Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Λοιπόν κορίτσια, προχτές στο γιατρό έλεγαν για ενα περιστατικό 25 χρονων κορίτσι που μπήκε σε εμμηνόπαυση... έκανα το σταυρό μου... κ ήταν απο επαρχία η κοπέλα κ ειχε πεσει σε κακο γιατρό ο οποίος δεν του έκοψε ότι τόσο νεο κορίτσι για να μη μένει κάτι έχει! Δυστυχώς το ανακάλυψε όταν ήταν αργά κ έκανε παιδί με δανεικά ωάρια... φαντάσου τώρα... Κάτι πράγματα να τρελαίνεσαι κ λεμε τώρα κ μεις στα 37 αν κάτι δεν ειναι τέλειο κ παλι καλα να λέμε! Πάντως πόσο εχω μετανιώσει που άφησα τον καιρό να περάσει ετσι... επρεπε να εχω ξεκινήσει στα 34 που παντρεύτηκα... αλλά παντα καποια δικαιολογία βρισκαμε... ας ελπίσουμε όμως οτι ολα θα γίνουν :-)

Μου λείψατε τοσες μερες κ τα ειπα ολα μαζι! Βασικά μπηκα κ αντι για άγχη είδα τα ευχαριστα κ ανέβηκα!! Να είσαι καλα βρε starrr

Κι εμάς μας έλειψες!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!!! Ναι αύριο θα σας πω κ τα καμώματα τς χοριακης!!!! ?

θα ναι σίγουρα ανεβασμενη!!! Καλά αποτελέσματα!! περιμένουμε νέα σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr σκορπισε μας λιγη μπεμπεδοσκονη!!

Βλεπω τον αλλο μηνα να σκοτωνομαστε ποια θα πρωτοανοιξει το θεμα!! Σου φερε γουρι το μαρτακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Εγώ κορίτσια από τη χαρά μου γιατί είχα σχεδόν τα ίδια με το starraki(συμπτώματα εννοω ) μόλις γύρισα από τη δουλειά έκανα και εγώ τεστ γιατί περιμένω Παρασκευή και σήμερα είδα λίγα καφέ και φυσικά έφαγα τα μούτρα μου αρνητικοτατο...

Το εκανες πολυ νωρις.5 μερες πριν την καθυστερηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Starrr σκορπισε μας λιγη μπεμπεδοσκονη!!

Βλεπω τον αλλο μηνα να σκοτωνομαστε ποια θα πρωτοανοιξει το θεμα!! Σου φερε γουρι το μαρτακι.

πραγματικά της έφερε γούρι... και μακάρι να φέρει και σε εμάς!! άντε καλέ που θα αλλησκοτωθούμε!! όλα γίνονται με καλή πρόθεση.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εμάς μας έλειψες!!! ? 

Βρήκα πάντως τη μέρα να μπω! Γιατί δεν έμπαινα να μην αγχώνομαι κ λεω άντε να δω τι κάνουν οι φιλενάδες μου κ είδα τα καλύτερα! Να δείτε μια μια θα βγαίνουμε από το θέμα? 

κορίτσι εσύ προγεστερόνη έκανες; αυτό μόνο θα επαναλάβω γιατί το έκανα λάθος μέρα. Κ το πιστεύεις ότι σκέφτομαι άντε αν ειναι αυτό να το βρω να το φτιάξω;;; χαχαχα έχουμε αποτρελαθει! Χασαμε κ το λουλουδάκι που συμπλήρωνε την τρέλα μας. Άντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε κ αυτό το μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Βρήκα πάντως τη μέρα να μπω! Γιατί δεν έμπαινα να μην αγχώνομαι κ λεω άντε να δω τι κάνουν οι φιλενάδες μου κ είδα τα καλύτερα! Να δείτε μια μια θα βγαίνουμε από το θέμα? 

κορίτσι εσύ προγεστερόνη έκανες; αυτό μόνο θα επαναλάβω γιατί το έκανα λάθος μέρα. Κ το πιστεύεις ότι σκέφτομαι άντε αν ειναι αυτό να το βρω να το φτιάξω;;; χαχαχα έχουμε αποτρελαθει! Χασαμε κ το λουλουδάκι που συμπλήρωνε την τρέλα μας. Άντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε κ αυτό το μήνα! 

Ναι μας λείπει το λουλουδάκι! Ελπίζω να έχει κι αυτή μπεμπέ αν όχι τώρα, σύντομα! 

Προγεστερόνη έκανα άκυρη ημέρα, μαζί με τις υπόλοιπες δηλαδή την 3η ημέρα. Που δεν νομίζω να λέει και κάτι. 

Δεν ασχολούμαι για κάποιο διάστημα με τίποτα ούτε εξετάσεις ούτε τεστ ωορρηξιας. Μόνο αυτή την υστεροσκοπηση πρέπει κάποια στιγμή να κάνω, λέω όμως για καλοκαιράκι... Θα δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι μας λείπει το λουλουδάκι! Ελπίζω να έχει κι αυτή μπεμπέ αν όχι τώρα, σύντομα! 

Προγεστερόνη έκανα άκυρη ημέρα, μαζί με τις υπόλοιπες δηλαδή την 3η ημέρα. Που δεν νομίζω να λέει και κάτι. 

Δεν ασχολούμαι για κάποιο διάστημα με τίποτα ούτε εξετάσεις ούτε τεστ ωορρηξιας. Μόνο αυτή την υστεροσκοπηση πρέπει κάποια στιγμή να κάνω, λέω όμως για καλοκαιράκι... Θα δούμε! 

Κ γω το ίδιο! Ακυρη μέρα μαζι με τις άλλες... να πω την αλήθεια θα την κανω κ το κλείνω μετα το μαγαζί... μετα όποτε έρθει, ήρθε!

Φιλιά πολλά κ καλές επιτυχίες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Βρήκα πάντως τη μέρα να μπω! Γιατί δεν έμπαινα να μην αγχώνομαι κ λεω άντε να δω τι κάνουν οι φιλενάδες μου κ είδα τα καλύτερα! Να δείτε μια μια θα βγαίνουμε από το θέμα? 

κορίτσι εσύ προγεστερόνη έκανες; αυτό μόνο θα επαναλάβω γιατί το έκανα λάθος μέρα. Κ το πιστεύεις ότι σκέφτομαι άντε αν ειναι αυτό να το βρω να το φτιάξω;;; χαχαχα έχουμε αποτρελαθει! Χασαμε κ το λουλουδάκι που συμπλήρωνε την τρέλα μας. Άντε να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε κ αυτό το μήνα! 

σημαδιακη η μέρα?/ ποιος ξέρει... να μας έρχεσαι κοπέλα μου... άδειασε το φόρουμ απο το παρεάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε; μας τραβανε τα καλα νεα; κι εγω τωρα ειπα να μπω να δω τι κανουν καποια κοριτσια που ξερω απο εδω μεσα και επεσα πανω στα νεα σου @Starrr !!!! Να ευχηθω να πανε ολαααα τελειααα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

σημαδιακη η μέρα?/ ποιος ξέρει... να μας έρχεσαι κοπέλα μου... άδειασε το φόρουμ απο το παρεάκι...

Ναι εννοείται θα μπαίνω! Απλα μωρέ ήθελα να ηρεμήσω λίγο τις προηγούμενες μέρες, εν όψει κ γονιμων... πήρα τόση χαρά κ θα μπω να δω κ τα υπόλοιπα νεα του κοριτσιού εδω! Γιατί αν μπαίνεις κ βλέπεις μόνο αρνητικά επηρεάζεσαι κακά τα ψέματα... Πόσο θελω να ανακοινώσουμε κ μεις σύντομα το θετικό! Ειδικά εμείς κ η @Γιάννα 3636 ειχαμε συντονιστει εξ αρχής στις προσπάθειες κ μακάρι να ερχομαστενμι μια μια με το θετικό, οπως και όλα μα όλα τα κορίτσια της παρέας μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Το εκανες πολυ νωρις.5 μερες πριν την καθυστερηση.

Ναι σιγουρα αλλά τα τεστ αυτα είναι πολύ ευαισθητα οπιτε απλα αναμενω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ναι εννοείται θα μπαίνω! Απλα μωρέ ήθελα να ηρεμήσω λίγο τις προηγούμενες μέρες, εν όψει κ γονιμων... πήρα τόση χαρά κ θα μπω να δω κ τα υπόλοιπα νεα του κοριτσιού εδω! Γιατί αν μπαίνεις κ βλέπεις μόνο αρνητικά επηρεάζεσαι κακά τα ψέματα... Πόσο θελω να ανακοινώσουμε κ μεις σύντομα το θετικό! Ειδικά εμείς κ η @Γιάννα 3636 ειχαμε συντονιστει εξ αρχής στις προσπάθειες κ μακάρι να ερχομαστενμι μια μια με το θετικό, οπως και όλα μα όλα τα κορίτσια της παρέας μας

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εννοείται καλά έκανες!! Ότι σε κάνει να νιώθεις όμορφα αυτό να κάνεις! Φυσικά και επηρεάζεσαι.. εδώ επηρεάστηκα και εγώ και έλεγα να στείλω το σύζυγό για σπερματοδιαγραμμα... Για να μαστε σίγουροι... Φυσικά όπως το σκέφτηκα το ξέχασα... ειναι πολύ νωρίς ακόμα για μας να μπούμε σε τέτοιες διαδικασίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι σιγουρα αλλά τα τεστ αυτα είναι πολύ ευαισθητα οπιτε απλα αναμενω.. 

Καλημερα!Μαζι περιμένουμε κοριτσι μου!Ποναω παρα πολυ σε ωοθηκες και μεση.Απο το Σαββατο.Συνήθως δεν εχω τετοιο πονο.Αντε να ερθει να τελειωνουμε κ αυτο το μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 303 η χοριακη.. ?

Τέλεια κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια και πάλι!!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις!! Άντε να περνούμε σειρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Μαζι περιμένουμε κοριτσι μου!Ποναω παρα πολυ σε ωοθηκες και μεση.Απο το Σαββατο.Συνήθως δεν εχω τετοιο πονο.Αντε να ερθει να τελειωνουμε κ αυτο το μηνα.

Αυτό λέω και εγώ να έρθει να ξεμπερδεύουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 303 η χοριακη.. ?

Συγχαρητήριααααα κοριτσάκιιιι??τελειααααααααα... Όλα να πάνε όπως τα ονειρεύεσαιιιιιιιι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

συγχαρητήρια!!! Με ένα γερό μωράκι σου εύχομαι!!!

Συγχαρητήρια @Starrr(starraki  μου).. να πανε ολα οπως τα έχεις ονειρευτει????

Ελπίζω να μην μας ξεχάσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 303 η χοριακη.. ?

καλημερα , τελεια μπραβο ! staraki για θυμησε μας ποιες μερες ηταν αυτες που ειχες επαφη ? και εχεις να μας δωσεις καποιες ¨συμβουλες¨ ... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημερα , τελεια μπραβο ! staraki για θυμησε μας ποιες μερες ηταν αυτες που ειχες επαφη ? και εχεις να μας δωσεις καποιες ¨συμβουλες¨ ... ???

5 Μαρτίου μάλλον είχα ωορρηξία... Είμαι δουλειά κ δεν τα χω μετρήσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...