Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εσείς ποτέ ξεκινάτε προσπάθεια ????


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε ??Πότε πιστεύεται ότι είναι ιδανικός μήνας να ξεκινήσεις τη 1η προσπάθεια ?απέχετε από την εργασία σας ??θ?

Εύχομαι να έρθει σε όλες το μωράκι που τόσο λαχταρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε ??Πότε πιστεύεται ότι είναι ιδανικός μήνας να ξεκινήσεις τη 1η προσπάθεια ?απέχετε από την εργασία σας ??θ?

Εύχομαι να έρθει σε όλες το μωράκι που τόσο λαχταρουμε!

Δεν υπάρχει ιδανικός μήνας... Οπότε θέλει το κάθε ζευγάρι ξεκινάει... Και όχι δεν είναι δυνατό να απέχεις από την εργασία σου... Προσπαθησε να το δεις χαλαρά.... Και αν δεν έχει έρθει το πολυπόθητο σε 6 μήνες, τότε ξεκινά να ψάχνεσαι.. ? Πόσο χρονών είσαι? Έχεις κανονικό κύκλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε ??Πότε πιστεύεται ότι είναι ιδανικός μήνας να ξεκινήσεις τη 1η προσπάθεια ?απέχετε από την εργασία σας ??θ?

Εύχομαι να έρθει σε όλες το μωράκι που τόσο λαχταρουμε!

Καλημερα μπεμπελουκα ? Νομίζω πως δεν υπάρχει ιδανικός μήνας.Όποτε νιώσετε έτοιμοι εσυ και ο σύντροφος σου! Σκέφτεστε να προσπαθησετε; Εμείς τον Φεβρουάριο κάναμε την πρώτη μας προσπάθεια... αναμένουμε τώρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπάρχει μηνάς κατάλληλος άπλα υπάρχει καταλληλότατα στιγμή που αυτές είναι η λεγόμενες γόνιμες μέρες σε κάθε κύκλο (ανάλογος τον κύκλο)..! τώρα στο άλλο ερώτημα σου δεν γινετε να απέχεις από την εργασία σου εκτός αν δεν δουλεύεις..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και Καλώς ήρθες στην παρεούλα Μας! Ιδανικός μήνας δεν υπάρχει.. το κάθε ζευγάρι βλέπει πότε είναι η κατάλληλη περιόδους για εκείνο..  Εμείς ας πούμε θέλαμε από πέρυσι αλλά είχαμε τις ετοιμασίες του γάμου και είπαμε να κάνουμε το γάμο και μετά που θα είμαστε πιο χαλαρά ξεκινάμε... Μετά έγινε ο γάμος κλείσαμε το ταξιδάκι μας Ιανουάριο και είπαμε να έχουμε ελεύθερες επαφές στο ταξίδι και μετά..  Από την εργασίας σου δεν βρίσκω λόγο να λείπεις εφόσον όλα πάνε καλά..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε ??Πότε πιστεύεται ότι είναι ιδανικός μήνας να ξεκινήσεις τη 1η προσπάθεια ?απέχετε από την εργασία σας ??θ?

Εύχομαι να έρθει σε όλες το μωράκι που τόσο λαχταρουμε!

Μπεμπελουκα ρωτας για για φυσικη ή συλληψη ή για υποβοηθούμενη; 

Εγω προσωπικά θεωρησα οτι αναφερεσαι σε υποβοηθουμενη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Κορίτσι μου και εγώ κατάλαβα ότι εννοείς προσπάθεια εξωσωματικής Δεν ξέρω πότε είναι ο κατάλληλος μήνας εγώ μάλλον ξεκινάω Σεπτέμβριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! ?? είμαι στην 23η μέρα σήμερα! Και έχω από χτες πονάκια χαμηλά.,, τραβήγματα θα έλεγα.,,είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα λέτε Ε;  είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθούμε και οι φίλες μου μου είπαν πως αποκλείεται να είναι εγκυμοσυνη με την πρώτη όποτε δεν περιμένω και πολλά!!! Αλλά να σας πω την αλήθεια μπήκα στην διαδικασία και αγοράσω κάποια τεστ εγκυμοσυνης από την hometest. Έχετε ανάλογη εμπειρια από αυτά τα τεστ; Τα θεωρείται αξιόπιστα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσι.εγω τα τεστ ωορηξιας και της εγκυμοσυνης τα θεωρω αξιοπιστα γιατι οταν μου εδειχνε το τεστ οτι εχω ωορηξια οντως ειχα γιατι το παρακολουθουσα και με υπερηχο.τωρα σχετικα με το τεστ εγκυμοσυνης μου εδειξε αποτελεσμα μερα που ηταν να αδιαθετησω.σου ευχομαι τα καλυτερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η nikona είπε:

Μπεμπελουκα ρωτας για για φυσικη ή συλληψη ή για υποβοηθούμενη; 

Εγω προσωπικά θεωρησα οτι αναφερεσαι σε υποβοηθουμενη... 

καλησπέρα κοριτσι μου ναι σωστα καταλαβες !!!για την εξωσωματικη μιλώ συγγνώμη εγώ δεν το σημείωσα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marytzein είπε:

Γεια σου κοριτσι.εγω τα τεστ ωορηξιας και της εγκυμοσυνης τα θεωρω αξιοπιστα γιατι οταν μου εδειχνε το τεστ οτι εχω ωορηξια οντως ειχα γιατι το παρακολουθουσα και με υπερηχο.τωρα σχετικα με το τεστ εγκυμοσυνης μου εδειξε αποτελεσμα μερα που ηταν να αδιαθετησω.σου ευχομαι τα καλυτερα ?

Ευχαριστώ πολυ και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mia ? είπε:

Γεια σας κορίτσια! ?? είμαι στην 23η μέρα σήμερα! Και έχω από χτες πονάκια χαμηλά.,, τραβήγματα θα έλεγα.,,είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα λέτε Ε;  είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθούμε και οι φίλες μου μου είπαν πως αποκλείεται να είναι εγκυμοσυνη με την πρώτη όποτε δεν περιμένω και πολλά!!! Αλλά να σας πω την αλήθεια μπήκα στην διαδικασία και αγοράσω κάποια τεστ εγκυμοσυνης από την hometest. Έχετε ανάλογη εμπειρια από αυτά τα τεστ; Τα θεωρείται αξιόπιστα; 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου !!!με το καλό το πολυπόθητο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα!!!Κορίτσι μου και εγώ κατάλαβα ότι εννοείς προσπάθεια εξωσωματικής Δεν ξέρω πότε είναι ο κατάλληλος μήνας εγώ μάλλον ξεκινάω Σεπτέμβριο

Κοριτσι μου λες να περάσει χαλαρά και το καλοκαιράκι ???Εγώ σκέφτομαι να ξεκινήσω αυτό τον μήνα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσι μου λες να περάσει χαλαρά και το καλοκαιράκι ???Εγώ σκέφτομαι να ξεκινήσω αυτό τον μήνα !

Ο λόγος είναι πιο πολύ ότι μετά το καλοκαίρι θα έχω και ασφαλεία υγείας οπότε να μην πληρώσω φάρμακα αλλά ακόμα είμαστε σε φάση εξετάσεων οπότε ο Σεπτέμβρης είναι ιδανικός!!!!Με το καλό εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ο λόγος είναι πιο πολύ ότι μετά το καλοκαίρι θα έχω και ασφαλεία υγείας οπότε να μην πληρώσω φάρμακα αλλά ακόμα είμαστε σε φάση εξετάσεων οπότε ο Σεπτέμβρης είναι ιδανικός!!!!Με το καλό εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!???

Ευχαριστωωω και σε σένα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @Μπεμπελουκα

Κάποιες έρευνες λένε ότι το καλοκαίρι ευνοεί την εξωσωματική λόγω ηλιοφάνειας και βιταμίνης d που παράγει ο ορισμός. 

Βέβαια δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο στην ηλιόλουστη Ελλαδιτσα μας ή είναι πιο πολύ για χώρες του εξωτερικού. Χαχαχαχα. 

Έτσι να πούμε και κάτι ευχάριστο. 

Ιδανικός σίγουρα  ένας κύκλος που φαίνεται στην αρχή του καλός. Αν δεν έχεις συγκεκριμένες δυσκολίες και υποχρεώσεις, συμβουλεψου το γιατρό σου αν νιώθεις και εσύ έτοιμη ψυχολογικά πότε να ξεκινήσεις. 

Όσον αφορά τη δουλειά. Εγώ δεν σταμάτησα να εργάζομαι παρά δύο τρεις μέρες μετά την εμβρυομεταφορα. Εμένα με βοήθησε πολύ ψυχολογικά η δουλειά από το να είμαι μέσα στο σπίτι και να σκέφτομαι μόνο αυτό. 

Βέβαια η κάθε κοπέλα καλό είναι να κάνει αυτό που νιώθει. Αν νιώθει μεγαλύτερη ασφάλεια και μπορεί να απέχει περισσότερες μέρες,  να κάτσει σπίτι . 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλησπέρα @Μπεμπελουκα

Κάποιες έρευνες λένε ότι το καλοκαίρι ευνοεί την εξωσωματική λόγω ηλιοφάνειας και βιταμίνης d που παράγει ο ορισμός. 

Βέβαια δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο στην ηλιόλουστη Ελλαδιτσα μας ή είναι πιο πολύ για χώρες του εξωτερικού. Χαχαχαχα. 

Έτσι να πούμε και κάτι ευχάριστο. 

Ιδανικός σίγουρα  ένας κύκλος που φαίνεται στην αρχή του καλός. Αν δεν έχεις συγκεκριμένες δυσκολίες και υποχρεώσεις, συμβουλεψου το γιατρό σου αν νιώθεις και εσύ έτοιμη ψυχολογικά πότε να ξεκινήσεις. 

Όσον αφορά τη δουλειά. Εγώ δεν σταμάτησα να εργάζομαι παρά δύο τρεις μέρες μετά την εμβρυομεταφορα. Εμένα με βοήθησε πολύ ψυχολογικά η δουλειά από το να είμαι μέσα στο σπίτι και να σκέφτομαι μόνο αυτό. 

Βέβαια η κάθε κοπέλα καλό είναι να κάνει αυτό που νιώθει. Αν νιώθει μεγαλύτερη ασφάλεια και μπορεί να απέχει περισσότερες μέρες,  να κάτσει σπίτι . 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Ευχαριστώ πολυυυ τι ωραία απάντηση !!Και εγώ σκέφτομαι προς το παρόν να πηγαίνω στην εργασία μου κανονικά μιας και εχω θέση ευθύνης από κει και έπειτα θα θελα να μου πεις..ποσες μέρες περίπου κάθησεςμετα την εβρυομεταφορα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marytzein είπε:

Γεια σου κοριτσι.εγω τα τεστ ωορηξιας και της εγκυμοσυνης τα θεωρω αξιοπιστα γιατι οταν μου εδειχνε το τεστ οτι εχω ωορηξια οντως ειχα γιατι το παρακολουθουσα και με υπερηχο.τωρα σχετικα με το τεστ εγκυμοσυνης μου εδειξε αποτελεσμα μερα που ηταν να αδιαθετησω.σου ευχομαι τα καλυτερα ?

Σ ευχαριστώ πολύ!!!?? Μακαρι !!! Μπράβο σου που κρατήθηκες μέχρι την ημέρα που ήταν να αδιάθετησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου !!!με το καλό το πολυπόθητο !

Ευχαριστώ πολύ!!! Και σε εσένα όταν το αποφασίσετε!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ευχαριστώ πολυυυ τι ωραία απάντηση !!Και εγώ σκέφτομαι προς το παρόν να πηγαίνω στην εργασία μου κανονικά μιας και εχω θέση ευθύνης από κει και έπειτα θα θελα να μου πεις..ποσες μέρες περίπου κάθησεςμετα την εβρυομεταφορα ??

Εγώ την πρώτη φορά έμεινα σπίτι την ημέρα της εμβρυμεταφορας και άλλες τρεις. Πήρα κουλούρι.

Αυτή τη φορά την ημέρα της εμβρυμεταφορας αμέσως μετά έκανα μια δουλειά που έπρεπε γιατί είμαι ελεύθερη επαγγελματίας και δεν γινόταν αλλιώς. Και την επόμενη μέρα πήγα πάλι σε ένα ραντεβού μόνο. 

Έκατσα σπίτι τις δυο επόμενες μέρες και μετά κανονικά δουλειά. Αλλά αυτή τη φορά κουλούρι δεν πήρα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mia το εκανα καταλαθος το τεστ εγκυμοσυνης την μερα που ηταν να αδιαθετησω.προσπαθουσα δυο χρονια να μεινω εγκυος ειχα ξεκινησει εξετασεις εχω πολυκυστικες και στην σαλπιγγογραφια μου βρηκαν συμφυσεις και στις δυο σαλπιγγες.εμεινα εγκυος 3μηνες μετα την σαλπιγγογραφια.3μερες μερες πριν την αναμενομενη περιοδο επεσα και χτυπησα τη μεση μου.και την ημερα της περιοδου εκανα το τεστ εγκυμοσυνης και δεν θα το κοιτουσα καν πριν το πεταξω ειδα καταλαθος οτι ηταν θετικο.επαθα σοκ γιατι δεν μπορουσα να μεινω εγκυος. μετα την περιοδο ειχα κανονισει λαπαροσκοπηση για να δω τις κυστεις τις συμφυσεις και για ενδομητριωση.τι θελω να πω?μην τα παρατας ολα καλα θα πανε.συμβαινουν θαυματα.σου στελνω θετικη ενεργεια και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν για μωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ την πρώτη φορά έμεινα σπίτι την ημέρα της εμβρυμεταφορας και άλλες τρεις. Πήρα κουλούρι.

Αυτή τη φορά την ημέρα της εμβρυμεταφορας αμέσως μετά έκανα μια δουλειά που έπρεπε γιατί είμαι ελεύθερη επαγγελματίας και δεν γινόταν αλλιώς. Και την επόμενη μέρα πήγα πάλι σε ένα ραντεβού μόνο. 

Έκατσα σπίτι τις δυο επόμενες μέρες και μετά κανονικά δουλειά. Αλλά αυτή τη φορά κουλούρι δεν πήρα.?

Μπραβοοο κορίτσι μου με τη 2η φορά ??σε ποιο κέντρο είχες επιτυχία με το καλό !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2019 at 12:46 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε ??Πότε πιστεύεται ότι είναι ιδανικός μήνας να ξεκινήσεις τη 1η προσπάθεια ?απέχετε από την εργασία σας ??θ?

Εύχομαι να έρθει σε όλες το μωράκι που τόσο λαχταρουμε!

Καλη επυτυχια να εχεις οποτε και αν ξεκνησεις!!! Αλλα το παν ειναι η ψυχολογια να το θυμασε αν δεν εχεις μην κανεις τιποτα! Ολα καλα να σου πανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρος σου λεει 3 μερες ξεκουραση μετα την εμβρυομεταφορα και μετα κανο ικα αλλα αναλογα και την δουλεια δεν μπορουμε να παμε να σηκωσουμε βαρος μετα!!! Καλη επυτιχια σε ολες κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σε όλες! Είμαι καινούρια στο mammyland και μου κάνει πολύ καλό να διαβάζω τα νέα και τις συμβουλές σας. Τη προηγούμενη Τετάρτη έκανα απόξεση από παλίνδρομη, είμαι 29 χρονών και ήμουν στην 7η εβδομάδα. Τώρα αναμένω τα αποτελέσματα της ιστολογικής. Εκτοτε είμαι χάλια ψυχολογικά, δεν έχω καμία όρεξη να κάνω τίποτα, πάω δουλειά με το ζόρι και κατηγορώ μέσα μου το σύζυγό μου ότι ίσως εκείνος ευθύνεται λόγω ηλικίας (είναι 44 χρονών). Γενικά νομίζω ότι δεν θα το ξεπεράσω ποτέ και σκέφτομαι ότι ακόμη και αν ξαναμείνω έγκυος θα έχω τρομερό άγχος ότι θα μου συμβεί το ίδιο.. Η γυναικολόγος μας είπε να ξεκινήσουμε προσπάθειες ήδη από τον επόμενο μήνα, αλλά δεν θα σας φαίνεται κάπως νωρίς?

Επίσης, να ανησυχώ για την ιστολογική μήπως δείξει κάτι σοβαρό ή γίνεται για τυπικούς λόγους?

Και πάλι, καλώς σας βρήκα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...