Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ρόζ υγρά καθύστέρηση 2 ημερών, συμπτώματα εγκυμοσύνης ή περίοδος


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η 'Αρυα είπε:

Κοριτσι ειχαμε ωορηξια ιδια μερα! Το τεστ που εκανες εσυ βγηκε θετικο πριν την χοριακη? 

καλησπερα... ναι εγω εκανα εχθες τεστ κ βγηκε αχνο θετικο κ σημερα χοριακη κ βγηκε θετικη με 75 μοναδες .....ευχομαι κ η δικη σ ν ειναι θετικη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2019 at 1:32 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

αχ ναι... τελειως ξαφνικα κ απροσμενα μιας κ περιμενα ν αδιαθετησω για να ξεκινησω διαδικασια εξωσωματικης ... δεν φανταζεσαι ποσο χαρουμενη ειμαι...!!

Μπράβοοοοοοοοοο! Με το καλό! Χάρηκα πολύ για σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Μπράβοοοοοοοοοο! Με το καλό! Χάρηκα πολύ για σένα!!!

σ ευχαριστω παρα πολυ ν εισαι καλα κοριτσι μ..σ ευχομαι τα καλυτερα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2019 at 1:19 ΜΜ, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα βγηκε θετικη η χοριακη μ με 75 μοναδες κ ειμαι 14 μερες μετα την ωορηξια ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα....!!

σε ευχαριστω παρα πολυ να εισια καλα κοριτσι μ θα σας πω νεα αυριο....

μα τι ευχαριστα νεα μπραβο κοριτσι μου !!!!με το καλο!!!!ειμαι σιγουρη πως θα φερεις γουρι σε ολες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/3/2019 at 8:58 ΜΜ, ο/η Nancaki88 είπε:

Καλησπερα και απο μενα! Ειμαι καινουργια στο φορουμ και εψαχνα καπου να μιλησω να πω και εγω αυτο που με απασχολει. Ειμαι σε παρομοια θεση. Προσπαθουμε περιπου 6 μηνες με τον αντρα μου για παιδακι οπου προσεχω κ μετραω τις γονιμες αλλα ελευθερα το κανουμε 1 χρονο χωρις καμια επιτυχια. Καθε μηνας ειναι κ μια απογοητευση οταν ερχεται η περιοδος. Πηγαμε σε γιατρο εκανα ορμονικες οπου εχω θεμα με το θυροειδη και νοσο hashimoto αλλα το ρυθμιζω με χαπι. Ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγραμμα κ ηταν μια χαρα. Μου εχει πει να κανω κ σαλπιγγογραφια την οποια καθυστερουσα αλλα τον αλλο μηνα θα παω να την κανω. Κοριτσια με εχει παρει απο κατω. Ποτε δε περιμενα ειναι τοσο δυσκολο να μας ερθει ενα μωρακι!

κοριτσι μου σου ευχομαι με το καλο να σου ρθει ενα μωρακι.να κανεις τη σαλπιγγογραφια ειναι σημαντικη εξεταση ευχομαι καλα αποτελεσματα..τελικα και γω δεν το πιστευα αλλα σε μερικους ανθρωπους αργει να ερθει τι να πω ο Θεος ξερει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η zaxaroulita είπε:

μα τι ευχαριστα νεα μπραβο κοριτσι μου !!!!με το καλο!!!!ειμαι σιγουρη πως θα φερεις γουρι σε ολες μας!!!!!

Σ ευχαριστω πολυ...μακαρι να φερω γουρι κ φουσκωμενες κοιλιτσες  σε ολες οπως αλλωστε εφεραν κ ολα τα κοριτσια απο εδω σ εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2019 at 12:38 ΠΜ, ο/η zaxaroulita είπε:

κοριτσι μου σου ευχομαι με το καλο να σου ρθει ενα μωρακι.να κανεις τη σαλπιγγογραφια ειναι σημαντικη εξεταση ευχομαι καλα αποτελεσματα..τελικα και γω δεν το πιστευα αλλα σε μερικους ανθρωπους αργει να ερθει τι να πω ο Θεος ξερει...

Σε ευχαριστώ πολύ! Ευχομαι όλες μας όσες θέλουμε να γίνουμε μανούλες να μας έρθει σύντομα στην αγκαλίτσα μας ένα μωράκι. Δε σου κρύβω ότι φοβάμαι αρκετά να την κάνω..αλλά το πήρα απόφαση για να δούμε μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκεί. Εσύ την έχεις κάνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 20/3/2019 at 9:33 ΠΜ, ο/η Nancaki88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Ευχομαι όλες μας όσες θέλουμε να γίνουμε μανούλες να μας έρθει σύντομα στην αγκαλίτσα μας ένα μωράκι. Δε σου κρύβω ότι φοβάμαι αρκετά να την κάνω..αλλά το πήρα απόφαση για να δούμε μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα εκεί. Εσύ την έχεις κάνει? 

ναι την εκανα και ηταν ολα μια χαρα δεν πονεσε καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...