Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!! Είπα να φτιάξω αυτό το θεματάκι για να συζητάμε περί ανέμων και υδάτων.. να ξεφεύγει λίγο το μυαλό μας.. και να γνωριστούμε καλύτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Είπα να φτιάξω αυτό το θεματάκι για να συζητάμε περί ανέμων και υδάτων.. να ξεφεύγει λίγο το μυαλό μας.. και να γνωριστούμε καλύτερα!! 

Ουου κορίτσι εχω κιόλας θέμα να συζητησουμε αχχαχα είστε σε ενοίκιο η όχι;;; την παίρνετε την επιδότηση ενοικίου; @Mantarini

Επεξεργάστηκε από Penny89
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Ουου κορίτσι εχω κιόλας θέμα να συζητησουμε αχχαχα είστε σε ενοίκιο η όχι;;; την παίρνετε την επιδότηση ενοικίου; @Mantarini

αα ωραίο θέμα για συζήτηση.. όχι έχουμε δικό μας σπίτι που το κάναμε ανακαίνιση πριν 3 χρόνια.. ευτυχώς δεν έχω ενοίκιο αλλά έχω ένφια... άμα το σκεφτείς σαν ενοίκιο είναι κ αυτό... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

αα ωραίο θέμα για συζήτηση.. όχι έχουμε δικό μας σπίτι που το κάναμε ανακαίνιση πριν 3 χρόνια.. ευτυχώς δεν έχω ενοίκιο αλλά έχω ένφια... άμα το σκεφτείς σαν ενοίκιο είναι κ αυτό... ?

Χμμμμμ αυτό είναι χειρότερο και από ενοίκιο να πληρωνεις το ίδιο σου το σπίτι εντάξει εμείς τελικά το δικαιουμαστε ευτυχώς την αίτηση την εκανα μονη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Penny89 είπε:

Χμμμμμ αυτό είναι χειρότερο και από ενοίκιο να πληρωνεις το ίδιο σου το σπίτι εντάξει εμείς τελικά το δικαιουμαστε ευτυχώς την αίτηση την εκανα μονη μου 

ωραία! μια χαρά!!  καλοφάγωτα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ! κ εγω ολο το πρωι παλευα να μπω, εχει αναδρομο ερμη :P καπου διαβασα πως σημερα "επεσε" και το fb και το Instagam , χαμπαρι δεν πηρα γιατι ειμαι δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε μπράβο @Mantarini που το άνοιξες το θεματακι!! χρειάζεται πιστεύω!!!Εγώ είμαι  ταξιδακι με τον άντρα μου στην Αυστρία είπαμε να έρθουμε να χαλαρώσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπερα ! κ εγω ολο το πρωι παλευα να μπω, εχει αναδρομο ερμη :P καπου διαβασα πως σημερα "επεσε" και το fb και το Instagam , χαμπαρι δεν πηρα γιατι ειμαι δουλεια!

Ναι ισχύει εχτές ήταν όλα πεσμένα.. Μόνο από εφαρμογές λειτουργούσαν.. Καλύτερα κάναμε αποτοξίνωση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε μπράβο @Mantarini που το άνοιξες το θεματακι!! χρειάζεται πιστεύω!!!Εγώ είμαι  ταξιδακι με τον άντρα μου στην Αυστρία είπαμε να έρθουμε να χαλαρώσουμε!!!

οοοο  τι τέλεια!!! να περάσετε όμορφα!! θέλω να πάω Αυστρία κάποια στιγμή. Βιέννη ειστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

οοοο  τι τέλεια!!! να περάσετε όμορφα!! θέλω να πάω Αυστρία κάποια στιγμή. Βιέννη ειστε;;

Ναι Βιέννη!! Στην προτείνω είναι τέλεια πραγματικά αξίζει!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι Βιέννη!! Στην προτείνω είναι τέλεια πραγματικά αξίζει!!!!!!????

ήμασταν ανάμεσα σε Παρίσι και Βιέννη για γαμήλιο και τελικά πήγαμε Παρίσι!! Σίγουρα θα πάμε κάποια στιγμή!!  Καλά να μαστε και όλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Η Βιέννη μάλλον καλύτερη θα ναι πιστεύω γιατί το Παρίσι εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε και με κούρασε κιολας

αχχ όχιι θα διαφωνήσω... εμένα το Παρίσι μου άρεσε πάρα Πολύ!!! το συστήνω ανεπιφύλακτα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

αχχ όχιι θα διαφωνήσω... εμένα το Παρίσι μου άρεσε πάρα Πολύ!!! το συστήνω ανεπιφύλακτα!!?

Με κούρασε η νοοτροπία του κόσμου σαν τοποθεσία εντάξει Καλά ήταν αλλά εμένα δεν βοήθησε και ο καιρός από τα μέρη που μ ενθουσίασαν ήταν οι Βερσαλλίες και η Παναγία των Παρισίων.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και από μένα! Τι ωραία να συζητάμε άσχετα!! Δυστυχώς δεν έχω πάει ούτε Παρίσι ούτε Βιέννη.. Βέβαια από όσους έχουν πάει κ στα 2 είναι εξίσου όμορφα αλλά πολύ πιο κουραστικό το Παρίσι αφού έχει πιο πολλά να δεις! Αχ κορίτσια εμείς τώρα χτίζουμε το δικό μας και τα μάστορα μας έχουν φάει την ψυχή... Μέχρι τον Ιούλιο θα μπουμε στο σπιτάκι μας! Αλλά κ δάνειο κ ενοίκιο κορίτσια δεν παλεύεται!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Γειά σας κορίτσια και από μένα! Τι ωραία να συζητάμε άσχετα!! Δυστυχώς δεν έχω πάει ούτε Παρίσι ούτε Βιέννη.. Βέβαια από όσους έχουν πάει κ στα 2 είναι εξίσου όμορφα αλλά πολύ πιο κουραστικό το Παρίσι αφού έχει πιο πολλά να δεις! Αχ κορίτσια εμείς τώρα χτίζουμε το δικό μας και τα μάστορα μας έχουν φάει την ψυχή... Μέχρι τον Ιούλιο θα μπουμε στο σπιτάκι μας! Αλλά κ δάνειο κ ενοίκιο κορίτσια δεν παλεύεται!!!! 

Το πέρασα αυτό με τα μαστόρια... Εμείς εκείνη την περίοδο ήμασταν πολύ ζορισμενοι οικονομικά.. Αλλά τα καταφέραμε και είμαι πολύ περήφανη γι Αυτό! Όταν μπήκαμε στο σπίτι δεν είχαμε ούτε ψυγείο.. έπιπλα καταφέραμε και πήραμε 10 μέρες πριν το γάμο..  Αλλά πάει πέρασε κ αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Με κούρασε η νοοτροπία του κόσμου σαν τοποθεσία εντάξει Καλά ήταν αλλά εμένα δεν βοήθησε και ο καιρός από τα μέρη που μ ενθουσίασαν ήταν οι Βερσαλλίες και η Παναγία των Παρισίων.. 

Γεια σας κοριτσια... Θα συμφωνήσω... Κ εμένα δε μου άρεσε το Παρίσι... Κ πολύ βρώμικο... Ανεπίτρεπτη κατάσταση γύρω από τον πύργο του Άιφελ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο θέμα ρε κορίτσια τι χαρά είναι αυτή που Εχω πάρει σημερα απο ενα κορίτσι στην εξωσωματική μετα απο 6 χρόνια προσπαθειας και ενω πήγαινε με εξωσωματική έμεινε φυσιολογικά έγκυος

Επεξεργάστηκε από Penny89
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Ασχετο θέμα ρε κορίτσια τι χαρά είναι αυτή που Εχω πάρει σημερα απο ενα κορίτσι στην εξωσωματική μετα απο 6 χρόνια προσπαθειας και ενω πήγαινε με εξωσωματική έμεινε φυσιολογικά έγκυος

Όντως απίστευτο.  Έγινε το θαύμα γιατί θαύμα είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Ασχετο θέμα ρε κορίτσια τι χαρά είναι αυτή που Εχω πάρει σημερα απο ενα κορίτσι στην εξωσωματική μετα απο 6 χρόνια προσπαθειας και ενω πήγαινε με εξωσωματική έμεινε φυσιολογικά έγκυος

αληθεια;; στο δικό μας φόρουμ έγινε αυτο;; τι ωραία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

αληθεια;; στο δικό μας φόρουμ έγινε αυτο;; τι ωραία...

Ναι ναι στο δικό μας όντως δεν υπάρχει ωραιότερο σου δίνει τόση δυναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Penny89 είπε:

Ναι ναι στο δικό μας όντως δεν υπάρχει ωραιότερο σου δίνει τόση δυναμη

Και στα δικά μας κορίτσια και σύντομα!!!!! Φέτος η ευχή μου τα Χριστούγεννα ήταν να έχω ένα μωράκι στην αγκαλιά μου! Εύχομαι όλες να εχουμε τις πιο όμορφες γιορτές της μέχρι τώρα ζωής μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Και στα δικά μας κορίτσια και σύντομα!!!!! Φέτος η ευχή μου τα Χριστούγεννα ήταν να έχω ένα μωράκι στην αγκαλιά μου! Εύχομαι όλες να εχουμε τις πιο όμορφες γιορτές της μέχρι τώρα ζωής μας! 

τι όμορφη  ευχούλα! Εύχομαι να γίνει πραγματικότητα!! Χτες μιλούσα με μια φίλη και μου είπε για ένα φιλικό της ζευγάρι που το κατάφεραν στο δεύτερο μήνα με 3 επαφές.... Το πρώτο μήνα που ξεκίνησαν είχαν επαφές μέρα παρά μέρα και δεν ήρθε... Και στο δεύτερο με τρεις επαφές τσουπ να το το σπορι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...