Μετάβαση σε περιεχόμενο

επεμβαση κιρσοκηλης


xr.

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΕΥΧΟΜΑΙ !! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ? ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ !! ΕΛΠΘΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΤΕ !! ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ .... ΚΑΝΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΗΣ ΚΙΡΣΟΚΗΛΗΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΆΡΡΩΣΗ . ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΙΧΕ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΆ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μπορώ να ρωτήσω κάτι; μιας και έχει και ο άντρας μου κιρσοκηλη σας δημιούργησε κάπου πρόβλημα; γιατί μας είπε ο ουρολογος ότι μπορεί μόνο να πράξει τον αριθμό και την κινητικότητα του σπέρματος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα μπορώ να ρωτήσω κάτι; μιας και έχει και ο άντρας μου κιρσοκηλη σας δημιούργησε κάπου πρόβλημα; γιατί μας είπε ο ουρολογος ότι μπορεί μόνο να πράξει τον αριθμό και την κινητικότητα του σπέρματος 

Καλημερα !! οχι καθολου κανενα προβλημα ! ουτε που καταλαβαμε βεβαια πως ειχε !! μετα απο πολλες πολλες πρροσπαθειες καναμε εντελως προληπτικα την εξεταση ειδαμε πως ειχε το προβλημα και να σου πω την αληθεια χαρηκαμε γιατι παιζει ενα ρολο στο οτι δεν ειχαμε αποκτησει παιδακι και θελουμε να ελπζουμε οτι το εμπόδιο το ξεπερασαμε !!  μας ειπε πως πρεπει να περασει ενα 6 μηνο για να επανελθει το σπερμα ! εσενα ο ανδρας σου εχει κανει επεμβαση ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η xr. είπε:

Καλημερα !! οχι καθολου κανενα προβλημα ! ουτε που καταλαβαμε βεβαια πως ειχε !! μετα απο πολλες πολλες πρροσπαθειες καναμε εντελως προληπτικα την εξεταση ειδαμε πως ειχε το προβλημα και να σου πω την αληθεια χαρηκαμε γιατι παιζει ενα ρολο στο οτι δεν ειχαμε αποκτησει παιδακι και θελουμε να ελπζουμε οτι το εμπόδιο το ξεπερασαμε !!  μας ειπε πως πρεπει να περασει ενα 6 μηνο για να επανελθει το σπερμα ! εσενα ο ανδρας σου εχει κανει επεμβαση ?

 

Όχι δεν έκανε επέμβαση ακόμη τώρα το βρήκαμε το θέμα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Όχι δεν έκανε επέμβαση ακόμη τώρα το βρήκαμε το θέμα σου εύχομαι να πάνε όλα καλά...!!

Σε ευχαριστώ πολύ οτιδήποτε χρειαστείς πληροφορίες σχετικά με την επέμβαση πες μου είναι ανώδυνη και μέρα με τη μέρα δεν πονάει πολύ εμένα ο άντρας μου έπαιρνε δύο φορές την ημέρα παυσίπονο και κάναμε αλλαγές στα ράμματα Εύχομαι να πάνε όλα καλά και οτιδήποτε και αν χρειαστείς μπορείς να με ενοχλήσεις σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...