Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε στο νοσοκομείο..  @Starrr μπράβο κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.. 

Όλα να πάνε καλά!!!Έχεις όλη την θετική μας ενέργεια!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrμια άσχετη ερώτηση. Είχες μιλήσει με τον γιατρό σου για τις βιταμίνες που παίρνατε? Γνωρίζεις αν μπορείς να τις παίρνεις συνεχόμενα μήνες ή μετά το τρίμηνο θέλει ένα διάλειμμα?

Επισης, την ημέρα της ωορρηξιας ήταν που έπεσε τελικά η θερμοκρασία η τότε ήταν που έκανε το άλμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Νίκη μου σας εύχομαι το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να έχεις ευχάριστα νέα.

Θα σε σκέφτομαι...

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!! όλα καλά να πάνε!! θα περιμένουμε νέα Σου!!

Σέ ευχαριστώ πολύ.. 

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι, όλα να πάνε κατ ευχήν! 

@Starrr τέλειο νούμερο η χοριακη, πάμε για τον υπέρηχο τώρα! Με το καλό! 

Σε ευχαριστώ 

Μου τελείωσαν η καρδιές κορίτσια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε στο νοσοκομείο..  @Starrr μπράβο κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.. 

Καλη επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Starrrμια άσχετη ερώτηση. Είχες μιλήσει με τον γιατρό σου για τις βιταμίνες που παίρνατε? Γνωρίζεις αν μπορείς να τις παίρνεις συνεχόμενα μήνες ή μετά το τρίμηνο θέλει ένα διάλειμμα?

Επισης, την ημέρα της ωορρηξιας ήταν που έπεσε τελικά η θερμοκρασία η τότε ήταν που έκανε το άλμα? 

Όχι διότι δνε έπαιρνα βιταμίνες όταν ξεκινήσαμε με το γιατρό τις είχα κόψει... Η θερμοκρασία είχε ανέβει την ημέρα τησ ωορρηξιας. Η προηγούμενη ήταν κάτω. Μετά που ανέβηκε ισωσ τότε έγινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτό με τη θερμοκρασία δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ. Σας μένει ψηλά όλη τη φάση από οωρρηξία ως περίοδο; κ πέφτει πριν αδιαθετήσετε; Επίσης τι θερμόμετρο; το κλασσικό του υδραργύρου ή πιο ακριβείας; γιατί υποθέτω ότι μιλάμε για πολυ μικρές διακυμάνσεις κ ίσως δεν τις πιάνει καν το κλασσικό ή όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε στο νοσοκομείο..  @Starrr μπράβο κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.. 

Καλη επιτυχια Νικουλινι!!! (Πως μου ρθε τωρα αυτο??)

Στειλε μας νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια αυτό με τη θερμοκρασία δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ. Σας μένει ψηλά όλη τη φάση από οωρρηξία ως περίοδο; κ πέφτει πριν αδιαθετήσετε; Επίσης τι θερμόμετρο; το κλασσικό του υδραργύρου ή πιο ακριβείας; γιατί υποθέτω ότι μιλάμε για πολυ μικρές διακυμάνσεις κ ίσως δεν τις πιάνει καν το κλασσικό ή όχι;

Χρησιμοποιώ οικολογικό όχι ψηφιακό. Την ημέρα που επίκειται η ωορρηξία πέφτει η θερμοκρασία 3 4 δέκατα και μετά την επομένη ανεβαίνει απότομα πάλι κάπου 4 5 δέκατα. Πριν αδιαθετήσω αρχίζει και πέφτει. Προσωπικά δεν έχει κάνει λάθος μέχρι στιγμής η θερμοκρασία. Το θερμόμετρο το κατεβάζω στο ίδιο σημείο οπότε δεν έχω γενικά αποκλίσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλη επιτυχια Νικουλινι!!! (Πως μου ρθε τωρα αυτο??)

Στειλε μας νεα!!

Κοριτσι έχεις προγραμματίσει και σαλπιγγογραφια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι διότι δνε έπαιρνα βιταμίνες όταν ξεκινήσαμε με το γιατρό τις είχα κόψει... Η θερμοκρασία είχε ανέβει την ημέρα τησ ωορρηξιας. Η προηγούμενη ήταν κάτω. Μετά που ανέβηκε ισωσ τότε έγινε....

καλημερα, τις pregnacy care τις ειχες διακοψει απο μονη σου δηλαδη η στο ειχε πει ο γιατρος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Χρησιμοποιώ οικολογικό όχι ψηφιακό. Την ημέρα που επίκειται η ωορρηξία πέφτει η θερμοκρασία 3 4 δέκατα και μετά την επομένη ανεβαίνει απότομα πάλι κάπου 4 5 δέκατα. Πριν αδιαθετήσω αρχίζει και πέφτει. Προσωπικά δεν έχει κάνει λάθος μέχρι στιγμής η θερμοκρασία. Το θερμόμετρο το κατεβάζω στο ίδιο σημείο οπότε δεν έχω γενικά αποκλίσεις. 

τι ειναι το οικολογικό; επίσης πέφτει πχ 1-2 μέρες πριν ή 1 βδομάδα πριν; Επίσης την πρώτη μέρα που ανεβαίνει υποτίθεται έχεις ωορρηξία; σόρρυ για τις 100 ερωτήσεις αλλά προσπαθώ να καταλάβω πως δουλεύει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημερα, τις pregnacy care τις ειχες διακοψει απο μονη σου δηλαδη η στο ειχε πει ο γιατρος ?

Απο μόνη μου τις σταμάτησα. Δεν είχα άλλες. Κ δεν είχα ξανά παραγγείλει..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κοριτσι έχεις προγραμματίσει και σαλπιγγογραφια? 

Ναι κοπελα μου.

Την Τριτη που μας ερχεται.Ειναι η 7η μερα του κυκλου.Κανονηκα ηθελα 8η αλλα ο γιατρος θα ειναι απων και μου ειπε δεν πειραζει και μια μερα πριν

 

Γενικα μεχρι την αλλη Τεταρτη καθε μερα εχω και κατι, 25η Μαρτιου θα παρω ρεπο απο γιατρους ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Ναι κοπελα μου.

Την Τριτη που μας ερχεται.Ειναι η 7η μερα του κυκλου.Κανονηκα ηθελα 8η αλλα ο γιατρος θα ειναι απων και μου ειπε δεν πειραζει και μια μερα πριν

 

Γενικα μεχρι την αλλη Τεταρτη καθε μερα εχω και κατι, 25η Μαρτιου θα παρω ρεπο απο γιατρους ?

Ολα καλα  να πανε απο εδω και εμπρος !Ενα ενα θα τα βαζουμε με τη σειρα!Μεχρι να φτασουμε τον στοχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια σας στέλνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη.... Από 300 πήγε η χοριακη 900....τριπλασιαστηκε!!!!!! ?

Τέλεια!!!! Στείλε μας μπόλικη μπεμπέδοσκονη!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω μια ερώτηση, όσες χρησιμοποιείτε τεστ ωορρηξίας για πόσες μέρες έχετε επαφές; 2 ή 3; ο γιατρός μου είπε για 2 αλλά αναρωτιέμαι μήπως τελικά μπορεί να χρειάζεται και παραπάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση, όσες χρησιμοποιείτε τεστ ωορρηξίας για πόσες μέρες έχετε επαφές; 2 ή 3; ο γιατρός μου είπε για 2 αλλά αναρωτιέμαι μήπως τελικά μπορεί να χρειάζεται και παραπάνω...

Εγώ Είχα μόνο μια επαφή την ημέρα που ειδα θετικό και έμεινα έγκυος. Την επόμενη που έκανα πάλι τεστ και ήταν πιο αχνό δεν έκανα πάλι σεξακι. Άρα και μια επαφή φτάνει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς είμαστε στο νοσοκομείο..  @Starrr μπράβο κοπέλα μου όλα καλά να πάνε.. 

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ Είχα μόνο μια επαφή την ημέρα που ειδα θετικό και έμεινα έγκυος. Την επόμενη που έκανα πάλι τεστ και ήταν πιο αχνό δεν έκανα πάλι σεξακι. Άρα και μια επαφή φτάνει ;)

Εχεις δίκιο οτι εχω δοκιμασει να κανω τεστ κ την επόμενη μερα κ βγαίνει αρνητικό. Αρα ότι είναι να γίνει γίνεται εκεινες τις 2 μερες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όλα καλά πήγαν σας ευχαριστώ..

Μπράβο! Σημασια έχει που είναι καλά ο άντρας σου! Κ όλα θα γίνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση, όσες χρησιμοποιείτε τεστ ωορρηξίας για πόσες μέρες έχετε επαφές; 2 ή 3; ο γιατρός μου είπε για 2 αλλά αναρωτιέμαι μήπως τελικά μπορεί να χρειάζεται και παραπάνω...

Καλησπέρα κορίτσι!! Εγώ έχω μια άλλη ερώτηση...άντε να έχουμε επαφές για 2-3 ημέρες αλλά είναι σωστό τελικά αυτό; δεν αποδυναμώνεται το σπέρμα; Τι ισχύει τελικά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!! Εγώ έχω μια άλλη ερώτηση...άντε να έχουμε επαφές για 2-3 ημέρες αλλά είναι σωστό τελικά αυτό; δεν αποδυναμώνεται το σπέρμα; Τι ισχύει τελικά;;

Κοιτα επειδή ο άντρας μου έκανε εξεταση μου ειπε ο γιατρός οτι είναι πολυ καλο κ δεν υπαρχει τέτοιο θεμα. Ομως έχεις δικιο το λένε αυτό...  τι να πω ξερω ατομα που έτυχε ετσι απλα κ εμείς κανουμε ολόκληρο πρόγραμμα κ ζυγιζουμε τα πάντα! Κ το ερώτημα παραμένει, 2 ή 3;;; χαχαχαχα ρε τι έχουμε πάθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπέρα κορίτσι!! Εγώ έχω μια άλλη ερώτηση...άντε να έχουμε επαφές για 2-3 ημέρες αλλά είναι σωστό τελικά αυτό; δεν αποδυναμώνεται το σπέρμα; Τι ισχύει τελικά;;

Συγνωμη 2, 3 φορές την μερα;;;; δεν κάνει καλέ αδυνατεί το σπέρμα.. γιαβαυτι η γιατροί λένε ανα 2 μερες επαφές . Μην τους ξεζουμιζετε καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...