Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες βοήθεια !


Recommended Posts

Καλησπέρα , ξέρω ότι σίγουρα αυτό το σάιτ δεν είναι για αυτό ακριβώς που θέλω να ρωτήσω αλλά σκέφτηκα πιο ειδικές από μαμάδες που θα βρω ? 

Λοιπόν ίσως φανεί χαζομάρα αλλά είπα να το ρωτήσω για να μου φύγει από το μυαλό ! Προχθές αγορασα έκανα καινούργιο σίδερο , πριν καμιά ώρα έβαλα να σιδερωσω και έβγαλε μια πολύ παράξενη μυρωδιά που σιγά σιγά άρχισε να καίει τον λαιμό μου , κ η πλάκα από το σίδερο μυρίζει έτσι! Δεν μου έχει ξανατυχει κάτι παρόμοιο και παβικοβληθηκα που άρχισα να νιώθω τόσο δυσάρεστα στον λαιμό ! Έχει συμβεί σε καποιον-α άλλη ? Ίσως αυτό συμβαίνει γιατί είναι καινούργιο ? Ευχαριστώ εκ των προτέρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Τατιανα22 είπε:

Καλησπέρα , ξέρω ότι σίγουρα αυτό το σάιτ δεν είναι για αυτό ακριβώς που θέλω να ρωτήσω αλλά σκέφτηκα πιο ειδικές από μαμάδες που θα βρω ? 

Λοιπόν ίσως φανεί χαζομάρα αλλά είπα να το ρωτήσω για να μου φύγει από το μυαλό ! Προχθές αγορασα έκανα καινούργιο σίδερο , πριν καμιά ώρα έβαλα να σιδερωσω και έβγαλε μια πολύ παράξενη μυρωδιά που σιγά σιγά άρχισε να καίει τον λαιμό μου , κ η πλάκα από το σίδερο μυρίζει έτσι! Δεν μου έχει ξανατυχει κάτι παρόμοιο και παβικοβληθηκα που άρχισα να νιώθω τόσο δυσάρεστα στον λαιμό ! Έχει συμβεί σε καποιον-α άλλη ? Ίσως αυτό συμβαίνει γιατί είναι καινούργιο ? Ευχαριστώ εκ των προτέρ

Κοίτα, κάθε καινούρια ηλεκτρική συσκευή μυρίζει κάπως την πρώτη φορά που θα την χρησιμοποιήσεις. Έτσι όμως όπως το περιγράφεις πρέπει να είναι πολύ έντονο. Δες τι γράφουν οι οδηγίες χρήσης ή ρώτα στο κατάστημα που το αγόρασες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...