Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρνητικό τεστ, συμβαίνει;


Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Περιμένω κορίτσια μου! Ακόμα τίποτα !!! Κανω τον Σταύρο μου κάθε μέρα για να έρθει ένα μωρό..

Αμήν!!! Ο Θεός να σε βοηθήσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Περιμένω κορίτσια μου! Ακόμα τίποτα !!! Κανω τον Σταύρο μου κάθε μέρα για να έρθει ένα μωρό..

αχ τι καλα!!!!!!Μακάρι να πας για χοριακη και να βγει θετική!!!!!!!δεν έχεις κανένα τεστ να κάνεις να σου φύγει το πολύ άγχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι κορίτσια δεν έκανα τεστ τίποτα ίσα ίσα που το ξέχασα κιόλας γιατί ήρθαν οι ανιψιές μου οι μικρες και τις έχω σπίτι μου. Άμα πρώτα ο θεός δεν έρθει η περίοδος αύριο , Τρίτη πάω για χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lilipan είπε:

Όχι κορίτσια δεν έκανα τεστ τίποτα ίσα ίσα που το ξέχασα κιόλας γιατί ήρθαν οι ανιψιές μου οι μικρες και τις έχω σπίτι μου. Άμα πρώτα ο θεός δεν έρθει η περίοδος αύριο , Τρίτη πάω για χοριακή!

Μακάρι να μη σου έρθει!!!!!καλύτερα που ξεχάστηκες κιόλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Καλημέρα κορίτσια περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο το μεσημέρι για το αποτέλεσμα της χοριακής??

Τελικα;;;Πηρες τα αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Ελπίζω να μην μας έχεις απαντήσει επειδή ξεχάστηκες  από χαρά!!!!!!περιμένουμε νέα σου!

Κι εγώ έχω αγωνία. Ελπίζω η σιωπή της να μην έχει σχέση με μια αρνητική χοριακή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες ! 

Δυστυχως τελικά έγινε σύλληψη όμως ο οργανισμοςς μου το απέβαλε... και έχω μόνο καφέ σκούρο προς μαύρο! Θα πάω στην γιατρό μου τέλος επόμενης εβδομάδας για να δούμε το ενδομήτριο γιατί στον υπέρηχο που είχα κάνει ήταν μόλις 4,63 και μου είπε ότι είναι λεπτό. Όποτε υποθέτουμε πως έγινε αποβολή επειδή το ενδομήτριο δεν είχε καλό παχος. Θα πάω να με δει μήπως χρειαστεί να το παχύνουμε με χάπια. Σας έχει τύχει; Κάνουν δουλειά ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lilipan είπε:

Γεια σας αγαπημένες ! 

Δυστυχως τελικά έγινε σύλληψη όμως ο οργανισμοςς μου το απέβαλε... και έχω μόνο καφέ σκούρο προς μαύρο! Θα πάω στην γιατρό μου τέλος επόμενης εβδομάδας για να δούμε το ενδομήτριο γιατί στον υπέρηχο που είχα κάνει ήταν μόλις 4,63 και μου είπε ότι είναι λεπτό. Όποτε υποθέτουμε πως έγινε αποβολή επειδή το ενδομήτριο δεν είχε καλό παχος. Θα πάω να με δει μήπως χρειαστεί να το παχύνουμε με χάπια. Σας έχει τύχει; Κάνουν δουλειά ;;

Υπάρχει δηλαδή περίπτωση να μην έχεις αποβάλει??δεν ξέρω πολλά πράγματα αλλά στην αρχή πολλές φορές δίνουν χάπια για να δέσει το μωρό καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μου είπε ότι θα μου έρθει καφέ, ίσως και αίμα αλλά παίζεται. Αίμα ούτε σταγόνα! Καφέ -μαύρο είναι ελάχιστο!! Θα την πάρω τηλέφωνο σήμερα να πάω στην 12η μέρα του κύκλου μου να δει το ενδομήτριο. Το παχος! Έχει τύχει σε καμία κορίτσια μου; Λεπτό ενδομήτριο και να το παχύνουν με

χαπι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...