Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ποσο είναι ο θυροειδης σου;;

Hasimoto ήταν η διάγνωση. 6 ήταν. Μ είπε ο γιατρός θέλει 4-6 εβδομάδες για να φτιάξει.. προλαβαίνω Μ λέει τι να πω.. κ στο νοσοκομείο Μ είπανε ότι θα έχει πέσει.. από 14 Φλεβάρη έχω ξεκινήσει τα χαπάκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!Ειμαι λιγο χαμενη ...Δενξερω πως να το οργανωσω στο δημοσιο ,το πιστευεις;;Ενω καθε φορα που εκανα επέμβαση την εκαν σε ιδιωτικο και μου φαινοταν παιχνιδακι...Τωρα δεν ξερω απο που να το πιασω...Δεν αγχωνομαι με την επεμβαση καθολου ,με το κλεισιμο του ραντεβου αγχωνομαι.Το πιστευειςς;

Η ασφάλεια δεν καλύπτει τίποτα σε περίπτωση που γίνει σε ιδιώτη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Hasimoto ήταν η διάγνωση. 6 ήταν. Μ είπε ο γιατρός θέλει 4-6 εβδομάδες για να φτιάξει.. προλαβαίνω Μ λέει τι να πω.. κ στο νοσοκομείο Μ είπανε ότι θα έχει πέσει.. από 14 Φλεβάρη έχω ξεκινήσει τα χαπάκια. 

Σ ευχομαι να κατεβει συντομα και να πανε ολαααα καλα!Να κανεις την επεμβαση σου να ξεμπερδευεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχομαι να κατεβει συντομα και να πανε ολαααα καλα!Να κανεις την επεμβαση σου να ξεμπερδευεις!

Είμαι στην τρίτη βδομάδα δλδ .. μου κλείσανε ραντεβού κανόνικα. Δε Μ είπανε σ κλείνουμε κ βλέπουμε.. απλά αυτοί θέλουν να μην είναι τόσο υψηλός  υποθέτω.. ανυπομονώ να τελειώνω να δω τι με περιμένει μετά ...πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Η ασφάλεια δεν καλύπτει τίποτα σε περίπτωση που γίνει σε ιδιώτη? 

Δεν τον ρωτησα κορίτσι μου.Παντως απο οτι θυμαμαι στο συγκεκριμενο κέντρο ,τα πλήρωνα πάντα ολα. Θα ρωτησω αυριο ,να δω πως θα κινηθω...Θα προτιμούσα να κανω την εγχείριση μ αυτον ..Του εχω εμπιστοσύνη...Και αφου θα με παρακολουθει απο εδω και περα...Θα ηθελα να υπαρχει μια σταθεροτητα..Μακαρι να καλύπτει κατι το ταμειο να το κανω σε αυτον να ξεμπερδεψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είμαι στην τρίτη βδομάδα δλδ .. μου κλείσανε ραντεβού κανόνικα. Δε Μ είπανε σ κλείνουμε κ βλέπουμε.. απλά αυτοί θέλουν να μην είναι τόσο υψηλός  υποθέτω.. ανυπομονώ να τελειώνω να δω τι με περιμένει μετά ...πφφφ

Αααχχχχ!Μακαρι να ειναι ολα καλα απο εδω και περα...Ο Θεος ξερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!Ειμαι λιγο χαμενη ...Δενξερω πως να το οργανωσω στο δημοσιο ,το πιστευεις;;Ενω καθε φορα που εκανα επέμβαση την εκαν σε ιδιωτικο και μου φαινοταν παιχνιδακι...Τωρα δεν ξερω απο που να το πιασω...Δεν αγχωνομαι με την επεμβαση καθολου ,με το κλεισιμο του ραντεβου αγχωνομαι.Το πιστευειςς;

Γιατί με το κλείσιμο του ραντεβού κοπέλα μου..;; δεν είναι τίποτα Θα πάρεις ένα τηλ και Θα κλήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν τον ρωτησα κορίτσι μου.Παντως απο οτι θυμαμαι στο συγκεκριμενο κέντρο ,τα πλήρωνα πάντα ολα. Θα ρωτησω αυριο ,να δω πως θα κινηθω...Θα προτιμούσα να κανω την εγχείριση μ αυτον ..Του εχω εμπιστοσύνη...Και αφου θα με παρακολουθει απο εδω και περα...Θα ηθελα να υπαρχει μια σταθεροτητα..Μακαρι να καλύπτει κατι το ταμειο να το κανω σε αυτον να ξεμπερδεψω..

Κάτι ψηλά καλύπτει μην φανταστείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Δεν τον ρωτησα κορίτσι μου.Παντως απο οτι θυμαμαι στο συγκεκριμενο κέντρο ,τα πλήρωνα πάντα ολα. Θα ρωτησω αυριο ,να δω πως θα κινηθω...Θα προτιμούσα να κανω την εγχείριση μ αυτον ..Του εχω εμπιστοσύνη...Και αφου θα με παρακολουθει απο εδω και περα...Θα ηθελα να υπαρχει μια σταθεροτητα..Μακαρι να καλύπτει κατι το ταμειο να το κανω σε αυτον να ξεμπερδεψω..

Νομίζω πως είναι σωστή η σκέψη σου... Απο τη στιγμή που έχεις ένα στόχο κ θες να γίνει άμεσα χωρίς να χρονοτριβεις καλό είναι να υπάρχει μια σταθερότητα για να μην αγχώνεσαι κ εσύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Νομίζω πως είναι σωστή η σκέψη σου... Απο τη στιγμή που έχεις ένα στόχο κ θες να γίνει άμεσα χωρίς να χρονοτριβεις καλό είναι να υπάρχει μια σταθερότητα για να μην αγχώνεσαι κ εσύ...

Ναι κοπελα μου.Αυτο σκεφτομαι...Θα ρωτησω αυριο με γνωστη μικροβιολογο ,τι ξερει και θα κανω μια ερευνα...Αλλα παρόλα τα εξοδα ,κλεινω προς τον πρωτο...Και ο αντρας μου θέλει να παμε σ αυτον που μας βρηκε και το θεμα..Να φανταστεις τωρα δυο φορες που εχω παει δεν μου εχει παρει καθολου χρήματα.. Και μονος του μου αναφερε την λυση νοσοκομειο....Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο.

Στο μεταξυ ,οταν εκανα την υστεροσαλπιγγογραφια ,ειδε ο γιατρος ενα ωαριο..Τι να το κανουμε τωρα αυτο;;;;Χαχαχαχα.Ειμαι στην 11ημερα.Να βαλω μπροςς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι κοπελα μου.Αυτο σκεφτομαι...Θα ρωτησω αυριο με γνωστη μικροβιολογο ,τι ξερει και θα κανω μια ερευνα...Αλλα παρόλα τα εξοδα ,κλεινω προς τον πρωτο...Και ο αντρας μου θέλει να παμε σ αυτον που μας βρηκε και το θεμα..Να φανταστεις τωρα δυο φορες που εχω παει δεν μου εχει παρει καθολου χρήματα.. Και μονος του μου αναφερε την λυση νοσοκομειο....Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο.

Τότε φαίνεται πως είναι πρώτα απ' όλα άνθρωπος.. μη τι σκέφτεσαι κ μην αγχώνεσαι. Μόνη σου μας λες τη λύση... Προχωρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Τότε φαίνεται πως είναι πρώτα απ' όλα άνθρωπος.. μη τι σκέφτεσαι κ μην αγχώνεσαι. Μόνη σου μας λες τη λύση... Προχωρά..

Αααα!Σε ευχαριστω...Μακαρι να πανε ολα καλα!Διαβασες το μηνυμα παραπανω;;Το διορθωσα.Εχω ενα ωαριακι!Ειμαι 11ημερα;;;Να κανω κανα τεστ ωορρηξιας και να προχωρησω;;;χαχαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αααα!Σε ευχαριστω...Μακαρι να πανε ολα καλα!Διαβασες το μηνυμα παραπανω;;Το διορθωσα.Εχω ενα ωαριακι!Ειμαι 11ημερα;;;Να κανω κανα τεστ ωορρηξιας και να προχωρησω;;;χαχαχαχχ

Κανε επαφές αλλά αν γ7νει το καλό δεν θα μπορείς να βγάλεις το πολυποδα μήπως να βγάλεις το πολυποδα και μετά να κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κανε επαφές αλλά αν γ7νει το καλό δεν θα μπορείς να βγάλεις το πολυποδα μήπως να βγάλεις το πολυποδα και μετά να κάνεις; 

Εκανα ενα τεστακι και δεν ειμαι σιγουρη..Θα το στειλω..Πιστευω οτι 11μερα ειναι νωρις..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αααα!Σε ευχαριστω...Μακαρι να πανε ολα καλα!Διαβασες το μηνυμα παραπανω;;Το διορθωσα.Εχω ενα ωαριακι!Ειμαι 11ημερα;;;Να κανω κανα τεστ ωορρηξιας και να προχωρησω;;;χαχαχαχχ

Xaxaxa ε τι να το κάνεις..

 Βουρρρ μη πάει χαμένο το καημένο εκμεταλλευτειτε το..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

53271360_630536340718608_4622544932702257152_n.jpg

Ωορηξιας είναι?? Να εγκυμοσύνης φαίνεται... Θετικότατο το βρίσκω. Ίσως αυτό σημαίνει πως τις επόμενες μέρες θα σκάσει. Είσαι κοντά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωορηξιας είναι?? Να εγκυμοσύνης φαίνεται... Θετικότατο το βρίσκω. Ίσως αυτό σημαίνει πως τις επόμενες μέρες θα σκάσει. Είσαι κοντά..

χαχααχχ!Μακαρι να ηταν εγκυμοσυνης!Ωορρηξιας.Θα το εκμεταλλευτω σημερα και οτι γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αααα!Σε ευχαριστω...Μακαρι να πανε ολα καλα!Διαβασες το μηνυμα παραπανω;;Το διορθωσα.Εχω ενα ωαριακι!Ειμαι 11ημερα;;;Να κανω κανα τεστ ωορρηξιας και να προχωρησω;;;χαχαχαχχ

Εννοείται!!! Ούτε μέρα χαμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2019 at 6:14 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Πρέπει να πάνε 20 χιλιοστά και πάνω... Μόνο το 15αρι θα αυξηθεί τα άλλα θα συφρωσουν στην ουσία έτσι μου είπε ο γιατρός. Φυσικά έχω κάνει πρόοδο γιατί τον προηγούμενο κύκλο 15χιλιοστα είχα 26η ημέρα κ όχι 14η..... Απλά λόγω κλομιφαινης περιμέναμε 2 3 για περισσότερες πιθανότητες!!!! 

Καλη επιτυχια να εχεις απο εδω και περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...