Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Ποιες περιμένουμε αυτή την εβδομάδα???. Καλή μας επιτυχία.... Εγώ περιμένω και η @Μαρία Χ σίγουρα... Ποιες άλλες..??? 

Καλημέρα!!! Να έχετε όλες μια όμορφη Κυριακή! Και με ευχάριστα νέα η ερχόμενη εβδομάδα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Ποιες περιμένουμε αυτή την εβδομάδα???. Καλή μας επιτυχία.... Εγώ περιμένω και η @Μαρία Χ σίγουρα... Ποιες άλλες..??? 

Εύχομαι να μας πεις ευχαριστα αυτός είναι ο πρώτος κύκλος που κάνεις μετά χάπια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Εύχομαι να μας πεις ευχαριστα αυτός είναι ο πρώτος κύκλος που κάνεις μετά χάπια;

Ναι ο 1ος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2019 at 1:59 ΜΜ, ο/η Ginaak είπε:

Λυπαμαι πολυ!

Εγω στη δικη σου μοναδα μετρησης εχω νομιζω 0.558.Κι αυτο που γραφεις το σκεφτομουν ολο το βραδυ.

Το παμε ανετα και χαλαρα δεν υπαρχει πια.Ως τον Ιουνιο το πολυ μονοι μας και μετα αρχιζουν οι αποφασεις.Τωρα περιμενω με ανυπομονησια την περιοδο(που φτασαμε) για να κανω την fsh.Το μονο που ξερω ειναι πως σιγουρα θα εχω εμμηνοπαυση κοντα στα 44-45(βαση γιατρου).

Νομιζω εισαι λιγο μεγαλυτερη μου,οποτε λογικα στην ηλικια σου αυτες τις τιμες θα εχω κι εγω.

Το μονο θετικο ειναι πως η μητρα δεν γερναει ποτε και τα δανεικα εχουν πανω απο 50% πιθανοτητες.

Μα καλα 24η μερα κι εσενα τι σου ρθε να κανεις χοριακη?

Εν τω μεταξυ εξαντλησα το ελληνικο ιντερνετ και τωρα διαβαζω ξενα σαιτ.Ευτυχως που ξερω μονο αγγλικα κι ετσι μολις τα εξαντλησω κι αυτα δεν θα μπορεσω να διαβασω αλλο.

Γεια σου κοριτσι μου.Δεν ήταν νωρίς για χοριακη. Ειχα δει την Παρασκευη δυο σταγόνες ροζ-καφέ βλέννη  και πήγα να το ελέγξω..Αν ήταν σύλληψη ,λογικά κατι θα φαινόταν.Δεν ξέρω τι ήταν αυτό...Πρωτη φορα μου συμβαινει.Πάντως η χοριακή εδειξε οτι δεν πρόκειται για σύλληψη.Απο χτες εχω πολύ δυντούς πόνους περιόδου ,που γίνονται εντονότεροι οταν κρυώνω.Συνέχίζονται και σήμερα και είμαι ετοιμη για να αδιαθετησω...Δεν θέλω να ξανακανω ουτε υπέρηχους ,ουτε τιποτα πια.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Γεια σου κοριτσι μου.Δεν ήταν νωρίς για χοριακη. Ειχα δει την Παρασκευη δυο σταγόνες ροζ-καφέ βλέννη  και πήγα να το ελέγξω..Αν ήταν σύλληψη ,λογικά κατι θα φαινόταν.Δεν ξέρω τι ήταν αυτό...Πρωτη φορα μου συμβαινει.Πάντως η χοριακή εδειξε οτι δεν πρόκειται για σύλληψη.Απο χτες εχω πολύ δυντούς πόνους περιόδου ,που γίνονται εντονότεροι οταν κρυώνω.Συνέχίζονται και σήμερα και είμαι ετοιμη για να αδιαθετησω...Δεν θέλω να ξανακανω ουτε υπέρηχους ,ουτε τιποτα πια.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ.

Κάνε αυτό που νιώθεις!!!Και μην πιεζεσαι!!καμιά φορά χρειάζεται και διάλειμμα από όλα αυτά!!!Ζωή δεν είναι μόνο η απόκτηση παιδιού!Είναι και η ίδια η ζωή!Να είμαστε υγιείς και με ανθρώπους που αγαπάμε!!!!Αν έρθει καλώς αλλιώς θα ζήσουμε και έτσι!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Κάνε αυτό που νιώθεις!!!Και μην πιεζεσαι!!καμιά φορά χρειάζεται και διάλειμμα από όλα αυτά!!!Ζωή δεν είναι μόνο η απόκτηση παιδιού!Είναι και η ίδια η ζωή!Να είμαστε υγιείς και με ανθρώπους που αγαπάμε!!!!Αν έρθει καλώς αλλιώς θα ζήσουμε και έτσι!!!!!??????

Ετσι όπως τα λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Ποιες περιμένουμε αυτή την εβδομάδα???. Καλή μας επιτυχία.... Εγώ περιμένω και η @Μαρία Χ σίγουρα... Ποιες άλλες..??? 

Καλησπερα κορίτσια κ εγώ περιμένω Πέμπτη - Παρασκευή... Από ότι θυμάμαι περιμένουμε αρκετες αυτή τη βδομαδα, καλά αποτέλεσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Καλησπερα κορίτσια κ εγώ περιμένω Πέμπτη - Παρασκευή... Από ότι θυμάμαι περιμένουμε αρκετες αυτή τη βδομαδα, καλά αποτέλεσματα!!! 

Καλα αποτελέσματα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλα αποτελέσματα κορίτσια!

Καλημέρα κοριτσια εγώ σύμφωνα με το ημερολόγιο περιμενω Παρασκευή αλλά από σημερα ειμαι χαλια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια εγώ σύμφωνα με το ημερολόγιο περιμενω Παρασκευή αλλά από σημερα ειμαι χαλια.. 

κ εγω σημερα κρυωνω κ εχω κ πρησμενη κοιλιτσα..μεχρι παρασκευη θα εχει ερθει λογικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ ωωω. 

15529094304295999158429930082132.jpg

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια.. ανατριχιασα κλαίω με τη χαρά σου αλλά αν το πιστεύεις το ξερα ότι εισαι και το περίμενα έτσι από ένστικτο..  σε φαντάζομαι τώρα να χοροπηδας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Συγχαρητήρια κ από δω..δε φαντάζεσαι πόσο χάρηκα....

Λοιπον πες μας συμπτωματα που είχες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια.. ανατριχιασα κλαίω με τη χαρά σου αλλά αν το πιστεύεις το ξερα ότι εισαι και το περίμενα έτσι από ένστικτο..  σε φαντάζομαι τώρα να χοροπηδας

Όχι μόνο. Χοροπηδαω... Τρελαίνομαι ουρλιαζω. Πήρα τηλ κ τον γιατρό χάρηκε κ αυτός πολύ... Είχε απογοητευτεί με την κλομιφαινη που είχα μόνο ένα ωοθυλακιο κ τώρα χάρηκε τόσο πολύ.... Αύριο πρωί πρωί θα πάω για χοριακη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι μόνο. Χοροπηδαω... Τρελαίνομαι ουρλιαζω. Πήρα τηλ κ τον γιατρό χάρηκε κ αυτός πολύ... Είχε απογοητευτεί με την κλομιφαινη που είχα μόνο ένα ωοθυλακιο κ τώρα χάρηκε τόσο πολύ.... Αύριο πρωί πρωί θα πάω για χοριακη!!! 

Συγχαρητηρια!! Μπραβο κοριτσι μου, με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπον πες μας συμπτωματα που είχες..

2 μέρες μετά την ωορρηξία άρχισα πόνοι περιόδου... Συνεχίζονται. Σαν κ οτνα περιμένουμε δεν υπάρχει. Είναι ακριβώς οι ίδιοι... Από την Παρασκευή κ μετά νύσταζα νωρίς. Χασμουριομουν. Αλλά λέω νταξει δεν πειράζει μάλλον ήμουν κουρασμένη. Χθες ήθελα με το ζόρι κάτι αλμυρό σαν να μου πέφτει η πίεση... Τώρα κ 5 μέρες το χω αυτό. Αλλά είπα από τα πολλά γλυκά έπαθα κάτι κ τώρα θέλω αλμύρα... Κ σήμερα το πρωί δνε έπεσε η θερμοκρασία που κανονικά θα έπρεπε... Μάλιστα πριν μια ώρα έκλεισα ραντεβού για σπερμοδιαγραμμα στον άντρα μου. Γιατί θεωρούσα ότι δεν ήμουν.... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

2 μέρες μετά την ωορρηξία άρχισα πόνοι περιόδου... Συνεχίζονται. Σαν κ οτνα περιμένουμε δεν υπάρχει. Είναι ακριβώς οι ίδιοι... Από την Παρασκευή κ μετά νύσταζα νωρίς. Χασμουριομουν. Αλλά λέω νταξει δεν πειράζει μάλλον ήμουν κουρασμένη. Χθες ήθελα με το ζόρι κάτι αλμυρό σαν να μου πέφτει η πίεση... Τώρα κ 5 μέρες το χω αυτό. Αλλά είπα από τα πολλά γλυκά έπαθα κάτι κ τώρα θέλω αλμύρα... Κ σήμερα το πρωί δνε έπεσε η θερμοκρασία που κανονικά θα έπρεπε... Μάλιστα πριν μια ώρα έκλεισα ραντεβού για σπερμοδιαγραμμα στον άντρα μου. Γιατί θεωρούσα ότι δεν ήμουν.... ???

Πολλα πολλα συγχαρητηρια!Ημουν σχεδον σιγουρη για εσενα!Τοσο μεθοδευμενα που το πήγες ήταν σχεδον απίθανο να μην το πετύχεις!Να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι μόνο. Χοροπηδαω... Τρελαίνομαι ουρλιαζω. Πήρα τηλ κ τον γιατρό χάρηκε κ αυτός πολύ... Είχε απογοητευτεί με την κλομιφαινη που είχα μόνο ένα ωοθυλακιο κ τώρα χάρηκε τόσο πολύ.... Αύριο πρωί πρωί θα πάω για χοριακη!!! 

Μπράβο κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!!ένα χρειάζεται και καλό!!!!!υπέροχα νέα να το χαρείς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

2 μέρες μετά την ωορρηξία άρχισα πόνοι περιόδου... Συνεχίζονται. Σαν κ οτνα περιμένουμε δεν υπάρχει. Είναι ακριβώς οι ίδιοι... Από την Παρασκευή κ μετά νύσταζα νωρίς. Χασμουριομουν. Αλλά λέω νταξει δεν πειράζει μάλλον ήμουν κουρασμένη. Χθες ήθελα με το ζόρι κάτι αλμυρό σαν να μου πέφτει η πίεση... Τώρα κ 5 μέρες το χω αυτό. Αλλά είπα από τα πολλά γλυκά έπαθα κάτι κ τώρα θέλω αλμύρα... Κ σήμερα το πρωί δνε έπεσε η θερμοκρασία που κανονικά θα έπρεπε... Μάλιστα πριν μια ώρα έκλεισα ραντεβού για σπερμοδιαγραμμα στον άντρα μου. Γιατί θεωρούσα ότι δεν ήμουν.... ???

Σχεδον μαζι ημασταν εγώ περιμένω Παρασκευή και από σήμερα έχω λίγα καφέ αλλά από την οωρηξια και μετά και εγώ τα ίδια πονος σαν να έχω περιμενω περίοδο πες μας τι ώρα έκανες το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...