Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Ναι... Αυτό ακριβώς. Επίσης δεν θέλω να μαζέψω πάρα πολλά. Γιατί σκέφτομαι πως όλο κ κάποιος φίλος θα φέρει κάποιο ρούχο.... Οπότε δεν θέλω να τρέχω να τα αλλάζω όλα.!!!!.. Τα 50αρια τα παίρνω περισσότερο μονόχρωμα κ διαφορά χρώματα όχι μονο μπλε. Για να τα έχω κ σε επόμενα.. Γιατί μπορεί κ να μην τα βάλει καν
    • Μέσα Νοεμβρίου... Θεωρώ κάπου εκεί θα μας έρθει. Εκτός απροόπτου. 😁 Γιατί κάνω κ συσπάσεις... Κ παίρνω προγεστερόνη να δούμε πως θα πάνε.. Πόσα κιλακια είναι το δικό σου? 
    • Ναι με τα φορμακια δε μπορεις να υπολογισεις τι θελεις ακριβως.Παιζει ρολο το ποσο θα γεννηθει το μωρο ποτε θα γεννηθει κλπ..και μενα μου ειπανε να παω αφοτου φερουν τη νεα κολεξιον!οποτε αναμεινατε στο ακουστικο σας. Εμενα παλι μου ειπανε για περισσοτερα φορμακια και πιτζαμακια οτι θα χρειαστει..αλλα τα περαιτερω  αγοραζονται και στην πορεια νομιζω..
    • Ωραια νομιζω πως ηρθε η ωρα να ετοιμαζομαι...πολυ χαλαρη με βρισκω!αχαχα τυχερη εισαι που ειναι κοντα το μαιευτηριο κατευθειαν ετοιμαζεσαι και πας! Και μενα ειναι κοντα  αλλα οχι τοσο..Ποτε εχεις ΠΗΤ??
    • Για το μωρό μου χουν πάρει πεθερά κ μαμά. Σεντόνια κουβερτακια σελτεδακια είμαι φουλ από αυτά... Έχω πάρει 2 καπες, κ φορμακια, κορμακια κ σετακια από 50 εκ έως 62..λιγα όμως κομμάτια..... Θέλω ακόμη κι άλλα. Αλλά περίμενα να βγουν κ τα νέα κομμάτια στα μαγαζιά. Μου είπαν γύρω στα 5 πιτζαμακια, κ 7 κορμακια πρέπει να χω.... Οπότε κάπου τόσα θα πάρω λέω. Κ 2 σετακια πιο καλά στην ουσία από το κάθε νούμερο.... 50εκ...56 εκ... 62 εκ.... Οιχ όταν θα πάμε πολλές βόλτες καταχείμωνο..... 🤣🤣🤣
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...