Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια...

Καλημερα!Καλη εβδομαδα!Εκανα τεστακι και σημερα και ειναι πιο εντονοο σημερα.Οποτε λογικα απο αυριο η ωορρηξια ε;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλη εβδομαδα!Εκανα τεστακι και σημερα και ειναι πιο εντονοο σημερα.Οποτε λογικα απο αυριο η ωορρηξια ε;;Το αριστερο ηταν χτες και το δεξι το σημερινο...

 

...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Ποιο είναι σημερινό?το αριστερό?

το δεξιο...Η κατω γραμμη ειναι πιο παχουλη ,αλλα δεν ξερω κατα ποσο φαινεται στη φωτο.Θα το ξαναστειλω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

το δεξιο...Η κατω γραμμη ειναι πιο παχουλη ,αλλα δεν ξερω κατα ποσο φαινεται στη φωτο.

 

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

το δεξιο...Η κατω γραμμη ειναι πιο παχουλη ,αλλα δεν ξερω κατα ποσο φαινεται στη φωτο.

Νομίζω η κάτω γραμμή είναι η γραμμή ελέγχου....μην πανικοβαλλεσαι σήμερα κ αύριο επαφές?αν δεν ήταν εχθές θα είναι σήμερα.. τι χαρά.....καλή επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:
στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

53916307_839412486405855_2626791578642939904_n.jpg

 

Σε αυτή την φωτογραφία φαίνεται πεντακάθαρα... είναι πιο παχιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Θα εχω και μες τις μερες επαφες.Ειμαι μονο στην 12η μερα ετσι κι αλλιως.Πιστευω οτι εδειξε νωρις...

Μακάρι να κάνεις κ να είναι σωστή ωοορηξια για να σας φέρει κ ένα σπορακι...μην σκέφτεσαι απολαύσετο κ ότι είναι να γίνει θα γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Σε αυτή την φωτογραφία φαίνεται πεντακάθαρα... είναι πιο παχιά.

Αχχχ συγνωμη που σας φορτωνω με τις φωτο και ειναι και τεραστιες ,αλλα δεν ειμαι σιγουρη ποτε με τα τεστακια! Απο την αλλη ,δεν ξερω αν κανουμε καλα που το προσπαθουμε με τον πολυποδα...

Εσυ σε ποια φαση βρίσκεσαι;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αχχχ συγνωμη που σας φορτωνω με τις φωτο και ειναι και τεραστιες ,αλλα δεν ειμαι σιγουρη ποτε με τα τεστακια! Απο την αλλη ,δεν ξερω αν κανουμε καλα που το προσπαθουμε με τον πολυποδα...

Δεν μας φορτώνεις.. ρωτάς κ οποίος θέλει απαντάει...για αυτό είμαστε όλες εδώ.εγω δεν χρησιμοποιώ αυτά τα τεστακια...εγώ θα έλεγα ότι το χθεσινό ήταν θετικό γτ από ότι γνωρίζω οι δύο γραμμές πρέπει να είναι ίσες.... αλλά αν δεν ήταν εχθές θα είναι σήμερα αύριο.... ήθελα να σε ρωτήσω τι σου είπε ο γιατρός? κάνει να μείνεις? θέλει οπωσδήποτε αφαίρεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Δεν μας φορτώνεις.. ρωτάς κ οποίος θέλει απαντάει...για αυτό είμαστε όλες εδώ.εγω δεν χρησιμοποιώ αυτά τα τεστακια...εγώ θα έλεγα ότι το χθεσινό ήταν θετικό γτ από ότι γνωρίζω οι δύο γραμμές πρέπει να είναι ίσες.... αλλά αν δεν ήταν εχθές θα είναι σήμερα αύριο.... ήθελα να σε ρωτήσω τι σου είπε ο γιατρός? κάνει να μείνεις? θέλει οπωσδήποτε αφαίρεση?

Ο γιατρος θέλει οπωσδήποτε καθαρη την περιοχη.Δεν κοιταξε καθολου για ωορρηξια και με εστειλε για υστεροσαλπιγγογραφια ,που εκει το είδε ο γιατρος.Τωρα θα ετοιμαστω να δω τι θα κανω απο εδω και περα.Ποια τεστακια παιρνεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ο γιατρος θέλει οπωσδήποτε καθαρη την περιοχη.Δεν κοιταξε καθολου για ωορρηξια και με εστειλε για υστεροσαλπιγγογραφια ,που εκει το είδε ο γιατρος.Τωρα θα ετοιμαστω να δω τι θα κανω απο εδω και περα.Ποια τεστακια παιρνεις;;

Τότε ίσως καλύτερα να κάνεις ότι είναι να κάνεις κ μετά να βάλεις πάλι μπροστά.... ίσως εμποδίζει κ στην εγκυμοσύνη...εγώ παίρνω τα clearblue που δείχνουν κ τις 4 πιο γόνιμες μέρες....εγώ πάντα μόνο 3 βρίσκω βέβαια...όταν πλησιάζει η ωορρηξία αναβοσβηνει η φατσούλα κ όταν πλησιάζει μένει ένα χαμόγελο σταθερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Τότε ίσως καλύτερα να κάνεις ότι είναι να κάνεις κ μετά να βάλεις πάλι μπροστά.... ίσως εμποδίζει κ στην εγκυμοσύνη...εγώ παίρνω τα clearblue που δείχνουν κ τις 4 πιο γόνιμες μέρες....εγώ πάντα μόνο 3 βρίσκω βέβαια...όταν πλησιάζει η ωορρηξία αναβοσβηνει η φατσούλα κ όταν πλησιάζει μένει ένα χαμόγελο σταθερό.

Ααα δεν τα γνωριζω...Εδω παρολο που ειναι μεγαλη πολη ,δυσκολευομαι γενικα να βρω τεστ ωορρηξιας ...κανουν παραγγελια απο την αποθηκη.Τα παραγγελνεις απο ιντερνετ;;Ακουγονται πιο ευκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ααα δεν τα γνωριζω...Εδω παρολο που ειναι μεγαλη πολη ,δυσκολευομαι γενικα να βρω τεστ ωορρηξιας ...κανουν παραγγελια απο την αποθηκη.Τα παραγγελνεις απο ιντερνετ;;Ακουγονται πιο ευκολα

Καλημέρα καιωκαλη εβδομάδα σε όλα τα κορίτσια..  Σήμερα ξυπνησα και είναι απογοητευμένη 14η μέρα για μένα και το τεστ αρνητικο.. βέβαια και το προηγουμενοβμηνα έδειξε στις 15η αλλά το σημερινο ουτε καν αχνό βρε παιδιά εεχει τυχει σε καμμια τη μια μέρα ούτε καν αχνό και την αλλη κατακόκκινο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα καιωκαλη εβδομάδα σε όλα τα κορίτσια..  Σήμερα ξυπνησα και είναι απογοητευμένη 14η μέρα για μένα και το τεστ αρνητικο.. βέβαια και το προηγουμενοβμηνα έδειξε στις 15η αλλά το σημερινο ουτε καν αχνό βρε παιδιά εεχει τυχει σε καμμια τη μια μέρα ούτε καν αχνό και την αλλη κατακόκκινο???

Καλημερα!Μην απογοητευεσαι.Μπορει να δειξει αυριο -μεθαυριο.Ισως ειναι νωρις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. @Χρυσάφω επειδή μπερδεύτηκα με τα τεστ, ποια είναι η γραμμή ελέγχου; Αν είναι η κάτω, το χθεσινό τεστ μου φαίνεται πιο έντονο. Αν είναι η επάνω, το σημερινό είναι πιο έντονο. Όπως και να έχει, ελπίζω να έχετε ήδη ξεκινήσει επαφές και να το πάτε σερί για δυο τρεις μέρες. Καλή επιτυχία!

Εγώ έκανα σήμερα εξέταση προγεστερόνης και ΑΜΗ. Αύριο το απόγευμα τα αποτελέσματα :-(

Έχω αγωνίαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Λοιποοννν θα τα πω σε εσάς που με καταλαβαίνετε... δεν θέλω να τα λέω στον άντρα μου για να μην του δίνω ελπίδες του κάψερου. Να σημειωθεί δεν περιμένω 8/3.  Τσικνοπέμπτη βγαίνουμε με τους κουμπάρους μου για φαγητό... Εκεί που τρώω ανάμεσα σε κοψίδια και μπριζολιδια νιώθω ότι έχω αναγούλα... δεν λέω τίποτα στους γύρω μου απλά σταματάω να τρώω..  Σάββατο βράδυ βγαίνουμε με άλλο φιλικό ζευγάρι... ξαφνικά νιώθω ίλιγγο και έξαψη... κοκκίνισα ολόκληρη.. Και ένιωθα ότι θέλω αέρα.. Μετά από λίγο συνήλθα..  Κυριακή βράδυ αρχίζω και έχω πονακια χαμηλά σαν "τραβηγμα" εσωτερικα τα οποία τα νιώθω και σήμερα το πρωί... Σας μοιάζουν με συμπτώματα ή τα κάνει όλα το έρμο το κεφάλι μου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια. @Χρυσάφω επειδή μπερδεύτηκα με τα τεστ, ποια είναι η γραμμή ελέγχου; Αν είναι η κάτω, το χθεσινό τεστ μου φαίνεται πιο έντονο. Αν είναι η επάνω, το σημερινό είναι πιο έντονο. Όπως και να έχει, ελπίζω να έχετε ήδη ξεκινήσει επαφές και να το πάτε σερί για δυο τρεις μέρες. Καλή επιτυχία!

Εγώ έκανα σήμερα εξέταση προγεστερόνης και ΑΜΗ. Αύριο το απόγευμα τα αποτελέσματα :-(

Έχω αγωνίαααα!

καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω και γω χρησιμοποιώ τα clear blue όπως λέει η @Μαρία Χ, είναι πολύ πιο απλά... νομίζω είναι πιο ακριβά αλλά αξίζει τον κόπο, δεν λείπει τίποτα άλλο να ερμηνεύουμε κ τα τεστ σαν να είναι ο χρησμός της Πυθίας!!! Αυτά εγώ τα παίρνω από φαρμακείο ον-λαιν που είναι περίπου στη μισή τιμή από ότι θα τα βρείς σε ένα φυσικό φαρμακείο! Εγώ χρησιμοποιώ το Pharmacy2Go. Δες τους όρους για παράδοση στην επαρχία μόνο...

@LOULOUdaki! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις αν κ δεν έχω αμφιβολία... αρχίζω να πιστεύω ότι ο μόνος γιατρός που μου χρειάζεται είναι αυτός που δεν έχω επισκεφτεί ακόμα... ο ψυχίατρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Λοιποοννν θα τα πω σε εσάς που με καταλαβαίνετε... δεν θέλω να τα λέω στον άντρα μου για να μην του δίνω ελπίδες του κάψερου. Να σημειωθεί δεν περιμένω 8/3.  Τσικνοπέμπτη βγαίνουμε με τους κουμπάρους μου για φαγητό... Εκεί που τρώω ανάμεσα σε κοψίδια και μπριζολιδια νιώθω ότι έχω αναγούλα... δεν λέω τίποτα στους γύρω μου απλά σταματάω να τρώω..  Σάββατο βράδυ βγαίνουμε με άλλο φιλικό ζευγάρι... ξαφνικά νιώθω ίλιγγο και έξαψη... κοκκίνισα ολόκληρη.. Και ένιωθα ότι θέλω αέρα.. Μετά από λίγο συνήλθα..  Κυριακή βράδυ αρχίζω και έχω πονακια χαμηλά σαν "τραβηγμα" εσωτερικα τα οποία τα νιώθω και σήμερα το πρωί... Σας μοιάζουν με συμπτώματα ή τα κάνει όλα το έρμο το κεφάλι μου;; 

Καλημέρα!! Η αλήθεια είναι πως μόλις ξεκινούμε ελεύθερες επαφές αρχίζουν κάτι συμπτώματα που τα προσέχουμε ενώ πριν μπορεί να τα είχαμε και να μην δίναμε σημασία... Για Τσικνοπέμπτη μου φαίνεται νωρίς να είχαν εμφανιστεί συμπτώματα αλλά αυτά τα τραβήγματα χαμηλά μπορεί να είναι κάτι καλό! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...