Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ ωωω. 

15529094304295999158429930082132.jpg

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, χαίρομαι πολύ, εύχομαι και στις υπόλοιπες κοπέλες, σύντομα εγκυουλες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μακάρι κορίτσι θέλω κάθε φορά που θα μπαίνω να βλέπω μόνο καλά νέα! Περα απο τη χαρα για ολες μας, ανεβαίνει κ η ψυχολογία! Λες να άλλη μια τα κατάφερε! Σου εύχομαι το καλοκαίρι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Καλά αποτελέσματα!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω πράγματικα να έρθει η μέρα να τελειώνω.. βέβαια έπειτα δε ξέρω τι με περιμένει.. χωρίς να Μ έχει αναφέρει κάτι ο γιατρός έχω ακούσει για θεραπείες μέχρι ένα 6μηνο.. πως θα περάσει ο καιρός αν Μ πούνε κάτι τέτοιο. Πφφφ όλα όμως πρέπει να γίνουν αρχικά να πάνε όλα καλά στην επέμβαση κ θα πάμε βήμα βήμα.. τουλάχιστον βρήκαμε νωρίς τι συνέβαινε. Παράλληλα ρυθμίζω κ τον θηροειδη μου. Αύριο θα κάνω επαναληπτικη εξεταση να δούμε την τιμή με τα χάπια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω πράγματικα να έρθει η μέρα να τελειώνω.. βέβαια έπειτα δε ξέρω τι με περιμένει.. χωρίς να Μ έχει αναφέρει κάτι ο γιατρός έχω ακούσει για θεραπείες μέχρι ένα 6μηνο.. πως θα περάσει ο καιρός αν Μ πούνε κάτι τέτοιο. Πφφφ όλα όμως πρέπει να γίνουν αρχικά να πάνε όλα καλά στην επέμβαση κ θα πάμε βήμα βήμα.. τουλάχιστον βρήκαμε νωρίς τι συνέβαινε. Παράλληλα ρυθμίζω κ τον θηροειδη μου. Αύριο θα κάνω επαναληπτικη εξεταση να δούμε την τιμή με τα χάπια... 

Καλα αποτλεσματα κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θα τρελαθώ ωωω. 

15529094304295999158429930082132.jpg

Μπραβο κοριτσι μου.. Σιγχαρητιρια. Με το. Καλο!!! ??Πιστευα σε σενα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr συγχαρητήριααααα!!!! Με τι υπέροχα νέα ξεκίνησε η βδομάδα!! Ημουν σίγουρη οτι θα τα κατάφερνες!! Ολα καλά να πάνε και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!! Εύχομαι να μας φέρει γούρι και να πάρουμε σειρά μια μια 

@lactaki ολα καλά να πάνε με την επέμβαση... να διορθωθεί το πρόβλημα και γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα μιας κ μπήκα, θελω να ρωτησω κ κάτι. Μου ειπε ο γιατρός να επαναλαβω την προγεστερόνη. Ηταν μεν καλή αλλα είχα κάνει τη βλακεία να την κανω μαζι με ολες τις αλλες 2η μέρα του κύκλου. Οπότε θα την κάνω 19με 20 (εχω κυκλο 26 με 27 μέρες). Ξεχασα να ρωτήσω αν παιζει ρόλο η ώρα το φαγητό κλπ. Ξέρει καμιά σας; θα του στείλω ενα μνμ αλλα αναρωτιόμουν...

Κατα τα άλλα περασαν οι γόνιμες κ κάναμε ο,τι μπορούσαμε :-) Θα δειξει... Πάντως θα κανω κ αυτό για σίγουρα κ τέλος... κ κάπου λεω ας ειναι χαμηλή, καλύτερα να λεω βρηκα κατι που φτιάχνεται εύκολα... Γι'αυτό το μηνα δεν ξερω τι να σκεφτώ, ειμαι σίγουρη οτι πέτυχα τις μέρες οπότε θα δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

γεια σου κοριτσι μου.. ετοιμάζομαι.. όχι δεν έγινε φεύγω για Αθήνα την άλλη Τρίτη κ την Τετάρτη κάνω εισαγωγή στο νοσοκομειο. ανυπομονώ θέλω να γίνω να προχωρήσω κ εγώ παρακάτω....

Με το καλό κορίτσι μου και να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια σήμερα μιας κ μπήκα, θελω να ρωτησω κ κάτι. Μου ειπε ο γιατρός να επαναλαβω την προγεστερόνη. Ηταν μεν καλή αλλα είχα κάνει τη βλακεία να την κανω μαζι με ολες τις αλλες 2η μέρα του κύκλου. Οπότε θα την κάνω 19με 20 (εχω κυκλο 26 με 27 μέρες). Ξεχασα να ρωτήσω αν παιζει ρόλο η ώρα το φαγητό κλπ. Ξέρει καμιά σας; θα του στείλω ενα μνμ αλλα αναρωτιόμουν...

Κατα τα άλλα περασαν οι γόνιμες κ κάναμε ο,τι μπορούσαμε :-) Θα δειξει... Πάντως θα κανω κ αυτό για σίγουρα κ τέλος... κ κάπου λεω ας ειναι χαμηλή, καλύτερα να λεω βρηκα κατι που φτιάχνεται εύκολα... Γι'αυτό το μηνα δεν ξερω τι να σκεφτώ, ειμαι σίγουρη οτι πέτυχα τις μέρες οπότε θα δουμε!

Στην ορμονολογικες δεν παίζει ρόλο αν έχεις φάει η Όχι εγώ καλου κακού πάντα το πρωί δεν τρώω ούτε πίνω νερό και το βράδυ τρώω κάτι ελαφρύ..!Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Θέλω πράγματικα να έρθει η μέρα να τελειώνω.. βέβαια έπειτα δε ξέρω τι με περιμένει.. χωρίς να Μ έχει αναφέρει κάτι ο γιατρός έχω ακούσει για θεραπείες μέχρι ένα 6μηνο.. πως θα περάσει ο καιρός αν Μ πούνε κάτι τέτοιο. Πφφφ όλα όμως πρέπει να γίνουν αρχικά να πάνε όλα καλά στην επέμβαση κ θα πάμε βήμα βήμα.. τουλάχιστον βρήκαμε νωρίς τι συνέβαινε. Παράλληλα ρυθμίζω κ τον θηροειδη μου. Αύριο θα κάνω επαναληπτικη εξεταση να δούμε την τιμή με τα χάπια... 

Όλα καλά να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Στην ορμονολογικες δεν παίζει ρόλο αν έχεις φάει η Όχι εγώ καλου κακού πάντα το πρωί δεν τρώω ούτε πίνω νερό και το βράδυ τρώω κάτι ελαφρύ..!Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου

Σε ευχαριστώ πολύ! Να πω την αληθεια οκ παω χωρις άγχος, πολυ χαλια να ειναι δε νομίζω αλλα κ κακή να ειναι διορθώνεται... αφου τα πιο σοβαρά βγήκαν οκ τωρα ειμαι ήρεμη.

Εσυ κορίτσι μου πως είσαι; Δε γνωριζόμαστε αλλά ησουν απο τις πρώτες που μιλησαμε εδω μέσα κ να ξέρεις σε σκέφτομαι συχνά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια, προχτές στο γιατρό έλεγαν για ενα περιστατικό 25 χρονων κορίτσι που μπήκε σε εμμηνόπαυση... έκανα το σταυρό μου... κ ήταν απο επαρχία η κοπέλα κ ειχε πεσει σε κακο γιατρό ο οποίος δεν του έκοψε ότι τόσο νεο κορίτσι για να μη μένει κάτι έχει! Δυστυχώς το ανακάλυψε όταν ήταν αργά κ έκανε παιδί με δανεικά ωάρια... φαντάσου τώρα... Κάτι πράγματα να τρελαίνεσαι κ λεμε τώρα κ μεις στα 37 αν κάτι δεν ειναι τέλειο κ παλι καλα να λέμε! Πάντως πόσο εχω μετανιώσει που άφησα τον καιρό να περάσει ετσι... επρεπε να εχω ξεκινήσει στα 34 που παντρεύτηκα... αλλά παντα καποια δικαιολογία βρισκαμε... ας ελπίσουμε όμως οτι ολα θα γίνουν :-)

Μου λείψατε τοσες μερες κ τα ειπα ολα μαζι! Βασικά μπηκα κ αντι για άγχη είδα τα ευχαριστα κ ανέβηκα!! Να είσαι καλα βρε starrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Να πω την αληθεια οκ παω χωρις άγχος, πολυ χαλια να ειναι δε νομίζω αλλα κ κακή να ειναι διορθώνεται... αφου τα πιο σοβαρά βγήκαν οκ τωρα ειμαι ήρεμη.

Εσυ κορίτσι μου πως είσαι; Δε γνωριζόμαστε αλλά ησουν απο τις πρώτες που μιλησαμε εδω μέσα κ να ξέρεις σε σκέφτομαι συχνά... 

Εμείς πως να πηγαίνουμε χάλια περιμένουμε το χειρουργείο του άντρα μου να δούμε τι θα κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Λοιπόν κορίτσια, προχτές στο γιατρό έλεγαν για ενα περιστατικό 25 χρονων κορίτσι που μπήκε σε εμμηνόπαυση... έκανα το σταυρό μου... κ ήταν απο επαρχία η κοπέλα κ ειχε πεσει σε κακο γιατρό ο οποίος δεν του έκοψε ότι τόσο νεο κορίτσι για να μη μένει κάτι έχει! Δυστυχώς το ανακάλυψε όταν ήταν αργά κ έκανε παιδί με δανεικά ωάρια... φαντάσου τώρα... Κάτι πράγματα να τρελαίνεσαι κ λεμε τώρα κ μεις στα 37 αν κάτι δεν ειναι τέλειο κ παλι καλα να λέμε! Πάντως πόσο εχω μετανιώσει που άφησα τον καιρό να περάσει ετσι... επρεπε να εχω ξεκινήσει στα 34 που παντρεύτηκα... αλλά παντα καποια δικαιολογία βρισκαμε... ας ελπίσουμε όμως οτι ολα θα γίνουν :-)

Μου λείψατε τοσες μερες κ τα ειπα ολα μαζι! Βασικά μπηκα κ αντι για άγχη είδα τα ευχαριστα κ ανέβηκα!! Να είσαι καλα βρε starrr

Τι λες τωρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εμείς πως να πηγαίνουμε χάλια περιμένουμε το χειρουργείο του άντρα μου να δούμε τι θα κάνουμε..

Κοίτα σίγουρα μετά θα δειτε διαφορά. Βιοψία μετα το χειρουργείο; ή δεν παίζει ρόλο;

Για το αλλο περιστατικό που γραφω πιο κατω ασε σου λεω... ομως μπραβο της που εστω κ ετσι το έκανε... δυσκολες αποφάσεις ομως βρε παιδιά πολύ δύσκολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κοίτα σίγουρα μετά θα δειτε διαφορά. Βιοψία μετα το χειρουργείο; ή δεν παίζει ρόλο;

Για το αλλο περιστατικό που γραφω πιο κατω ασε σου λεω... ομως μπραβο της που εστω κ ετσι το έκανε... δυσκολες αποφάσεις ομως βρε παιδιά πολύ δύσκολες...

Και εμείς μαλλ8ν με δότη θα πάμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Βρε @Starrr τα βασικα δε Ρωτήσαμε... ειχες κανενα σύμπτωμα;;;

Νομίζω με ρώτησε κ μια άλλη κοπέλα... Κ τα έγραψα... Πόνους περιόδου. Νύστα... Πολύ νύστα... Κ σήμερα σκεφτόμουν ένα τοστ που έφαγα χθες?? το στήθος μου άλλαξε... Κ τα υγρά δεν έγιναν σαν στικ. Αλλά παρέμειναν λευκά η σαν τα υγρά της ωορρηξιας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Νομίζω με ρώτησε κ μια άλλη κοπέλα... Κ τα έγραψα... Πόνους περιόδου. Νύστα... Πολύ νύστα... Κ σήμερα σκεφτόμουν ένα τοστ που έφαγα χθες?? το στήθος μου άλλαξε... Κ τα υγρά δεν έγιναν σαν στικ. Αλλά παρέμειναν λευκά η σαν τα υγρά της ωορρηξιας.... 

Ευχαριστώ κορίτσι! Η νύστα κ οι πόνοι να υποθέσω κοντά στην περίοδο ή από την αρχή;

Καλή εγκυμοσύνη κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι! Η νύστα κ οι πόνοι να υποθέσω κοντά στην περίοδο ή από την αρχή;

Καλή εγκυμοσύνη κοριτσάκι!

Νύστα τώρα 3 μέρες... Πόνοι περιόδου 3 μέρες μετά την ωορρηξία ξεκίνησαν.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrακι θα τρελαθώ κι εγώ! Τώρα μπήκα κι είδα τα νέα! Ανατρίχιασα έχω να σου πω!!!! Τελικά με το που έφτιαξες τον κύκλο σου το έπιασες με τη μία!!! Πολλά συγχαρητήρια!! Χάρηκα πολύ και πάντα χαίρομαι όταν κοπέλες που ξεκινήσαμε μαζί τα καταφέρνουν!!

Ολα να πάνε κατ ευχήν και περιμένουμε τα ευχάριστα της χοριακης! 

By the way ειναι έντονη η γραμμούλα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Starrrακι θα τρελαθώ κι εγώ! Τώρα μπήκα κι είδα τα νέα! Ανατρίχιασα έχω να σου πω!!!! Τελικά με το που έφτιαξες τον κύκλο σου το έπιασες με τη μία!!! Πολλά συγχαρητήρια!! Χάρηκα πολύ και πάντα χαίρομαι όταν κοπέλες που ξεκινήσαμε μαζί τα καταφέρνουν!!

Ολα να πάνε κατ ευχήν και περιμένουμε τα ευχάριστα της χοριακης! 

By the way ειναι έντονη η γραμμούλα! ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ!!!!! Ναι αύριο θα σας πω κ τα καμώματα τς χοριακης!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Λοιπόν κορίτσια, προχτές στο γιατρό έλεγαν για ενα περιστατικό 25 χρονων κορίτσι που μπήκε σε εμμηνόπαυση... έκανα το σταυρό μου... κ ήταν απο επαρχία η κοπέλα κ ειχε πεσει σε κακο γιατρό ο οποίος δεν του έκοψε ότι τόσο νεο κορίτσι για να μη μένει κάτι έχει! Δυστυχώς το ανακάλυψε όταν ήταν αργά κ έκανε παιδί με δανεικά ωάρια... φαντάσου τώρα... Κάτι πράγματα να τρελαίνεσαι κ λεμε τώρα κ μεις στα 37 αν κάτι δεν ειναι τέλειο κ παλι καλα να λέμε! Πάντως πόσο εχω μετανιώσει που άφησα τον καιρό να περάσει ετσι... επρεπε να εχω ξεκινήσει στα 34 που παντρεύτηκα... αλλά παντα καποια δικαιολογία βρισκαμε... ας ελπίσουμε όμως οτι ολα θα γίνουν :-)

Μου λείψατε τοσες μερες κ τα ειπα ολα μαζι! Βασικά μπηκα κ αντι για άγχη είδα τα ευχαριστα κ ανέβηκα!! Να είσαι καλα βρε starrr

Αυτό που λες το έχω ξανακούσει και μάλιστα ήταν μια κοπέλα εδώ μέσα στο φόρουμ.. πριν 10 χρόνια που έμπαινα εδώ... η κοπέλα ήταν 27 χρονών και είχε πρόωρη εμμηνόπαυση.. τελικά έγινε μανούλα με εξωσωματική  και όλα καλά! Κορίτσια είναι αυτό που λέω... έχει προχωρήσει τόσο η επιστήμη που κανένα ζευγάρι δεν μένει άτεκνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπραβο κορίτσι μου!! Πολύ καλός αριθμός!!
    • Αν είχε θυρεοειδή το καταλαβαίνω!
    • Κοριτσια μου γλυκα πριν λιγο μου εστειλε ο γιατρος!!! εχουμε 4 βλαστοκυστες!!! 3 4ΑΑ και 1 2ΑΑ!!! επισης θα μας ενημερωσει αυριο για 1 ακομη εμβρυακι που ειναι στην καλλιεργεια.... ακομη δεν το πιστευω......🥺 τι συγκινηση!!!! τι ανακουφιση!!! τι ευτυχια!!!!! 🥰 μακαρι να ειναι αυτα τα κουκουνια μας που θα φτασουν γερα στην αγκαλια μας!!! 🙏
    • Καλως ΄ήρθες και πάλι αγαπημένη!!!Πολύ ωραία τα νέα σου κοριτσάκι μου γλυκό!!!! Ελπίζω να είναι η τυχερή σου προσπάθεια κ να φωλιάσει το σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!
    • Ένα δυο - ένα δυο ,τεστττττ ,τεστττττ Ωραία ακούγομαι! Έλεγα μπας και μετά από τοοοσο καιρό δεν λειτουργούσε το πληκτρολόγιο μου! Χαχαχα Κοριτσαρες μου υπέροχες μου λείψατε πολύ αν και σαν φαντασματάκι έβλεπα που και που τις συζητήσεις σας. Εδώ και 3 βδομάδες έχω πάρει την άδεια που δικαιούμαι για τον μικρό μου και είχα ανάγκη να ξεκουραστώ από όλα. Δεν έχω κανένα νέο να σας μεταφέρω. Όλα παραμένουν τα ίδια με εμένα. Διαβάζω για τα σεμινάρια μου και τώρα πια χωρίς να χρειάζεται να δουλεύω έχω ένα ωραίο πρόγραμμα. Φυσικά τρέχω τώρα δε δραστηριότητες και παιδικές χαρές όλη μέρα και σπίτι δεν κάθομαι πάρα μόνο για διάβασμα και το βράδυ αλλά τα κάνω με την καρδιά μου!  Αφού λοιπόν ξεκουράζομαι είπαμε με τον άντρα μου να κάνουμε μια τελευταία προσπάθεια σπερματεγχυσης αφού δεν θα έχω πια την επιβάρυνση της δουλειάς και του φορτωματος μετά. Έχω ξεκινήσει ήδη την διέγερση με κλομιφαινη και από Δευτέρα θα πάω με με δει ώστε να οριοθετήσουμε πότε θα κάνουμε σπερματεγχυση. Αν έρθει καλώς να έρθει. Αν δεν έρθει δεν έχω σκοπό να τα βάψω μαύρα! Ότι είναι να γίνει ,να γίνει μόνο για καλό σκοπό ❤️.  Μακρυγορησα πάλι καλέ και νιώθω πως είπα απλα ένα "hi" !!!  Καλώς σας βρήκα λοιπόν και πάλι αγαπημένες φιλενάδες. Στέλνω φιλάκια καρδούλες τσουτσουμπρουτσου και πολλές πολλές αγκαλιές ❣️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...