Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

καλημέρα! έμπαινα που και που αλλά η αλήθεια είναι ότι προς το παρόν δεν είχα να γράψω κάτι νεότερο :-)

Ελπίζω σύντομα να μπούμε όλες για να ανακοινώσουμε ευχάριστα! Με το καλό κορίτσια!

Καλώς Την! Κορίτσι μου σε τι φάση του κύκλου σου βρίσκεσαι εσυ τώρα; δεν θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλώς Την! Κορίτσι μου σε τι φάση του κύκλου σου βρίσκεσαι εσυ τώρα; δεν θυμάμαι...

πλησιάζω στις γόνιμες. Έχω μικρό κύκλο (26-27 ημερών) οπότε έχω ένα παράθυρο από τη 11-15 μέρα με έμφαση 12η-14η... εκεί συνήθως το εντοπίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, καλη εβδομαδα σε ολες ! απο οτι ειδα ολες αρκετες μαζι περιμενουμε ....κ εγω 20η μερα ειμαι σημερα αλλα χθες κ σημερα ειχα πονακια πολυ χαμηλα εντονα σα να μου ερχοταν περιοδος πχ σημερα. Καλα αποτελεσματα σε ολες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

πλησιάζω στις γόνιμες. Έχω μικρό κύκλο (26-27 ημερών) οπότε έχω ένα παράθυρο από τη 11-15 μέρα με έμφαση 12η-14η... εκεί συνήθως το εντοπίζω!

Ειμαστε στα ιδια εμεις!! ?

11η μερα εγω κ εχω αρχισει να ελεγχο την ωορρηξια με τεστακια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Ειμαστε στα ιδια εμεις!! ?

11η μερα εγω κ εχω αρχισει να ελεγχο την ωορρηξια με τεστακια!! 

xaxa 11η κ γω! θα δω ισως κανω το απογευμα αλλα μπορει κ αυριο, εχω πλεον μαθε καλα τον κυκλο μου κ το παιζω μονο στο 3ημερο... Ελπιζω όταν  ξαναμιλησουμε με όλες εδώ να έχουμε νέα!

Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Μην απελπίζεσαι!! Ειναι νωρίς Ακόμα!!  Μα τι σπαστικό βρε παιδί μου συμπτώματα περιόδου και εγκυμοσύνης να ναι τα ίδια!

Πραγματικά είναι πολύ εκνευριστικο!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.

Μια συμβουλη απο οσες εχουν περασει την εξεταση(καλα οχι εσεις ακριβως) την Πεμπτη εχουμε πει για σπερμοδιαγραμμα, αφου θελω να ξεκινησουμε τις εξετασεις απο τον αντρουλη.

Το θεμα ειναι οτι θελει να κανει την διαδικασια σπιτι οποτε δεν μπορουμε να παμε στο εργαστηριο που προτεινε ο γιατρος λογω αποστασης.

Απο την αλλη για τα διαγνωστικα εχω ακουσει διαφορα, αυτοματη μετρηση τιμων,λανθασμενα κλπ οποτε ειπα να ψαξω για μικροβιολογο κι οχι μεγαλο διαγνωστικο.

Πιστευευε πως ετσι θα ειναι πιο εγκυρα τα αποτελεσματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κορίτσια, καλη εβδομαδα σε ολες ! απο οτι ειδα ολες αρκετες μαζι περιμενουμε ....κ εγω 20η μερα ειμαι σημερα αλλα χθες κ σημερα ειχα πονακια πολυ χαμηλα εντονα σα να μου ερχοταν περιοδος πχ σημερα. Καλα αποτελεσματα σε ολες !

Εγω22η και εχω τα ίδια με σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω22η και εχω τα ίδια με σενα

Εμένα μου ξεκίνησαν 2 μέρες μετά την ωορρηξία... Σήμερα κοιμήθηκα κ πρώτη φορά μεσημέρι... Περιμένουμε 1 εβδομάδα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλησπερα κοριτσια.

Μια συμβουλη απο οσες εχουν περασει την εξεταση(καλα οχι εσεις ακριβως) την Πεμπτη εχουμε πει για σπερμοδιαγραμμα, αφου θελω να ξεκινησουμε τις εξετασεις απο τον αντρουλη.

Το θεμα ειναι οτι θελει να κανει την διαδικασια σπιτι οποτε δεν μπορουμε να παμε στο εργαστηριο που προτεινε ο γιατρος λογω αποστασης.

Απο την αλλη για τα διαγνωστικα εχω ακουσει διαφορα, αυτοματη μετρηση τιμων,λανθασμενα κλπ οποτε ειπα να ψαξω για μικροβιολογο κι οχι μεγαλο διαγνωστικο.

Πιστευευε πως ετσι θα ειναι πιο εγκυρα τα αποτελεσματα?

Για έγκυρα αποτελέσματα καλό είναι η σε μεγάλο διαγωνιστικό η σε κάποιο μαιευτήριο και καλό είναι να γίνει εκεί η λήψη καλά αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κορίτσια, καλη εβδομαδα σε ολες ! απο οτι ειδα ολες αρκετες μαζι περιμενουμε ....κ εγω 20η μερα ειμαι σημερα αλλα χθες κ σημερα ειχα πονακια πολυ χαμηλα εντονα σα να μου ερχοταν περιοδος πχ σημερα. Καλα αποτελεσματα σε ολες !

Γεια! Πότε ΔΕΝ περιμένεις να αδιαθετήσεις;;Εγω στις 22 του μήνα..Εχουμε μέρες μπροστα!Καλη δύναμη και καλή υπομονή στην  αναμονη μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλησπερα κοριτσια.

Μια συμβουλη απο οσες εχουν περασει την εξεταση(καλα οχι εσεις ακριβως) την Πεμπτη εχουμε πει για σπερμοδιαγραμμα, αφου θελω να ξεκινησουμε τις εξετασεις απο τον αντρουλη.

Το θεμα ειναι οτι θελει να κανει την διαδικασια σπιτι οποτε δεν μπορουμε να παμε στο εργαστηριο που προτεινε ο γιατρος λογω αποστασης.

Απο την αλλη για τα διαγνωστικα εχω ακουσει διαφορα, αυτοματη μετρηση τιμων,λανθασμενα κλπ οποτε ειπα να ψαξω για μικροβιολογο κι οχι μεγαλο διαγνωστικο.

Πιστευευε πως ετσι θα ειναι πιο εγκυρα τα αποτελεσματα?

Εμείς πήγαμε σε ανδρολογικο εργαστήριο, έκανε την λήψη σπίτι και κατευθείαν πήγε το δείγμα εκεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλησπερα κοριτσια.

Μια συμβουλη απο οσες εχουν περασει την εξεταση(καλα οχι εσεις ακριβως) την Πεμπτη εχουμε πει για σπερμοδιαγραμμα, αφου θελω να ξεκινησουμε τις εξετασεις απο τον αντρουλη.

Το θεμα ειναι οτι θελει να κανει την διαδικασια σπιτι οποτε δεν μπορουμε να παμε στο εργαστηριο που προτεινε ο γιατρος λογω αποστασης.

Απο την αλλη για τα διαγνωστικα εχω ακουσει διαφορα, αυτοματη μετρηση τιμων,λανθασμενα κλπ οποτε ειπα να ψαξω για μικροβιολογο κι οχι μεγαλο διαγνωστικο.

Πιστευευε πως ετσι θα ειναι πιο εγκυρα τα αποτελεσματα?

Οποιαδήποτε να στείλει σε ανδρολογικο κέντρο γενικά να προσέξεις τα αποτελέσματα να μην βγαίνουν σε αυτόματο υπολογιστή. Μπορεί να το κάνει σπίτι αρκεί να πάτε το δείγμα σε 30 λεπτά στο εργαστήριο.Εγω έτσι την πατήσαμε και χάσαμε 6 μήνες τζάμπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αλλη μια μερα αργια , μετα την αργια παρακαλω!

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ViKcy @Niki94 @Γιάννα 36 κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις.

Κι εγω για ανδρολογικο ηθελα, για Λυμπεροπουλο ή spermalab μου ειχε πει ο γιατρος.

Το θεμα ειναι οτι δεν δεχεται με τιποτα να κανει εκει την ληψη.Συμφωνω οτι ειναι αβολο αλλα και οι δικες μου οι εξετασεις σαμπως θα ειναι πιο βολικες?

Εν τω μεταξυ επιμενει οτι δεν θα μαστε εκει σε 40 λεπτα σε κανενα απο τα δυο, κι εχει ενα δικιο σ αυτο.

Πηρα σε δυο μικροβιολογους της περιοχης και ρωτησα και ο ενας μου επιβεβαιωσε οτι δεν γινεται με αυτοματη αναλυση κι οτι το κοιταζει ο ιδιος.Μαλιστα μου ειπε οτι για αυτο τον λογο το θελει μεχρι τις 09.00 το πρωι κι οτι πρεπει να το φερουμε μεσα σε 20' κι οχι 40' που μου ειπαν στον Λυμπεροπουλο(εγω εκει θελω αλλα...)

Δεν ξερω αυτος καπως μου εμπνεει εμπιστοσυνη, εσας πως σας ακουστηκε?

Αχ αν ο αντρας μου δεχοταν να κανει την ληξη επιτοπου ολα θα ταν πιο απλα.

@ViKcy τι σας συνεβη? Λαθος διαγνωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ginaak εγω θα συμφωνησω με τη @Niki9444 Καλύτερα σε ανδρολογικο κεντρο ή μαιευτήριο... ο γιατρός μου επεμεινε πολυ σε αυτό, μου ειπε οτι οι μικροβιολόγοι κοιτάνε διαφορετικά απο οτι ενας εμβρυολογος... ετσι μου είπε ετσι σου λεω... επισης ηθελε να δωσουμε δειγμα εκει. Τα καναμε κ ευτυχώς ολα καλα..  Τον εμπιστευομαι γενικα σε αυτα γιατι ασχολείται με εξωσωματικες κ εχει ισχυρή αποψη για το θεμα... Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@ViKcy @Niki94 @Γιάννα 36 κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις.

Κι εγω για ανδρολογικο ηθελα, για Λυμπεροπουλο ή spermalab μου ειχε πει ο γιατρος.

Το θεμα ειναι οτι δεν δεχεται με τιποτα να κανει εκει την ληψη.Συμφωνω οτι ειναι αβολο αλλα και οι δικες μου οι εξετασεις σαμπως θα ειναι πιο βολικες?

Εν τω μεταξυ επιμενει οτι δεν θα μαστε εκει σε 40 λεπτα σε κανενα απο τα δυο, κι εχει ενα δικιο σ αυτο.

Πηρα σε δυο μικροβιολογους της περιοχης και ρωτησα και ο ενας μου επιβεβαιωσε οτι δεν γινεται με αυτοματη αναλυση κι οτι το κοιταζει ο ιδιος.Μαλιστα μου ειπε οτι για αυτο τον λογο το θελει μεχρι τις 09.00 το πρωι κι οτι πρεπει να το φερουμε μεσα σε 20' κι οχι 40' που μου ειπαν στον Λυμπεροπουλο(εγω εκει θελω αλλα...)

Δεν ξερω αυτος καπως μου εμπνεει εμπιστοσυνη, εσας πως σας ακουστηκε?

Αχ αν ο αντρας μου δεχοταν να κανει την ληξη επιτοπου ολα θα ταν πιο απλα.

@ViKcy τι σας συνεβη? Λαθος διαγνωση?

Καλα Ούτε ο δικος.μου ήθελε αλλα να πω την αλήθεια πάτησα ποδι... Ήταν αβολο ναι, πηγα κ μαζι στο νοσοκομείο για υποστήριξη, κανόνισα χαρτιά κλπ αλλα δεν του εδωσα επιλογή... κριμα δεν ειναι να χασετε χρονο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@ViKcy @Niki94 @Γιάννα 36 κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις.

Κι εγω για ανδρολογικο ηθελα, για Λυμπεροπουλο ή spermalab μου ειχε πει ο γιατρος.

Το θεμα ειναι οτι δεν δεχεται με τιποτα να κανει εκει την ληψη.Συμφωνω οτι ειναι αβολο αλλα και οι δικες μου οι εξετασεις σαμπως θα ειναι πιο βολικες?

Εν τω μεταξυ επιμενει οτι δεν θα μαστε εκει σε 40 λεπτα σε κανενα απο τα δυο, κι εχει ενα δικιο σ αυτο.

Πηρα σε δυο μικροβιολογους της περιοχης και ρωτησα και ο ενας μου επιβεβαιωσε οτι δεν γινεται με αυτοματη αναλυση κι οτι το κοιταζει ο ιδιος.Μαλιστα μου ειπε οτι για αυτο τον λογο το θελει μεχρι τις 09.00 το πρωι κι οτι πρεπει να το φερουμε μεσα σε 20' κι οχι 40' που μου ειπαν στον Λυμπεροπουλο(εγω εκει θελω αλλα...)

Δεν ξερω αυτος καπως μου εμπνεει εμπιστοσυνη, εσας πως σας ακουστηκε?

Αχ αν ο αντρας μου δεχοταν να κανει την ληξη επιτοπου ολα θα ταν πιο απλα.

@ViKcy τι σας συνεβη? Λαθος διαγνωση?

εγώ λέω Λυμπεροπουλο με κλειστά μάτια εκεί πήγαμε και βρήκαν το θέμα του άντρα μου δεν ειναι τιποτα να παει εκει να δωσει που ο άντρας μου είναι ο πιο παράξενος πανο στο πλανήτη και πήγε και πρεπει ναπαω μεσα σε χρονικό διάστημα και απο οτι κατάλαβα εισαι κι εσυ εκτός Αθηναίων όποτε πάτα πόδι εξήγησε του μόνο έτσι θα πάει στην τελική τάξε του και κάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Ginaak εγω θα συμφωνησω με τη @Niki9444 Καλύτερα σε ανδρολογικο κεντρο ή μαιευτήριο... ο γιατρός μου επεμεινε πολυ σε αυτό, μου ειπε οτι οι μικροβιολόγοι κοιτάνε διαφορετικά απο οτι ενας εμβρυολογος... ετσι μου είπε ετσι σου λεω... επισης ηθελε να δωσουμε δειγμα εκει. Τα καναμε κ ευτυχώς ολα καλα..  Τον εμπιστευομαι γενικα σε αυτα γιατι ασχολείται με εξωσωματικες κ εχει ισχυρή αποψη για το θεμα... Καλά αποτελέσματα!

Μα κι εμενα το ιδιο μου ειπε, γραφω πιο πανω και ποια δυο κεντρα μου συνεστησε.

Ειλικρινα αυτο το πεισμα του, ειναι πολυ θετικος στο να κανει την εξεταση αρκει να γινει η ληψη σπιτι.

Απο την αλλη επειδη τον ξερω φοβαμαι πως στο χωρο εκει δεν θα μπορεσει να λειτουργησει και θα φυγουμε απραγοι,ειμαι σιγουρη.

Ειλικρινα νομιζα οτι αυτη θα ταν η πιο απλη εξεταση και μου εχει γινει βραχνας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Μα κι εμενα το ιδιο μου ειπε, γραφω πιο πανω και ποια δυο κεντρα μου συνεστησε.

Ειλικρινα αυτο το πεισμα του, ειναι πολυ θετικος στο να κανει την εξεταση αρκει να γινει η ληψη σπιτι.

Απο την αλλη επειδη τον ξερω φοβαμαι πως στο χωρο εκει δεν θα μπορεσει να λειτουργησει και θα φυγουμε απραγοι,ειμαι σιγουρη.

Ειλικρινα νομιζα οτι αυτη θα ταν η πιο απλη εξεταση και μου εχει γινει βραχνας.

Σε καταλαβαίνω!Κι εμένα δυσκολεύτηκε με την όλη διαδικασία!Σας εύχομαι να πάνε όλα καλα και να έχετε καλα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ginaak είπε:

Μα κι εμενα το ιδιο μου ειπε, γραφω πιο πανω και ποια δυο κεντρα μου συνεστησε.

Ειλικρινα αυτο το πεισμα του, ειναι πολυ θετικος στο να κανει την εξεταση αρκει να γινει η ληψη σπιτι.

Απο την αλλη επειδη τον ξερω φοβαμαι πως στο χωρο εκει δεν θα μπορεσει να λειτουργησει και θα φυγουμε απραγοι,ειμαι σιγουρη.

Ειλικρινα νομιζα οτι αυτη θα ταν η πιο απλη εξεταση και μου εχει γινει βραχνας.

δεν θα μπλοκάρει μην αχωνεσε κι εγω το ίδιο άγχος είχα αλλα έχουν εκεί διάφορα βιντεακια που τους βοηθάει κι εμενα ελεγε οτι δεν θα μπορει και πως το ενα και το άλλο άλλα το έκανε και είπε τελικά δεν ήταν τίποτα  σκεψου οτι δεν θα στο δεχτει ο γιατρός σου απο απλο διαγνωστικό κέντρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια σας διαβάζω μην νομίζετε δεν εχω χάσει τίποτα από τα νεα σας περιμένω να ακούσω καλά νεα και σύντομα...!!!!!! εμείς αυτο το καιρό δεν ακούμε και καλά νέα και είμαστε φουλ στο άγχος για αυτό πήρα λίγο απόσταση για να διαχωριστω ολη την κατάσταση  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

εγώ λέω Λυμπεροπουλο με κλειστά μάτια εκεί πήγαμε και βρήκαν το θέμα του άντρα μου δεν ειναι τιποτα να παει εκει να δωσει που ο άντρας μου είναι ο πιο παράξενος πανο στο πλανήτη και πήγε και πρεπει ναπαω μεσα σε χρονικό διάστημα και απο οτι κατάλαβα εισαι κι εσυ εκτός Αθηναίων όποτε πάτα πόδι εξήγησε του μόνο έτσι θα πάει στην τελική τάξε του και κάτι

Μαλλον ειναι ο δευτερος πιο παραξενος μετα τον δικο μου.

Να σκεφτεις θελει να κατσει στο αμαξι και να παω εγω το δειγμα.Ειναι ικανος να βαλει κουκουλα και γυαλια λες και κανουμε ληστεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Μαλλον ειναι ο δευτερος πιο παραξενος μετα τον δικο μου.

Να σκεφτεις θελει να κατσει στο αμαξι και να παω εγω το δειγμα.Ειναι ικανος να βαλει κουκουλα και γυαλια λες και κανουμε ληστεια!

μωρε ειναι λογικό να ντρεποντε αλλα σκέψου οτι δεν ειναι ο πρώτος ουτε ο τελευταίος κατσε να του εξιγισεις οτι πρέπει να τις κάνει και οτι σε αυτό είστε μαζί και δεν γινετε αλιος και καλητερα εκει για πιο εγκυρα αποτελέσματα και να μην χρειαστεί να ξανά δώσει και 2η φορά και να ειστε σίγουρη οτι είναι κάλο το αποτέλεσμα ανέβασε του την αυτοπεποίθηση αυτο χρειάζονται για να κανουν το βημα να πανε εκει εγω μια εβδομάδα του ανέβαζα την αυτοπεποίθηση και ας βγήκε χάλια καλα αποτελεσματα παντος Λυμπεροπουλο με χίλια είναι φουλ λεπτομερής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

μωρε ειναι λογικό να ντρεποντε αλλα σκέψου οτι δεν ειναι ο πρώτος ουτε ο τελευταίος κατσε να του εξιγισεις οτι πρέπει να τις κάνει και οτι σε αυτό είστε μαζί και δεν γινετε αλιος και καλητερα εκει για πιο εγκυρα αποτελέσματα και να μην χρειαστεί να ξανά δώσει και 2η φορά και να ειστε σίγουρη οτι είναι κάλο το αποτέλεσμα ανέβασε του την αυτοπεποίθηση αυτο χρειάζονται για να κανουν το βημα να πανε εκει εγω μια εβδομάδα του ανέβαζα την αυτοπεποίθηση και ας βγήκε χάλια καλα αποτελεσματα παντος Λυμπεροπουλο με χίλια είναι φουλ λεπτομερής

Αχ τι να κανω..

Μαλλον θα παμε εκει που θελει κ στη συνεχεια θα του πω να κανει επαναληπτικο για να συγκρινουμε.

 

Δεν ξερω οσο πλησιαζει η μερα εκνευριζομαι.Κι εμεις μια βδομαδα το συζηταμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...