Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερματέγχυση ...


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους ..θα ήθελα και εγώ να πω ..Φεβρουαρίου έκανα σπερματεγχυσι ...αλά δεν πέτυχε ...ειναι η δεύτερη φορά ..τωρα ο γιατρός μου συνέστησε να ξανά κάνω το Μάρτιο ...Τρίτη φορά ..πάλι φάρμακα και ενέσεις ...έχω στεναχωρέθη ..με όλοι την κατάσταση ..τη μου προτείνεται πια εμπειρία έρχεται ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ντεμι είπε:

Καλησπέρα σε όλους ..θα ήθελα και εγώ να πω ..Φεβρουαρίου έκανα σπερματεγχυσι ...αλά δεν πέτυχε ...ειναι η δεύτερη φορά ..τωρα ο γιατρός μου συνέστησε να ξανά κάνω το Μάρτιο ...Τρίτη φορά ..πάλι φάρμακα και ενέσεις ...έχω στεναχωρέθη ..με όλοι την κατάσταση ..τη μου προτείνεται πια εμπειρία έρχεται ...

Καλησπέρα κορίτσι μου...εύχομαι γρήγορα να έχεις θετικά αποτελέσματα .. Έχω παρόμοια εμπειρία άλλα χωρίς φάρμακα κ ενέσεις..μόνο την την ένεση οριακής 36 ώρες πριν τη διαδικασία..κ μετά κολπική γελη προγεστερόνης μέχρι να γίνει εξέταση επιβεβαίωσης κύησης που τελικά διατήρησα μέχρι τον 3ο μήνα... Εσύ τι ακριβώς ζητάς να μάθεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα..τι ηλικία έχεις; Για ποιο λόγο έφτασες στη σπέρματεγχυσεις; Σε ρωτάω γιατί έκανα 3 πριν κάνω εξωσωματική ( έχω δύο παιδιά πια από διαφορετικες εξωσωματικές όχι δίδυμα).. η σπέρματεγχυση έχει τα ίδια ποσοστά με τη φυσική σύλληψη...φάρμακα γιατί παίρνεις; Πόσα ωάρια έκανες; Συγγνώμη που σε βομβάρδιζω αλλά για να έχει νόημα η σπέρματεγχυση κ μάλιστα 3 φορά κ με φάρμακα θα πρέπει κ όλα σε σένα ναι σούπερ κ η ηλικία κ ένα καλό με μέτριο σπέρμα..αλλιώς γιατί δεν κάνεις εξωσωματική που αυξάνονται τα ποσοστά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας κορίτσια. Εγώ έκανα σπερματεγχυση στις 15/3. 15 μέρες αναμονή. Δεν αντέχω. Δεν υπάρχει πιθανότητα αν κάνω τεστ πιο γρήγορα να δείξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...