Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Συμφωνώ, κι εγώ θα ήμουν πολύ πιο χαλαρή αν ήμουν μικρότερη. Όσο για τα τεστ εγκυμοσύνης, τα έχω στο συρτάρι μου ξεχασμένα. Σαν να μην υπάρχουν.

Μπράβο σου, πυγμή να βλέπω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα φυσιολογικά το ωοθυλακιακι μου θα είναι κάπου στα 17 χιλιοστά... Τέλικα θα πάρω  αναρρωτική για την τρίτη έτσι ώστε να πάω κ στον γιατρό να με δει πριν σκάσουν. Γιατί πολύ φοβάμαι αν πήγαινα Τετάρτη μεσημέρι θα το βλέπαμε σπασμένο. Ευκαιρία λοιπόν κ για άλλες δουλίτσες την τρίτη. Σίγουρα βέβαια θα μου ξανά πει να πάω το Σάββατο πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!

Καλες προσπαθειες σε οσες πλησιαζουμε τις γονιμες.

@Starrr αν και δεν τα ξερω καλα στα 21-22 δεν σκαει? Οποτε γιατι να ξαναπας Σαββατο?

Εγω για Τριτη τις υπολογιζω, το τεστ μεχρι στιγμης βγαινει αρνητικο αλλα μιας και τελειωσαμε την αντιβιωση χθες αρχιζω απο σημερα προσπαθειες....προμηνυετε καυτο τριημερο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Καλημερα τσουπρες!!

Καλες προσπαθειες σε οσες πλησιαζουμε τις γονιμες.

@Starrr αν και δεν τα ξερω καλα στα 21-22 δεν σκαει? Οποτε γιατι να ξαναπας Σαββατο?

Εγω για Τριτη τις υπολογιζω, το τεστ μεχρι στιγμης βγαινει αρνητικο αλλα μιας και τελειωσαμε την αντιβιωση χθες αρχιζω απο σημερα προσπαθειες....προμηνυετε καυτο τριημερο??

Γιατί πηγαίνω κ μετά που θα σκάσει. Για να δούμε πως όντως έσκασε.. Βλέπει κ μετράει το υγρό που έχει φύγει κ μετράει κ το ενδομήτριο να δούμε ότι είναι το σωστό. Κ βλέπει κ αν υπάρχει κ υγρό στο υπογλασσιο.. (κάτι τέτοιο!!). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γιατί πηγαίνω κ μετά που θα σκάσει. Για να δούμε πως όντως έσκασε.. Βλέπει κ μετράει το υγρό που έχει φύγει κ μετράει κ το ενδομήτριο να δούμε ότι είναι το σωστό. Κ βλέπει κ αν υπάρχει κ υγρό στο υπογλασσιο.. (κάτι τέτοιο!!). 

Καλημέρα! Αυτό το υγρό στο δουγλάσιο δείχνει ότι έγινε η ωορρηξία; Θυμάμαι που είχα κάνει υπέρηχο κάποτε μετά την ωορρηξία και μου είχε γράψει αυτό και έλεγα "Χριστέ μου, πεθαίνω;!" ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Αυτό το υγρό στο δουγλάσιο δείχνει ότι έγινε η ωορρηξία; Θυμάμαι που είχα κάνει υπέρηχο κάποτε μετά την ωορρηξία και μου είχε γράψει αυτό και έλεγα "Χριστέ μου, πεθαίνω;!" ?

Υπογλασσειο νομίζω έτσι το λένε.... Ναι μετράει το υγρό για να υπολογίσει πόσο περίπου ήταν τα χιλιοστά του ωοθυλακιου όταν έσκασε.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Υπογλασσειο νομίζω έτσι το λένε.... Ναι μετράει το υγρό για να υπολογίσει πόσο περίπου ήταν τα χιλιοστά του ωοθυλακιου όταν έσκασε.... ??

Ελεύθερο υγρό στο δουγλάσιο χώρο λέει. Όπως και να το λένε, μάλλον δείχνει ότι έγινε ωορρηξία γιατί σε άλλο υπέρηχο πριν την ωορρηξία, δεν υπήρχε υγρό στο δουγλάσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ελεύθερο υγρό στο δουγλάσιο χώρο λέει. Όπως και να το λένε, μάλλον δείχνει ότι έγινε ωορρηξία γιατί σε άλλο υπέρηχο πριν την ωορρηξία, δεν υπήρχε υγρό στο δουγλάσιο.

Ναι ναι. Από την ωορρηξία είναι. Κ το υγρό αυτό είναι σαν να λέει στα σπερματοζωαρια προς τα εδώ ελάτε καλωσ ορισατε

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!Καλη Κυριακη να εχουμε. Πως ειστε σημερα;; 

@Starrr διαβασα τα νεα σου!Πιστευω οτι ολα θα πανε καλα!Στενη παρακολουθηση κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Καλη Κυριακη να εχουμε. Πως ειστε σημερα;; 

@Starrr διαβασα τα νεα σου!Πιστευω οτι ολα θα πανε καλα!Στενη παρακολουθηση κοριτσι μου!

Αυτό κάνω. Στενή παρακολούθηση...... Θερμοδιαγραμμα...... Επαφές....... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Αυτό κάνω. Στενή παρακολούθηση...... Θερμοδιαγραμμα...... Επαφές....... ???

Ολα τα κάνεις!Που θα παει !Θα το τσακωσεις το σπορακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι. Από την ωορρηξία είναι. Κ το υγρό αυτό είναι σαν να λέει στα σπερματοζωαρια προς τα εδώ ελάτε καλωσ ορισατε

?????

Ναι ε; Αυτό δεν το ήξερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ναι ε; Αυτό δεν το ήξερα!

Ναι γι αυτό κ όταν το βλέπουν λένε ξανά επαφή...... ? Και μετά τέλος... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειμαι σε φαση που δεν ξερω τι να κανω...Να προχωρήσω στην επέμβαση με τον γιατρο που μου βρηκε τον πολυποδα η να παω νοσοκομειο...Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...Αν αργήσουν απο το νοσοκομείο να μου κλεισουν ραντεβου....Δεν θελω να το αφηνω αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια ειμαι σε φαση που δεν ξερω τι να κανω...Να προχωρήσω στην επέμβαση με τον γιατρο που μου βρηκε τον πολυποδα η να παω νοσοκομειο...Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...Αν αργήσουν απο το νοσοκομείο να μου κλεισουν ραντεβου....Δεν θελω να το αφηνω αλλο...

Εγω λέω να περιμένεις λίγο και να δεις τι θα σου πουν αν έχουν αργά ραντεβού πήγενε με τον ιατρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια ειμαι σε φαση που δεν ξερω τι να κανω...Να προχωρήσω στην επέμβαση με τον γιατρο που μου βρηκε τον πολυποδα η να παω νοσοκομειο...Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...Αν αργήσουν απο το νοσοκομείο να μου κλεισουν ραντεβου....Δεν θελω να το αφηνω αλλο...

Μπορείς να ρωτήσεις στο νοσοκομείο ποτε είναι εφικτό να σου πρόγραμματησουν την επέμβαση κ αποφασίζεις...αν δεις ότι σ λένε πολύ μακριά μη την κάνεις σε δημόσιο..πάντως ένας μήνας τελικά δεν είναι τίποτα.. εγώ ήμουν κάθετη να μη περίμενω τόσο δεν ήθελα κ τώρα μπήκε κιόλας ο μηνας. . Το μόνο που με αγχωνει κάπως είναι ο θηροειδης ελπίζω να έχει πέσει μέχρι τότε. Μ είπανε θέλει 4-6 εβδομάδες να σταθεροποιηθει με τα χάπια. Έχω πάρει ήδη 18 χαπάκια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Εγω λέω να περιμένεις λίγο και να δεις τι θα σου πουν αν έχουν αργά ραντεβού πήγενε με τον ιατρό σου

Σε ευχαριστω πολυ!Ειμαι λιγο χαμενη ...Δενξερω πως να το οργανωσω στο δημοσιο ,το πιστευεις;;Ενω καθε φορα που εκανα επέμβαση την εκαν σε ιδιωτικο και μου φαινοταν παιχνιδακι...Τωρα δεν ξερω απο που να το πιασω...Δεν αγχωνομαι με την επεμβαση καθολου ,με το κλεισιμο του ραντεβου αγχωνομαι.Το πιστευειςς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μπορείς να ρωτήσεις στο νοσοκομείο ποτε είναι εφικτό να σου πρόγραμματησουν την επέμβαση κ αποφασίζεις...αν δεις ότι σ λένε πολύ μακριά μη την κάνεις σε δημόσιο..πάντως ένας μήνας τελικά δεν είναι τίποτα.. εγώ ήμουν κάθετη να μη περίμενω τόσο δεν ήθελα κ τώρα μπήκε κιόλας ο μηνας. . Το μόνο που με αγχωνει κάπως είναι ο θηροειδης ελπίζω να έχει πέσει μέχρι τότε. Μ είπανε θέλει 4-6 εβδομάδες να σταθεροποιηθει με τα χάπια. Έχω πάρει ήδη 18 χαπάκια.. 

Ποσο είναι ο θυροειδης σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια ειμαι σε φαση που δεν ξερω τι να κανω...Να προχωρήσω στην επέμβαση με τον γιατρο που μου βρηκε τον πολυποδα η να παω νοσοκομειο...Πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...Αν αργήσουν απο το νοσοκομείο να μου κλεισουν ραντεβου....Δεν θελω να το αφηνω αλλο...

Μίλα πρώτα με το νοσοκομείο και αναλόγως αποφασίζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Καλημερα τσουπρες!!

Καλες προσπαθειες σε οσες πλησιαζουμε τις γονιμες.

@Starrr αν και δεν τα ξερω καλα στα 21-22 δεν σκαει? Οποτε γιατι να ξαναπας Σαββατο?

Εγω για Τριτη τις υπολογιζω, το τεστ μεχρι στιγμης βγαινει αρνητικο αλλα μιας και τελειωσαμε την αντιβιωση χθες αρχιζω απο σημερα προσπαθειες....προμηνυετε καυτο τριημερο??

Τέλεια καλή αρχή, καλά να περάσετε! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...