Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συνεννοησου με την @paradisebirdπου επίσης προσφέρθηκε κι ανοίξτε το! Από όσο γνωρίζω δεν περιμένει καμία μέχρι αύριο... 

Εμένα δεν με πειράζει και να μην το ανοίξω. Ας το ανοίξει το μανταρινάκι!!! Ούτως ή άλλως εγώ είμαι στο θέμα μονάχα guest star!!! Απλά παρακολουθώ... Εμπρός... ανοίξτε το.... Απρίλης έρχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Συνεννοησου με την @paradisebirdπου επίσης προσφέρθηκε κι ανοίξτε το! Από όσο γνωρίζω δεν περιμένει καμία μέχρι αύριο... 

ααα δεν το είχα δει ότι είχε προσφερθεί η κοπέλα.. ας το ανοίξει εκείνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Πολυ καλυτερα.Λιγες σταγονες στο σκουπισμα.Ολα καλα!

Μπράβο κοπέλα μου! Και από εδώ και στο εξής ας πάνε όλα καλύτερα! Σε φιλώ αδελφούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

ααα δεν το είχα δει ότι είχε προσφερθεί η κοπέλα.. ας το ανοίξει εκείνη?

Όχι, όχι εσύ. Εγώ άλλωστε είχα ξανανοίξει τον Νοέμβρη που μας πέρασε. Τόπο στα νιάτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μπράβο κοπέλα μου! Και από εδώ και στο εξής ας πάνε όλα καλύτερα! Σε φιλώ αδελφούλα!!!

Ο γιατρος πολυ θετικος οτι θα τα καταφερω να μεινω εγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ο γιατρος πολυ θετικος οτι θα τα καταφερω να μεινω εγκυος!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά να έρθουν από εδώ και πέρα!! Αισιοδοξία και όλα καλά θα πάνε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Εμένα δεν με πειράζει και να μην το ανοίξω. Ας το ανοίξει το μανταρινάκι!!! Ούτως ή άλλως εγώ είμαι στο θέμα μονάχα guest star!!! Απλά παρακολουθώ... Εμπρός... ανοίξτε το.... Απρίλης έρχεται!

Ευχαριστώ αγάπη!! (καρδούλες, καρδούλες) τελείωσαν τα emoticons  και οι αντιδράσεις για σήμερα! κορίτσια το μεσημέρι θα το ανοίξω γιατί είμαι δουλειά τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα καλή Μου!! Να το ανοίξω εγώ;; Να το ανοίξω από σήμερα;; ψηφίζω και εγώ στο "Πασχαλινά Αυγουλάκια"

Καλο μας μανταρινακι ανοιξε το! Ολες συμφωνουμε στα πασχαλινά αυγουλακια, οποτε δώστου από σήμερα! Θα είσαι γουρλου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά να έρθουν από εδώ και πέρα!! Αισιοδοξία και όλα καλά θα πάνε!! 

Τι να σας γραψω βρε κοριτσια!Πρωτη φορα τοση αισιοδοξια απο μερους γιατρου.Πολυ καλος γιατρος και υπέροχος ανθρωπος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Καλο μας μανταρινακι ανοιξε το! Ολες συμφωνουμε στα πασχαλινά αυγουλακια, οποτε δώστου από σήμερα! Θα είσαι γουρλου :-)

Ναι !Παμε απο σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Εμένα δεν με πειράζει και να μην το ανοίξω. Ας το ανοίξει το μανταρινάκι!!! Ούτως ή άλλως εγώ είμαι στο θέμα μονάχα guest star!!! Απλά παρακολουθώ... Εμπρός... ανοίξτε το.... Απρίλης έρχεται!

Να πάρουμε λίγη φρεσκάδα κι εμείς οι elderly ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι να σας γραψω βρε κοριτσια!Πρωτη φορα τοση αισιοδοξια απο μερους γιατρου.Πολυ καλος γιατρος και υπέροχος ανθρωπος!

Μπράβο πολύ χαίρομαι, και για την εξέλιξη και που υπάρχει αισιοδοξία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι να σας γραψω βρε κοριτσια!Πρωτη φορα τοση αισιοδοξια απο μερους γιατρου.Πολυ καλος γιατρος και υπέροχος ανθρωπος!

Έτσι αισιόδοξους ανθρώπους θέλουμε δίπλα μας!! Να μας στηρίζουν και να μας καθοδηγούν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Έτσι αισιόδοξους ανθρώπους θέλουμε δίπλα μας!! Να μας στηρίζουν και να μας καθοδηγούν!! 

Ναι κοπέλα μου!Τον εψαχνα πολυ καιρο ,αλλα πιστευω οτι τον βρήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ο γιατρος πολυ θετικος οτι θα τα καταφερω να μεινω εγκυος!!!!

Μπράβοοοοο κορίτσι μου!!!!!!!!! Με το καλό!!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Ευχαριστώ αγάπη!! (καρδούλες, καρδούλες) τελείωσαν τα emoticons  και οι αντιδράσεις για σήμερα! κορίτσια το μεσημέρι θα το ανοίξω γιατί είμαι δουλειά τώρα!! 

@Mantarini Θα περιμένουμε γλυκό κορίτσι!!!!!! Βάλε μας στη συζήτηση????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια βγήκα κ είμαι σπίτι στον αδελφό μου. Αύριο έκλεισα με αεροπλάνο να πάω σπιτάκι μου επιτελους.. ελπίζω να μπω σύντομα στις προσπάθειες. Δεν Μ είπε για θεραπεία μόνο αντιπικτικες ενέσεις θα κάνω για 14 μέρες . Μ είπε να βάλουμε μπρος οπότε θέλουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια βγήκα κ είμαι σπίτι στον αδελφό μου. Αύριο έκλεισα με αεροπλάνο να πάω σπιτάκι μου επιτελους.. ελπίζω να μπω σύντομα στις προσπάθειες. Δεν Μ είπε για θεραπεία μόνο αντιπικτικες ενέσεις θα κάνω για 14 μέρες . Μ είπε να βάλουμε μπρος οπότε θέλουμε..

Με το καλό @lactakiμου, γρήγορη ανάρρωση και βούρ στο ψητό!!!!!!!!!!!!  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελένη Πειραιάς είπε:

Μμμμ... λοιπόν... Είμαι 29 χρονών... αν έρθει με  το καλό θα είναι το πρώτο μάς.... παντρεύτηκα το καλοκαίρι που μας πέρασε.... και είπαμε να ξεκινήσουμε ελεύθερα να μας έρθει με το καλό... περιμένω να μου έρθει την Τετάρτη... βέβαια μακάρι να μην έρθει... Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...Είναι και κάποια άλλη κοπέλα που να περιμένει????

Καλώς την!!!εγώ περιμένω την Πέμπτη.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια βγήκα κ είμαι σπίτι στον αδελφό μου. Αύριο έκλεισα με αεροπλάνο να πάω σπιτάκι μου επιτελους.. ελπίζω να μπω σύντομα στις προσπάθειες. Δεν Μ είπε για θεραπεία μόνο αντιπικτικες ενέσεις θα κάνω για 14 μέρες . Μ είπε να βάλουμε μπρος οπότε θέλουμε..

Teleia!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσια βγήκα κ είμαι σπίτι στον αδελφό μου. Αύριο έκλεισα με αεροπλάνο να πάω σπιτάκι μου επιτελους.. ελπίζω να μπω σύντομα στις προσπάθειες. Δεν Μ είπε για θεραπεία μόνο αντιπικτικες ενέσεις θα κάνω για 14 μέρες . Μ είπε να βάλουμε μπρος οπότε θέλουμε..

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...