Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Γεια σας κοριτσια. Κ εγώ έκανα σήμερα τεστ. Αρνητικό... Παλι ?? θα αδιαθετησω μέχρι Τετάρτη. Τι κάνουμε λάθος βρε κοριτσια; ????

Καλησπερα κοριτσι! Ποτε περιμενες εσυ; Μηπως το εκανες νωρις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα κοριτσι! Ποτε περιμενες εσυ; Μηπως το εκανες νωρις;

Όχι δε νομίζω.. Έκανα αυτό π γράφει 4 μέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου. Απλώς το έκανα τώρα βράδυ ?αλλά Τετάρτη περιμένω σιγουρα, σταθερός κύκλος. Αλάνθαστο είναι θεωρώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Όχι δε νομίζω.. Έκανα αυτό π γράφει 4 μέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου. Απλώς το έκανα τώρα βράδυ ?αλλά Τετάρτη περιμένω σιγουρα, σταθερός κύκλος. Αλάνθαστο είναι θεωρώ 

Μακαρι να εκανε!! Αλλα κ αυτα τα ατιμα δυστυχως οταν θες να ειναι λαθος δεν ειναι ποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!! Και του χρόνου με υγεία!! όλες με μπεμπακια στην αγκαλια μας!! Πως περάσατε σήμερα?

Καλησπέρα χρόνια πολλά εγώ αγκαλιά με το θερμόμετρο... Και τον άντρα ξάπλα λόγο της επέμβασης.. Εσείς??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!! Και του χρόνου με υγεία!! όλες με μπεμπακια στην αγκαλια μας!! Πως περάσατε σήμερα?

Καλησπερα! Εγω ησυχα..Νιωθω οτι επιτελους ξεκουραστηκα!!!

Κ νιωθω επισης πως θα αδιαθετησω νωριτερα...απο χθες το βραδυ εχω κατι πονακια κ σημερα το ιδιο..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η thalaki είπε:

Όχι δε νομίζω.. Έκανα αυτό π γράφει 4 μέρες πριν την αναμενόμενη ημέρα περιόδου. Απλώς το έκανα τώρα βράδυ ?αλλά Τετάρτη περιμένω σιγουρα, σταθερός κύκλος. Αλάνθαστο είναι θεωρώ 

Xρόνια πολλά κορίτσια! @thalakiΔεν πειράζει κορίτσι μου..next month ολες μαζι! Πάμε δυνατά είπαμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια κ από μένα, αύριο πετάω για Αθήνα... Την Τετάρτη θα κάνω εισαγωγή κ Πέμπτη την επέμβαση. θα σας έχω ενήμερες.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα, αύριο πετάω για Αθήνα... Την Τετάρτη θα κάνω εισαγωγή κ Πέμπτη την επέμβαση. θα σας έχω ενήμερες.. ??

Ολα καλα να πανε κοριτσι...Οι σκεψεις μας μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα, αύριο πετάω για Αθήνα... Την Τετάρτη θα κάνω εισαγωγή κ Πέμπτη την επέμβαση. θα σας έχω ενήμερες.. ??

Ωωω όλα καλά να πάνε κοπέλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Ολα καλα να πανε κοριτσι...Οι σκεψεις μας μαζι σου!

 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Ωωω όλα καλά να πάνε κοπέλα μου...

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ. Η σκέψη σας θα Μ δίνει δύναμη να τελειωνω να προχωρήσω κ εγώ μαζί σας... Σας φιλώ θα μιλάμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα, αύριο πετάω για Αθήνα... Την Τετάρτη θα κάνω εισαγωγή κ Πέμπτη την επέμβαση. θα σας έχω ενήμερες.. ??

Καλημερα!Καλη επιτυχια κορίτσι μου!Σημερα παω κι εγω για πρεγχειρητικο ελεγχο ...Μες την εβδομαδα θα βγαλουμε τον πολυποδα...Αγχωμενη,παρολο που το εχω ξανακανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lactaki είπε:

γεια σας κορίτσια κ από μένα, αύριο πετάω για Αθήνα... Την Τετάρτη θα κάνω εισαγωγή κ Πέμπτη την επέμβαση. θα σας έχω ενήμερες.. ??

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλη επιτυχια κορίτσι μου!Σημερα παω κι εγω για πρεγχειρητικο ελεγχο ...Μες την εβδομαδα θα βγαλουμε τον πολυποδα...Αγχωμενη,παρολο που το εχω ξανακανει...

Όλα καλά να σας πάνε κορίτσια!! Καλή επιτυχία!! 

Καλημεεερααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλη επιτυχια κορίτσι μου!Σημερα παω κι εγω για πρεγχειρητικο ελεγχο ...Μες την εβδομαδα θα βγαλουμε τον πολυποδα...Αγχωμενη,παρολο που το εχω ξανακανει...

Άντε καλή μας επιτυχία λοιπόν. Εγώ Πέμπτη θα κάνω την επέμβαση. Εσύ σε ποιο θα πας?? Αρεταίειο εμένα είναι ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;

Νιώθω χάλια..έχω καφετιά, κάποια σημάδια περιόδου, η θερμοκρασία στο 36,3 το πρωί και μάλλον τελικά μου έρχεται πάλι… Κ ενώ όπως ξανά είπα δεν περίμενα πολλά αυτόν τον μήνα, βαθιά μέσα μου ήλπιζα σε ένα θαύμα και με έχει ρίξει τόσο πολύ.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;;

Νιώθω χάλια..έχω καφετιά, κάποια σημάδια περιόδου, η θερμοκρασία στο 36,3 το πρωί και μάλλον τελικά μου έρχεται πάλι… Κ ενώ όπως ξανά είπα δεν περίμενα πολλά αυτόν τον μήνα, βαθιά μέσα μου ήλπιζα σε ένα θαύμα και με έχει ρίξει τόσο πολύ.. :(

@maroulita Καλησπέρα... οχι δεν πρέπει... αν είναι να έρθει ας έρθει! Δε χάθηκαν οι μέρες.. μη στενοχωριεσαι! Ειπαμε παμε για τον άλλο μηνα ΟΛΕΣ ΜΑΣ! Μη το σκέφτεσαι... ας ερθει ας φυγει για να έρθουν οι γόνιμες μερούλες σου και να απολαύσεις τον ερωτα με τον άντρα σου.. και πού ξερεις;;; Μπορεί να ειναι ο τυχερος σου μήνας????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

@maroulita Καλησπέρα... οχι δεν πρέπει... αν είναι να έρθει ας έρθει! Δε χάθηκαν οι μέρες.. μη στενοχωριεσαι! Ειπαμε παμε για τον άλλο μηνα ΟΛΕΣ ΜΑΣ! Μη το σκέφτεσαι... ας ερθει ας φυγει για να έρθουν οι γόνιμες μερούλες σου και να απολαύσεις τον ερωτα με τον άντρα σου.. και πού ξερεις;;; Μπορεί να ειναι ο τυχερος σου μήνας????????

Πόση δύναμη μου δίνεις... 
Να σου πω τόσες μέρες έτσι το σκεφτόμουν αλλά από σήμερα το πρωί που όλα έδειξαν ότι με πλησιάζει κ πάλι κάτι με έχει πιάσει...
Μακάρι ο επόμενος να είναι τυχερός για πολλές από μας!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Πόση δύναμη μου δίνεις... 
Να σου πω τόσες μέρες έτσι το σκεφτόμουν αλλά από σήμερα το πρωί που όλα έδειξαν ότι με πλησιάζει κ πάλι κάτι με έχει πιάσει...
Μακάρι ο επόμενος να είναι τυχερός για πολλές από μας!!!! ❤️ 

Έτσι, ειναι.. δυστηχώς.. μια μας πιάνουν τα down μια ,μας φεύγουν.. ρεαλιστικά να το δούμε και θετικά! Κι εγω αυτο το μηνα τα ιδια! Παμε θετικά και δυνατα για τον επόμενο!!! Ανοίγει ο καιρός, φτιαχνει η διάθεση μας  .Θα έρθει ΣΙΓΟΥΡΑ και θα ειμαστε εδω ολες να τα συζητάμε τα ευχαριστά μας!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Έτσι, ειναι.. δυστηχώς.. μια μας πιάνουν τα down μια ,μας φεύγουν.. ρεαλιστικά να το δούμε και θετικά! Κι εγω αυτο το μηνα τα ιδια! Παμε θετικά και δυνατα για τον επόμενο!!! Ανοίγει ο καιρός, φτιαχνει η διάθεση μας  .Θα έρθει ΣΙΓΟΥΡΑ και θα ειμαστε εδω ολες να τα συζητάμε τα ευχαριστά μας!!!!!???

Ακριβώς κ γω στα ιδια! Περιμένω αύριο κ ηδη έχει αρχίσει απο σήμερα λιγο καφε ετσι για σπασιμο ενω εγω κανονικά δεν εχω ποτε κατι τέτοιο. Ισως έρχεται κ κάποιες ώρες νωρίτερα, ποιος ξέρει. Δεν ξέρω αυτό το μήνα με επιασε πλεον τρελή απογοήτευση. Κάθε μήνα έλεγα όλα καλά, τον επόμενο αλλα πια νομίζω κουράστηκα πραγματικά. Κυρίως κουράστηκα να ελπίζω κ κάθε μήνα να βλέπω την περίοδο. Εχω αποφασίσει να παω σε ειδική Ενδοκρινολογο που ασχολείται με την αναπαραγωγή. Ολα τα γυναικολογικά είναι καλά οποτε ισως ήρθε η ώρα να δω κ αλλού... αυτη μου ρύθμισε κ το θυρεοειδή κ γενικά ίσως έχει να προτεινει κατι. Δεν ξερω αισθάνομαι οτι εχω χάσει την ελπίδα μου πια... ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ακριβώς κ γω στα ιδια! Περιμένω αύριο κ ηδη έχει αρχίσει απο σήμερα λιγο καφε ετσι για σπασιμο ενω εγω κανονικά δεν εχω ποτε κατι τέτοιο. Ισως έρχεται κ κάποιες ώρες νωρίτερα, ποιος ξέρει. Δεν ξέρω αυτό το μήνα με επιασε πλεον τρελή απογοήτευση. Κάθε μήνα έλεγα όλα καλά, τον επόμενο αλλα πια νομίζω κουράστηκα πραγματικά. Κυρίως κουράστηκα να ελπίζω κ κάθε μήνα να βλέπω την περίοδο. Εχω αποφασίσει να παω σε ειδική Ενδοκρινολογο που ασχολείται με την αναπαραγωγή. Ολα τα γυναικολογικά είναι καλά οποτε ισως ήρθε η ώρα να δω κ αλλού... αυτη μου ρύθμισε κ το θυρεοειδή κ γενικά ίσως έχει να προτεινει κατι. Δεν ξερω αισθάνομαι οτι εχω χάσει την ελπίδα μου πια... ουφ...

Αγαπημένη μου @Tokyo καθότι ειμαι νέα στην παρέα και αν μου επιτρέπεις, πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Αγαπημένη μου @Tokyo καθότι ειμαι νέα στην παρέα και αν μου επιτρέπεις, πόσο καιρό προσπαθείτε;

6μήνες, βασικα 7 με αυτον που μολις περασε. Δεν είναι παααρα πολυ αλλα ειμαι λιγο ανυπόμονη, ειναι που ειμαι σχεδον 37 :-) Απλα εχω αρχισει να φοβαμαι γιατι εχω πολυ σταθερό κυκλο κ ωορρηξία, εχω κανει ολες τις εξετάσεις (ορμονες, σαλπιγγογραφια) το ιδιο κ ο αντρας μου κ ολα ειναι καλα οποτε;;;;

Εσεις ποσο καιρο προσπαθείτε; ποσο χρονων είσαι κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ακριβώς κ γω στα ιδια! Περιμένω αύριο κ ηδη έχει αρχίσει απο σήμερα λιγο καφε ετσι για σπασιμο ενω εγω κανονικά δεν εχω ποτε κατι τέτοιο. Ισως έρχεται κ κάποιες ώρες νωρίτερα, ποιος ξέρει. Δεν ξέρω αυτό το μήνα με επιασε πλεον τρελή απογοήτευση. Κάθε μήνα έλεγα όλα καλά, τον επόμενο αλλα πια νομίζω κουράστηκα πραγματικά. Κυρίως κουράστηκα να ελπίζω κ κάθε μήνα να βλέπω την περίοδο. Εχω αποφασίσει να παω σε ειδική Ενδοκρινολογο που ασχολείται με την αναπαραγωγή. Ολα τα γυναικολογικά είναι καλά οποτε ισως ήρθε η ώρα να δω κ αλλού... αυτη μου ρύθμισε κ το θυρεοειδή κ γενικά ίσως έχει να προτεινει κατι. Δεν ξερω αισθάνομαι οτι εχω χάσει την ελπίδα μου πια... ουφ...

Πόσο σε νιώθω να ξερεις..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

6μήνες, βασικα 7 με αυτον που μολις περασε. Δεν είναι παααρα πολυ αλλα ειμαι λιγο ανυπόμονη, ειναι που ειμαι σχεδον 37 :-) Απλα εχω αρχισει να φοβαμαι γιατι εχω πολυ σταθερό κυκλο κ ωορρηξία, εχω κανει ολες τις εξετάσεις (ορμονες, σαλπιγγογραφια) το ιδιο κ ο αντρας μου κ ολα ειναι καλα οποτε;;;;

Εσεις ποσο καιρο προσπαθείτε; ποσο χρονων είσαι κορίτσι;

Ακριβως ιδιους μήνες, ειμαι 35 κ εγω με σταθερο κυκλο, σπερματόγραμμα οκ ο αντρας μου... ομως. Επειδή εχω ενα σοβαρό αυτοάνοσο( σε πολυ καλη κατάσταση κ σταθερή πια) δεν μπορω να κανω σαλπιγγογραφία ακόμη γιατι απαγορεύεται  να πάρω φάρμακα ( ακομη και παυσίπονα), εκτός απο αυτά που παίρνω για τη νόσο.. σε 3 μήνες λογικά θα μπορώ να παω να την κάνω αν ολα πανε καλα... κοιτα δε προσπαθούμε πολύ αλλα ειναι η ηλικία μας που μας αγχώνει... ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ακριβως ιδιους μήνες, ειμαι 35 κ εγω με σταθερο κυκλο, σπερματόγραμμα οκ ο αντρας μου... ομως. Επειδή εχω ενα σοβαρό αυτοάνοσο( σε πολυ καλη κατάσταση κ σταθερή πια) δεν μπορω να κανω σαλπιγγογραφία ακόμη γιατι απαγορεύεται  να πάρω φάρμακα ( ακομη και παυσίπονα), εκτός απο αυτά που παίρνω για τη νόσο.. σε 3 μήνες λογικά θα μπορώ να παω να την κάνω αν ολα πανε καλα... κοιτα δε προσπαθούμε πολύ αλλα ειναι η ηλικία μας που μας αγχώνει... ε;

Το ενα ειναι η ηλικία όμως επειδη οι περισσότερες φιλες μου γυρω στα 35-36 εκαναν παιδια εχω δει ότι οκ δεν ειναι κ τραγικο θεμα. Ολες εκαναν χοντρικα στο 6 μηνο κ εχω αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως υπάρχει κάτι που δεν εχω βρει. Ξερω οτι εχω θρομβοφιλια ομως οχι ωστε να επηρεαζει τη συλληψη, χρειάζονται ενεσεις στην εγκυμοσύνη. Δεν ξερω τι αλλο να σκεφτώ. Ευτυχώς οποια εεξέταση κ να εχω κάνει βγαίνει πολυ καλη κ ούτε εχω κατι χρόνιο ευτυχώς.ειλικρινά δεν ξερω τι να σκεφτώ πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...