Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνος κάτω χαμηλά αριστερά


marimar_

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Καλώς σας βρήκα!! Νέο μέλος κ εγώ!! Θα ήθελα την άποψή σας όσες περάσατε από αυτή τη φάση!! Είμαι 2-3 ημέρες πριν να μου έρθει η περίοδος και έχω υποψίες ότι ίσως και να είμαι έγκυος!! Δεν έχω σταθερό κύκλο (24-30 ημέρες). Τις τελευταίες μέρες νιώθω διαφορετικά. Νιώθω κάτω χαμηλά αριστερά κάτι σαν μικρές ενοχλήσεις, μικρούς πόνους! Χθες ένιωσα κ πιο δυνατές ενοχλήσεις, ήταν σαν 2 σουβλιές αν θα έπρεπε να τις περιγράψω κάπως!! Έχει τύχει σε κάποια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρις να θελω να σε απογοητευσωο πονος της περιοδου δν ερχετε καθε μηνα με τον ιδιο τροπο.μπορει να ειναι εγκυμοσυνη αλλα μπορει να ειναι και περιοδος.ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Πίστεψε με θέλω όσο τπτ στη ζωή μου να κάνω και εγώ ένα μωράκι.. Αυτό που θα σε συμβούλευα (δηλ αυτό που κάνω εγώ) είναι να μη δίνεις σημασία σε κανένα "σύμπτωμα" πριν την καθυστέρηση... εμένα η περίοδος μου κάθε μήνα είναι διαφορετική... ο πόνος μπορεί να ωφείλεται και στο έντερο...σου εύχομαι ολόψυχα να είναι το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα τετοια πονακια απ τη στιγμη που ξεκινησα ελευθερες επαφες. Σαν τσιμπηματα κατω χαμηλα αριστερα. Το ειχα συζητησει και με αλλες κοπελες και ειχαμε καταληξει οτι πολλες ειχαμε τετοια πονακια απ τη στιγμη που ξεκινησαμε ελευθερες επαφες. Σαν να ενεργοποιειται το συστημα ενα πραμα? Για καλο σημαδι δες το παντως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Χωρις να θελω να σε απογοητευσωο πονος της περιοδου δν ερχετε καθε μηνα με τον ιδιο τροπο.μπορει να ειναι εγκυμοσυνη αλλα μπορει να ειναι και περιοδος.ευχομαι να ειναι εγκυμοσυνη!

Δε θα απογοητευτώ γιατί ακόμα στις αρχές είμαστε!! Είπα δε θα αγχωθώ καθόλου!! Απλά ήθελα να δω αν έχει τύχει κ σε άλλες!!! Παρ´όλα αυτά σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ειχα τετοια πονακια απ τη στιγμη που ξεκινησα ελευθερες επαφες. Σαν τσιμπηματα κατω χαμηλα αριστερα. Το ειχα συζητησει και με αλλες κοπελες και ειχαμε καταληξει οτι πολλες ειχαμε τετοια πονακια απ τη στιγμη που ξεκινησαμε ελευθερες επαφες. Σαν να ενεργοποιειται το συστημα ενα πραμα? Για καλο σημαδι δες το παντως! 

Λες ε;;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...