Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου φυσικά δεν θα πούμε τίποτα..!!! Αυτό αφορά εμένα και τον άντρα μου..!!! Φυσικά το παιδί θα το μάθει όταν με το καλό μεγαλώσει 

Καλα για το τι θα πείτε στο παιδί θα το δείτε στο μέλλον κ παντα με καθοδήγηση ειδικού. Απο εκει κ πέρα καλά θα κάνετε, δε χρειάζεται να ξέρει κανένας μα κανένας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Πηγαμε στον ανδρολογο το απογευμα...σαν επαγγελματιας καλος,σαν ανθρωπος απαραδεκτος.

Διεγνωσε κιρσοκηλη και προτεινε χειρουργειο, εκανα το τραγικο λαθος να ρωτησω σε ποσο καιρο επανερχεται το σπερμα ωστε να ξεκινησουμε προσπαθειες και μου απαντησε " ε βεβαια βιαζεστε, καθεστε πρωτα ολες οι γυναικες να κανετε καριερα και μετα τα 30 (τουλαχιστον με περασε για μικροτερη) τρεχετε να κανετε παιδια".

Μετα μου ειπε οτι μας σπρωχνουν στις εξωσωματικες γιατι ειναι βιομηχανια(εν μερη ειχε δικιο) και μας αρμεγουν-βεβαια κι αυτος 1100 ζητησε για το χειρουργειο.

Τελος παντων εγω επεμενα κ τον ρωταγα αυτα που ηθελα,μαλιστα του ειπα πως παπουτσια παω να αγορασω και το σκεφτομαι μιση ωρα και το ψαχνω δεν θα αποφασισουμε για χειρουργειο μεσα σε δεκα λεπτα.

Την αλλη βδομαδα θα παρουμε και δευτερη γνωμη.Ο αντρας μου πρωτη φορα στα χρονια που τον ξερω ηταν αμιλητος....στεναχωρημενος, σοκαρισμενος, μεχρι τοτε δεν ειχε καταλαβει τα νουμερα τους σπερμοδιαγραμματος.

Τωρα που ηρεμησα καταλαβα πως ημουν αγενης με τον γιατρο,μαλλον βρηκα αφορμη να ξεσπασω ολη την πιεση των ημερων.

Αν θες ανδρολογο ουρολογος να σου πω τον οδικό μας είναι Εξερετικος και πανό από ολα άνθρωπος...!!! Για τους άντρες είναι δύσκολο να δ2χτουν ότι έχουν κάτι κοπέλα μου θίγεται ο Ανδρισμος τους... Και καταλαβαίνεις αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να του ανεβάζεις το ηθικό τους...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! @Ginaak μου καλά του τα πες του γιατρού... Δεν έχει κανένα δικαίωμα να ασκησει κριτική... Δεν είναι αυτή η δουλειά του..  Ο τρόπος του σε έκανε να φανείς αγενής... που για μένα καθόλου αγενής δεν ήσουν.. Όσο για τους άντρες είναι αυτό που είπαν πιο πάνω τα κορίτσια.. Καλώς ή κακώς θίγεται ο ανδρισμος τους... Το θέμα είναι ότι αφού βρήκατε το πρόβλημα θα βρεθεί και η λύση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Εμεις ειμαστε στην προσπαθεια καπου στον χρονο (κ λιγο παραπανω) αλλα καθολου συστηματικα...ουτε μερες μετρουσα, ουτε θερμοκρασια, τπτ...Ειχα διαγνωσθει με αυτοανοσο οποτε αυτο απο μονο του μας πηγε πισω καθως μου μειωνε καπως τις πιθανοτητες..Μολις τον προηγουμενο μηνα πηρα δοκιμαστικα τα τεστακια για να ξερω πανω κατω που πρεπει να βαδισω!

Ελπίζω ότι τα τεστ θα βοηθήσουν και θα δόσει σε όλες μας από ένα μικρό θαυματάκι..σου εύχομαι ολόψυχα σύντομα να έχεις ότι επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια κ απο μένα , εγω ειμαι σε αναμονη περιοδου σημερα μαλλον θα ερθει. Θετικο τεστ οωρρηξιας ειχα 8 Μαρτιου..θα φυγουμε αυριο το πρωι εκδρομουλα λογο τριημερου κ γαμωτο επεσε να ειμαι κ αδιαθετη. Εσεις κοριτσια τι κανετε πως θα περασετε το τριημερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσακια κ απο μένα , εγω ειμαι σε αναμονη περιοδου σημερα μαλλον θα ερθει. Θετικο τεστ οωρρηξιας ειχα 8 Μαρτιου..θα φυγουμε αυριο το πρωι εκδρομουλα λογο τριημερου κ γαμωτο επεσε να ειμαι κ αδιαθετη. Εσεις κοριτσια τι κανετε πως θα περασετε το τριημερο?

Κάτσε βρε να έρθει πρώτα μην βιάζεσαι ?

Ξεκινάει η γόνιμη εβδομάδα για εμένα οπότε το τριήμερο θα κλειστώ σπίτι Χαχαχα! Αντε τη Δευτέρα ίσως βγω για τον παραδοσιακό μπακαλιάρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κάτσε βρε να έρθει πρώτα μην βιάζεσαι ?

Ξεκινάει η γόνιμη εβδομάδα για εμένα οπότε το τριήμερο θα κλειστώ σπίτι Χαχαχα! Αντε τη Δευτέρα ίσως βγω για τον παραδοσιακό μπακαλιάρο! 

Αυτά είναι! τριήμερος εορτασμός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.καλο σκ...σας διαβάζω καθημερινά αλλά δεν έχω νέα για να σας πω....

Γεια σου Μαρία μου. Εύχομαι να είσαι καλά κοπέλα μου. Κι εγώ διαβάζω, αλλά νέα δεν έχω ούτε κι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/3/2019 at 11:30 ΠΜ, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ αυτό θέλω να κάνω!!οι δικοί μου είναι διακριτικοι δυστυχώς από την άλλη πλευρά δεν ισχύει όχι ότι το κάνουν για καλό από αγάπη είναι αλλά και πάλι!Το πιο σωστό είναι να μην ανακατεύετε κανένας!!!!!

Γεια σας κοριτσιαααα..! Εγώ περιμένω από εβδομάδα, Τετάρτη ?είναι καμιά μαζί μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Γεια σας κοριτσιαααα..! Εγώ περιμένω από εβδομάδα, Τετάρτη ?είναι καμιά μαζί μου; 

Εύχομαι να μην έρθει κοπέλα μου!!! Εγώ έχω ακόμα... θα μπει ο Απρίλης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Εύχομαι να μην έρθει κοπέλα μου!!! Εγώ έχω ακόμα... θα μπει ο Απρίλης...

Μακαρι, αν κ δεν είμαι αισιοδοξη.. ?Εύχομαι σε όλες μας θετικά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2019 at 12:27 ΜΜ, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημέρα σας!Καλο μηνα!Να μπω κι εγω στην παρεα σας;;

Κι εγώ μαζί σας κορίτσια!!!!!! ??Πάμε δυνατά με ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

καλέ κοριτσιααα.. που είστε σήμερα;; φύγατε όλες για το τριήμερο;;; 

Γεια σου κορίτσι! Εδω εχω λιώσει τον καναπέ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Γεια σου κορίτσι! Εδω εχω λιώσει τον καναπέ!!! 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Γειά σας κια από εμένα καναπέ και πάλι καναπέ

Εγώ  ακόμα δουλειά... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Μακαρι, αν κ δεν είμαι αισιοδοξη.. ?Εύχομαι σε όλες μας θετικά αποτελέσματα! 

Όχι να σκέφτεσαι αισιόδοξα... θύμισε μου την ήλικια σου κορίτσι... Γιατί δεν θυμάμαι.. σόρρυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

Όχι να σκέφτεσαι αισιόδοξα... θύμισε μου την ήλικια σου κορίτσι... Γιατί δεν θυμάμαι.. σόρρυ...

30 χρόνων είμαι, παντρεύτηκαμε τον Ιούλιο κ ξεκινήσαμε προσπάθειες Σεπτέμβριο με ένα αναγκαστικό διάλειμμα Δεκέμβριο κ Ιανουάριο. 5 μήνες ουσιαστικά κ πιστεύω κ τις 5 φορές σωστά στην ωορηξια λόγω σταθερού κύκλου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

30 χρόνων είμαι, παντρεύτηκαμε τον Ιούλιο κ ξεκινήσαμε προσπάθειες Σεπτέμβριο με ένα αναγκαστικό διάλειμμα Δεκέμβριο κ Ιανουάριο. 5 μήνες ουσιαστικά κ πιστεύω κ τις 5 φορές σωστά στην ωορηξια λόγω σταθερού κύκλου ??

Εγω 34... με 7 μήνες προσπαθειών.. τους τελευταιους 3στοχευμένα να ημερονηνίες με αυγουλάκι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

30 χρόνων είμαι, παντρεύτηκαμε τον Ιούλιο κ ξεκινήσαμε προσπάθειες Σεπτέμβριο με ένα αναγκαστικό διάλειμμα Δεκέμβριο κ Ιανουάριο. 5 μήνες ουσιαστικά κ πιστεύω κ τις 5 φορές σωστά στην ωορηξια λόγω σταθερού κύκλου ??

συνομίλικες είμαστε!! Εμείς παντρεύτηκαμε Σεπτέμβρη.. Μην αγχώνεσαι και όλα θα γίνουν.. Εγώ έτσι σκέφτομαι.. Θέλω να είμαι αισιόδοξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

30 χρόνων είμαι, παντρεύτηκαμε τον Ιούλιο κ ξεκινήσαμε προσπάθειες Σεπτέμβριο με ένα αναγκαστικό διάλειμμα Δεκέμβριο κ Ιανουάριο. 5 μήνες ουσιαστικά κ πιστεύω κ τις 5 φορές σωστά στην ωορηξια λόγω σταθερού κύκλου ??

Σου εύχομαι σύντομα με καλά νεααα.. 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εγω 34... με 7 μήνες προσπαθειών.. τους τελευταιους 3στοχευμένα να ημερονηνίες με αυγουλάκι!

 

Σου εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα σύντομα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εγω 34... με 7 μήνες προσπαθειών.. τους τελευταιους 3στοχευμένα να ημερονηνίες με αυγουλάκι!

 

είστε πολύ κοντά!! πιστεύω είναι θέμα χρόνου... σύντομα θα μας πεις τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

συνομίλικες είμαστε!! Εμείς παντρεύτηκαμε Σεπτέμβρη.. Μην αγχώνεσαι και όλα θα γίνουν.. Εγώ έτσι σκέφτομαι.. Θέλω να είμαι αισιόδοξη! 

Αυτό πρέπει να μη μας πιάνει άγχος; Αλλά εγώ προσωπικά λεω « μην αγχώνεσαι,τον αλλο μήνα , εχεις καιρό κτλ..» και μετα παλι τρελαίνομαι κ πνίγομαι και κλαίω... ολο συναισθήματα, πολλα και διαφορετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...