Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μακαρι κοριτσια για όλες, κριμα που δε μενουμε πιο κοντά να πίναμε ένα καφέ! έχουμε πιάσει και τις άκρες της χώρας!!! εγώ πλέον μένω αθήνα αλλά έχω μεγαλώσει και γω σε νησί αλλά στο απέναντι πέλαγος! πραγματικά στις άκρες της χώρας είμαστε

Αχ καλά θα ήταν ναι! Καφεδάκι εικονικό μόνο! 

@Mellenakiμου έχω καταλάβει πως είσαι πιο ευαίσθητο παιδί ας εξωτερικά ερεθίσματα. Να ξέρεις πως όπως είπε και η @Mantariniείσαι τυχερή που θα πας τριήμερο! Απόλαυσε το κι άσε τον κόσμο στην πολυγνωσια του! Καλά να περάσετε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αχ καλά θα ήταν ναι! Καφεδάκι εικονικό μόνο! 

@Mellenakiμου έχω καταλάβει πως είσαι πιο ευαίσθητο παιδί ας εξωτερικά ερεθίσματα. Να ξέρεις πως όπως είπε και η @Mantariniείσαι τυχερή που θα πας τριήμερο! Απόλαυσε το κι άσε τον κόσμο στην πολυγνωσια του! Καλά να περάσετε! 

@Mellenaki τώρα είδα το μνμ σου! δεν το είχα διαβάσει! Καταρχήν αυτό που λέει είναι πολύ άκυρο, γιατί πες ότι κ σε εσένα σου καρφώνονταν η ιδέα, ποιος γιατρός θα το έκανε αυτό;;; θεωρείς τυχαίο που υπάρχει ολόκληρη λίστα εξετάσεων και χρόνου που πρέπει να περάσει για να σε αφήσουν να πας για εξωσωματική; Εγώ προσωπικά παρά αυτά που έγραψα παραπάνω γνωρίζω γυναίκες που έκαναν το πρώτο παιδί στα 40! είχα μια κυρία στη δουλειά που έκανε παιδί στα 45 (όχι το πρώτο όμως, αυτό το είχε κάνει στα 34-35). Να μη συζητήσω τη Μέγκαν (μα τη δούκισσα ποια άλλη;;). Αν θα χρειαστούμε κάτι παραπάνω δεν το ξέρει καμιά μας. Εγώ ξέρω κ κορίτσι 29 που προσπαθεί χρόνια κ πάει για εξωσωματική (από δικό της θέμα όχι του συζύγου). Μπορεί να έρθουν έτσι ή γιουβέτσι αυτά δεν τα ξέρει κανείς, αυτό που σου είπε πάντως ήταν καθαρή κακία κ στη θέση σου θα το ξανασκεφτόμουν πολύ πριν την αποκαλέσω ξανά "φίλη". Να μη σου πω ότι αν είναι κ αυτή 30+ χωρίς παιδιά μπορεί να προβάλει πάνω σου τις δικές της ανασφάλειες... 

κοίτα να περάσεις καλά και άσε τον καθένα να λέει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@Mellenaki τώρα είδα το μνμ σου! δεν το είχα διαβάσει! Καταρχήν αυτό που λέει είναι πολύ άκυρο, γιατί πες ότι κ σε εσένα σου καρφώνονταν η ιδέα, ποιος γιατρός θα το έκανε αυτό;;; θεωρείς τυχαίο που υπάρχει ολόκληρη λίστα εξετάσεων και χρόνου που πρέπει να περάσει για να σε αφήσουν να πας για εξωσωματική; Εγώ προσωπικά παρά αυτά που έγραψα παραπάνω γνωρίζω γυναίκες που έκαναν το πρώτο παιδί στα 40! είχα μια κυρία στη δουλειά που έκανε παιδί στα 45 (όχι το πρώτο όμως, αυτό το είχε κάνει στα 34-35). Να μη συζητήσω τη Μέγκαν (μα τη δούκισσα ποια άλλη;;). Αν θα χρειαστούμε κάτι παραπάνω δεν το ξέρει καμιά μας. Εγώ ξέρω κ κορίτσι 29 που προσπαθεί χρόνια κ πάει για εξωσωματική (από δικό της θέμα όχι του συζύγου). Μπορεί να έρθουν έτσι ή γιουβέτσι αυτά δεν τα ξέρει κανείς, αυτό που σου είπε πάντως ήταν καθαρή κακία κ στη θέση σου θα το ξανασκεφτόμουν πολύ πριν την αποκαλέσω ξανά "φίλη". Να μη σου πω ότι αν είναι κ αυτή 30+ χωρίς παιδιά μπορεί να προβάλει πάνω σου τις δικές της ανασφάλειες... 

κοίτα να περάσεις καλά και άσε τον καθένα να λέει

Θεωρεί πως η λίστες με τις εξετάσεις ειναι απλα για να περνούν χρήματα οι γιατροί.. Βασικα δεν ειναι φίλη αλλα συγγενής κ πίστευα πως γενικα θελει το καλο μου.. Είναι 48 ετων με 2 αποτυχημένες προσπάθειες εξωσωματικής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αχ καλά θα ήταν ναι! Καφεδάκι εικονικό μόνο! 

@Mellenakiμου έχω καταλάβει πως είσαι πιο ευαίσθητο παιδί ας εξωτερικά ερεθίσματα. Να ξέρεις πως όπως είπε και η @Mantariniείσαι τυχερή που θα πας τριήμερο! Απόλαυσε το κι άσε τον κόσμο στην πολυγνωσια του! Καλά να περάσετε! 

Ευχαριστώ πολυ κορίτσια, πραγματικά σημερα σέρνομαι απο τηνάσχημη ψυχολογία..

Όντως μακάρι να μέναμε πιο κοντα να πίναμε ενα καφεδάκι βρε κοριτσάκια. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mellenaki είπε:

Θεωρεί πως η λίστες με τις εξετάσεις ειναι απλα για να περνούν χρήματα οι γιατροί.. Βασικα δεν ειναι φίλη αλλα συγγενής κ πίστευα πως γενικα θελει το καλο μου.. Είναι 48 ετων με 2 αποτυχημένες προσπάθειες εξωσωματικής..

εεενταξει... της δίνω ένα ελαφρυντικό να της βγαίνει η πίκρα... Λόγω της περίπτωσης ίσως κ η ίδια να αισθάνεται ότι έχασε πολύτιμο χρόνο και να στο είπε να μη σου συβεί το ίδιο;

όσο για όλους αυτούς που θεωρούν ότι οι γιατροί υπάρχουν μονο για να μας κλέβουν, θέλω να δω που θα πάνε αν τους τύχει τίποτα... συνέχισε εσύ το πρόγραμμα σου κ άσε τη / τους να λέει / λένε

καλό τριημερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα καλό τριήμερο σε όλες! Είμαι σε αναμονή περιόδου, κανονικά θα έπρεπε να μου είχε έρθει χθες, δεν έχω ούτε καφετιά μόνο πόνο. Εκανα τεστακι χθες βράδυ αρνητικό...εγινε χθες μια κουβέντα στο γραφείο που ξεκίνησε μια φίλη μου χωρίς να ξέρει πως είμαστε σε προσπάθειες. Ήθελε να ανοίξει την κουβέντα για να καταλήξει να μου πει πως αν ήταν στην θεση μου κ στην ηλικία μου δεν θα έκανε καν προσπάθειες φυσιολογικά ούτε κ θα έμπαινε στη διαδικασία εξετεσεων... Θα πήγαινε απ ευθείας στο γιατρό κ θα του έλεγε να ξεκινήσει εξωσωματική.. Με στεναχωρησε πολύ αυτή η κουβέντα κ με έχει ρίξει πολύ ψυχολογικα. Ούτε τριήμερο θέλω να φύγω ούτε τίποτα... 

Πάει καλά η γυναίκα; Μη δίνεις σημασία κορίτσι μου γλυκό! Οι άνθρωποι που ξεστομίζουν κακίες για να σε πικάρουν ή να σε πληγώσουν έχουν βασικά πρόβλημα με τον εαυτό τους. Καλά πόσο χρονών είσαι που λέει τέτοια πράγματα!!! Έλεος πια. Θυμώνω!!! Δεν αξίζει τον κόπο να χαλιέσαι!!! Εύχομαι σύντομα να διαψευστεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Πάει καλά η γυναίκα; Μη δίνεις σημασία κορίτσι μου γλυκό! Οι άνθρωποι που ξεστομίζουν κακίες για να σε πικάρουν ή να σε πληγώσουν έχουν βασικά πρόβλημα με τον εαυτό τους. Καλά πόσο χρονών είσαι που λέει τέτοια πράγματα!!! Έλεος πια. Θυμώνω!!! Δεν αξίζει τον κόπο να χαλιέσαι!!! Εύχομαι σύντομα να διαψευστεί...

Σε ενα μηνα γίνομαι 38 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εεενταξει... της δίνω ένα ελαφρυντικό να της βγαίνει η πίκρα... Λόγω της περίπτωσης ίσως κ η ίδια να αισθάνεται ότι έχασε πολύτιμο χρόνο και να στο είπε να μη σου συβεί το ίδιο;

όσο για όλους αυτούς που θεωρούν ότι οι γιατροί υπάρχουν μονο για να μας κλέβουν, θέλω να δω που θα πάνε αν τους τύχει τίποτα... συνέχισε εσύ το πρόγραμμα σου κ άσε τη / τους να λέει / λένε

καλό τριημερο!

Ναι μάλλον μου το ειπε για να μου χτυπήσει το καμπανάκι πως δεν υπάρχει χρόνος για χάσιμο,ισως κ να προσπαθούσε μαθει κι ολας αν έχω ξεκινήσει προσπάθειες γιατί ολο με ρωτάει αντε τι θα γινει κ ποτε θα ξεκινήσετε. Καλο τριήμερο κορίτσι μου κ σενα να περάσετε ολες όμορφα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Ναι μάλλον μου το ειπε για να μου χτυπήσει το καμπανάκι πως δεν υπάρχει χρόνος για χάσιμο,ισως κ να προσπαθούσε μαθει κι ολας αν έχω ξεκινήσει προσπάθειες γιατί ολο με ρωτάει αντε τι θα γινει κ ποτε θα ξεκινήσετε. Καλο τριήμερο κορίτσι μου κ σενα να περάσετε ολες όμορφα. 

καλό τριήμερο και προσπάθησε όσο μπορείς να τα βγάλεις από το μυαλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια Ευχαριστώ πολύ ολες για τις απαντήσεις σας, ειχα ανάγκη κάπου να το πω. Ισως κ μενα με πείραξε λίγο παραπάνω από οτι θα έπρεπε. Είσαστε πολλα παραπάνω από μια φίλη κολλητή γιατι εδω μεσα λεμε πολλα περισσότερα. Να περάσετε ολες όμορφα κ να ξεκουραστείτε! Σας φιλώ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Σε ενα μηνα γίνομαι 38 

Ποπο γερασες καλέ έλα μωρέ με τις μακακιες που θα ακούσουμε απο την κάθε μια πικροχολη όλοι ξαφνικά γίναμε Θεοί να κάνεις οτι εσυ θεωρεις σωστό ακου εκεί δεν θες να πας και τριήμερο μωρέ τι μας λες να πας και να τους γράψεις ολους στο υπέροχο παπί σου έλεος πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Σε ενα μηνα γίνομαι 38 

Εδώ και 50αρες έκαναν παιδί. Μια χαρά είναι η ηλικία σου. Θα γίνει, θα το δεις. Άσε να λένε ό,τι θέλουν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Κοριτσάκια Ευχαριστώ πολύ ολες για τις απαντήσεις σας, ειχα ανάγκη κάπου να το πω. Ισως κ μενα με πείραξε λίγο παραπάνω από οτι θα έπρεπε. Είσαστε πολλα παραπάνω από μια φίλη κολλητή γιατι εδω μεσα λεμε πολλα περισσότερα. Να περάσετε ολες όμορφα κ να ξεκουραστείτε! Σας φιλώ ?

Φιλιά και σε σένα και κοίτα να περάσεις ένα όμορφο τριήμερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;; Είχα να μπω απο τα Χριστούγεννα να γράψω και να σας διαβάσω...αλλά λόγο ψυχολογίας δεν είχα ούτε αυτό κουράγιο να κάνω...2 βιοχημικές η μια πίσω από την άλλη..τοση απογοήτευση..προσπάθησα να το βγάλω από το μυαλό να μην ασχολούμαι με αυτό το θέμα καθόλου μπας και ξεαγχωθω και έχουμε αποτελέσματα... Τέλος πάντων είπα να  μπω να πάρω λίγο κουράγιο απο σας και βλέπω ήδη κάποια ευχάριστα. @Starrr μου με το καλό κορίτσι μου χάρηκα πάρα παρα  πολύ όταν το είδα...σε είχα στο μυαλό μ όλο αυτό τον καιρό!29η μέρα σήμερα για μένα με τεστ ωορρηξίας θετικό 17η λογικά Τρίτη Τετάρτη θα έρθει κ η περίοδος.δεν άντεξα και έκανα τεστ σήμερα και ήταν αρνητικό..

Συγχωρεστε με για το μεγάλο μνμ!!!να έχετε μια όμορφη Κυριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε;;; Είχα να μπω απο τα Χριστούγεννα να γράψω και να σας διαβάσω...αλλά λόγο ψυχολογίας δεν είχα ούτε αυτό κουράγιο να κάνω...2 βιοχημικές η μια πίσω από την άλλη..τοση απογοήτευση..προσπάθησα να το βγάλω από το μυαλό να μην ασχολούμαι με αυτό το θέμα καθόλου μπας και ξεαγχωθω και έχουμε αποτελέσματα... Τέλος πάντων είπα να  μπω να πάρω λίγο κουράγιο απο σας και βλέπω ήδη κάποια ευχάριστα. @Starrr μου με το καλό κορίτσι μου χάρηκα πάρα παρα  πολύ όταν το είδα...σε είχα στο μυαλό μ όλο αυτό τον καιρό!29η μέρα σήμερα για μένα με τεστ ωορρηξίας θετικό 17η λογικά Τρίτη Τετάρτη θα έρθει κ η περίοδος.δεν άντεξα και έκανα τεστ σήμερα και ήταν αρνητικό..

Συγχωρεστε με για το μεγάλο μνμ!!!να έχετε μια όμορφη Κυριακή.

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Σου στέλνω θετική ενέργεια.... Αν και τώρα κ μια εβδομάδα δεν είμαι κ στα καλύτερα μου.. Αλλά τι να κάνω... Θα περάσει ο καιρός.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Σου στέλνω θετική ενέργεια.... Αν και τώρα κ μια εβδομάδα δεν είμαι κ στα καλύτερα μου.. Αλλά τι να κάνω... Θα περάσει ο καιρός.. 

Κοριτσάκι Καλημέρα! Πως εισαι;;; σε εχουν μάλλον ηδη πιασει τα συμπτώματα :-) υπομονή!!!

Maroulli εύχομαι απο εδω κ πέρα ολα να πανε καλύτερα! Δες τι θα σου πει ο γιατρός κ κοιτα μονο μπροστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

@marouli ξερω οτι μαλλον δεν θα σε παρηγορησει αλλα τουλαχιστον ειδες πως εχεις ικανοτητα συλληψης.Ο γυναικολογος μου ειχε πει πως ολες οι γυναικες εχουν βιοχημικες και συνηθως ουτε που τις αντιλαμβανονται, τις θεωρουν πχ αλλαγη του κυκλου με μικρη καθυστερηση.Μονο αυτες που επιδιωκουν εγκυμοσυνη κ κανουν νωρις στην καθυστερηση τεστ τις αντιλαμβανονται.

 

@Starrr γιατι κοπελα μου δεν εισαι καλα? Ο τυχερος σου μηνας ειναι αυτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@marouli ξερω οτι μαλλον δεν θα σε παρηγορησει αλλα τουλαχιστον ειδες πως εχεις ικανοτητα συλληψης.Ο γυναικολογος μου ειχε πει πως ολες οι γυναικες εχουν βιοχημικες και συνηθως ουτε που τις αντιλαμβανονται, τις θεωρουν πχ αλλαγη του κυκλου με μικρη καθυστερηση.Μονο αυτες που επιδιωκουν εγκυμοσυνη κ κανουν νωρις στην καθυστερηση τεστ τις αντιλαμβανονται.

 

@Starrr γιατι κοπελα μου δεν εισαι καλα? Ο τυχερος σου μηνας ειναι αυτος

Ναι είναι ο τυχερός μου... Αλλά έχουν ξεκινήσει τα συμπτώματα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@marouli ξερω οτι μαλλον δεν θα σε παρηγορησει αλλα τουλαχιστον ειδες πως εχεις ικανοτητα συλληψης.Ο γυναικολογος μου ειχε πει πως ολες οι γυναικες εχουν βιοχημικες και συνηθως ουτε που τις αντιλαμβανονται, τις θεωρουν πχ αλλαγη του κυκλου με μικρη καθυστερηση.Μονο αυτες που επιδιωκουν εγκυμοσυνη κ κανουν νωρις στην καθυστερηση τεστ τις αντιλαμβανονται.

 

@Starrr γιατι κοπελα μου δεν εισαι καλα? Ο τυχερος σου μηνας ειναι αυτος

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά όλο αυτό...Που θα πάει θα έρθει και για μένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulli είπε:

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά όλο αυτό...Που θα πάει θα έρθει και για μένα!!!!

Θα έρθει κοπέλα μου θα δεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια φυγαμε τελικα είμαστε Ναύπλιο. Περίοδος ακομα άφαντη...εχω φοβερό πόνο κ δεν κατέβαινει εχω κανει τεστ προχθές κ ειχε βγει αρνητικό. Σημερα το πρωι ειδα μόνο λιγο αχνο ροζ. Σα να εχει μπουκωσει το σύστημα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημερα κορίτσια φυγαμε τελικα είμαστε Ναύπλιο. Περίοδος ακομα άφαντη...εχω φοβερό πόνο κ δεν κατέβαινει εχω κανει τεστ προχθές κ ειχε βγει αρνητικό. Σημερα το πρωι ειδα μόνο λιγο αχνο ροζ. Σα να εχει μπουκωσει το σύστημα ?

Είναι απο την ψυχολογία σου κορίτσι μου, αν φυσικά είσαι σίγουρη ότι δεν είναι εγκυμοσύνη! Προτείνω κλεισε το ίντερνετ, απόλαυσε τη βολτα σου κ τα ξανασκέφτεσαι απο Τρίτη... καλη διασκέδαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε?? 

@Maroulli καλώς μας ξαναήρθες!! Ο γιατρός σου σου έγραψε παραπάνω εξετάσεις? π.χ. θρομβοφιλίας? 

@Mellenaki μου να περάσεις όμορφα!!! Αστα όλα πίσω και ότι είναι να γίνει... θα γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε?? 

@Maroulli καλώς μας ξαναήρθες!! Ο γιατρός σου σου έγραψε παραπάνω εξετάσεις? π.χ. θρομβοφιλίας? 

@Mellenaki μου να περάσεις όμορφα!!! Αστα όλα πίσω και ότι είναι να γίνει... θα γίνει. 

Πέρα από ορμονικές δεν έχω μπει ακόμα στη διαδικασία για περισσότερες εξετάσεις...καθώς προσπαθούμε  μονο 6 μήνες περίπου  μετά από αντισυλληπτικά που επαιρνα για 7 χρόνια..και ειπα να περασουν λιγοι μηνες ακομα και μετα ελπιζω να μην χριεαστει θα τα εξετασουμε ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημερα κορίτσια φυγαμε τελικα είμαστε Ναύπλιο. Περίοδος ακομα άφαντη...εχω φοβερό πόνο κ δεν κατέβαινει εχω κανει τεστ προχθές κ ειχε βγει αρνητικό. Σημερα το πρωι ειδα μόνο λιγο αχνο ροζ. Σα να εχει μπουκωσει το σύστημα ?

Γεια σας κοριτσια. Κ εγώ έκανα σήμερα τεστ. Αρνητικό... Παλι ?? θα αδιαθετησω μέχρι Τετάρτη. Τι κάνουμε λάθος βρε κοριτσια; ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...