακι όλο ροζ με δύο γραμμές ροζ για λίγα δευτερόλεπτα (περίπου 10-15) και εκεί που πήγα να φωνάξω από την χαρά μου άρχισε σιγά σιγά να σβήνει η μια γραμμή. Μέσα σε 1-2 λεπτά έσβησε τελείως...δν υπάρχει ούτε αχνη ροζ γραμμή ούτε τίποτα. Αυτό σημαίνει ότι δεν Είμαι? Πότε να ξανα κάνω Τεστ? έχω πολύ ασταθές κύκλο λογο πολυκιστικων και δεν θέλω να τρέχω άδικα για χοριακη κάθε μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μήπως δεν έγινε σωστά? Κανονικά δεν πρέπει να σβήσει αλλά να μείνει εκεί η γραμμή!!! Θα σου πρότεινα να κάνεις ένα ακόμη αύριο με πρωινά ούρα της clear blue όμως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω εμπειρία απο τεστ καθως μονο μια φορα εκανα, αλλα είχα πάρει κ γω clear blue κ ειναι πολυ σαφες, θα δεις - ή + κ αυτό δεν αλλάζει... με τις γραμμές πάντα τα θεωρώ μπέρδεμα! Εγκυμοσύνης ή ωορρηξίας, μπέρδεμα! Οπότε προτεινω αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Δεν εχω εμπειρία απο τεστ καθως μονο μια φορα εκανα, αλλα είχα πάρει κ γω clear blue κ ειναι πολυ σαφες, θα δεις - ή + κ αυτό δεν αλλάζει... με τις γραμμές πάντα τα θεωρώ μπέρδεμα! Εγκυμοσύνης ή ωορρηξίας, μπέρδεμα! Οπότε προτεινω αυτό... 

Θα περιμένω 2-3 μέρες και θα πάρω το clear blue. Ευχαριστώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ria26 είπε:

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης πρώτη φορά. Για την ακρίβεια έκανα το IQ τεστ απο φαρμακείο και έγινε το κουτακι όλο ροζ με δύο γραμμές ροζ για λίγα δευτερόλεπτα (περίπου 10-15) και εκεί που πήγα να φωνάξω από την χαρά μου άρχισε σιγά σιγά να σβήνει η μια γραμμή. Μέσα σε 1-2 λεπτά έσβησε τελείως...δν υπάρχει ούτε αχνη ροζ γραμμή ούτε τίποτα. Αυτό σημαίνει ότι δεν Είμαι? Πότε να ξανα κάνω Τεστ? έχω πολύ ασταθές κύκλο λογο πολυκιστικων και δεν θέλω να τρέχω άδικα για χοριακη κάθε μηνα...

Το συγκεκριμένο τεστ δεν το ξέρω. Πέρσι έκανα της clearblue (όπως λένε και τα άλλα 2 κορίτσια) και βγήκε θετικό και ήταν σωστό και πριν 1 μήνα έκανα της predictor που βγήκε πάλι θετικό και ήταν σωστό. Και σκέψου ότι το predictor early το έκανα 6 μέρες πριν την αναμενώμενη περίοδο και μου έβγαλε αμέσως το αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...