Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα μαρτακια μας?


Starrr

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια... Καλο μήνα να χουμε!! Είπα να το φτιάξω εγώ. Αφού δε έκανε κάποια την κίνηση. ? Μόνο θετικά νέα αυτό τον μήνα να έχουμε... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα το ανοιξαμε, εψαχνα να το βρω!

Αντε καλο μηνα και καλες χοριακες ?

@Starrr μακαρι να εισαι γουρλου

Ειναι και του Ευαγγελισμου αυτο το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα και πρώτα απ όλα να ήμαστε γερές με υγεία... Μακάρι να έρθουν τα μπεμπακια αλλά και να μην έρθουν δεν πειράζει Εκείνος ξέρει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!!

Μακάρι αυτός να είναι πιο τυχερός απ τον προηγούμενο!!

Να μας φέρει πολλά σποράκια ο πελαργός!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια Μου!!  Καλό μήνα!!! ένα πανικό τον έπαθα η γυναίκα όταν πήγα να μπω το πρωί και ο σέρβερ ήταν πεσμένος!! έχασα το παρεάκι μου λέω..  ευτυχώς όλα καλά!! ήρθε η Άνοιξη!! Στη ψυχή και στις καρδιές μας.. εύχομαι και στις κοιλιτσες Μας να φυτρώσουν πολλά λουλουδάκια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες και καλο μήνα ? με αισιοδοξια κ πολλα θετικα αποτελεσματα, μιας κ ο φεβρουαριος ήταν ενας μηνας απογοητευσης για ολες ελπιζω μεχρι τελος Μαρτιου να εχουμε τουλαχιστον 5 κοριτσια με θετικα αποτελεσματα ! κ εγω δεν μπορουσα να μπω ειχε θεμα η σελίδα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, καλό μήνα! Μακάρι μέχρι το τέλος του μήνα να έχουμε πολλά ευχάριστα και να μπορούμε τον Απρίλη να έχουμε εντελώς άλλο θέμα συζήτησης! :-)

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλό μήνα, με το καλό το νέο θέμα!!!

ΥΓ. Σίγουρα θα είναι καλύτερος ο Μάρτης, και στατιστικά να το πάρουμε, πόσο πιο χάλια από τον Φλεβάρη να είναι; Βρήκαμε όλα τα θεματάκια μέσα στον Φλεβάρη, οπότε ο Μάρτης θα έχει εγκυμοσύνες σίγουρα! Άντε κοριτσάκια μου, σταυρώστε δαχτυλάκια να τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τοση θετικη σκεψη δε γινεται να παει κ αυτος ο μηνας τοσο στραβα!!!

Εγω περιμενα χθες..ειμαι στην πρωτη μερα καθυστερησης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

Με τοση θετικη σκεψη δε γινεται να παει κ αυτος ο μηνας τοσο στραβα!!!

Εγω περιμενα χθες..ειμαι στην πρωτη μερα καθυστερησης!!

Ουαου... Τέλεια!!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

Με τοση θετικη σκεψη δε γινεται να παει κ αυτος ο μηνας τοσο στραβα!!!

Εγω περιμενα χθες..ειμαι στην πρωτη μερα καθυστερησης!!

Τέλεια!!! Άντε να ξεκινήσει χαρμόσυνα αυτός ο μήνας!!!

 

κορίτσια το σάιτ πάει πιο γρήγορα μετά το κοκομπλοκοτο πρωινό ή ιδέα μου είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κ από εμένα.... Ποιες περιμένουν έως Κυριακή? 

εγώ αύριο! το πολύ να έρθει Κυριακή εφόσον δεν περιμένω κάτι από το Φλεβάρη! Ας ελπίσουμε να έχω κάτι να περιμένω το Μάρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

εγώ αύριο! το πολύ να έρθει Κυριακή εφόσον δεν περιμένω κάτι από το Φλεβάρη! Ας ελπίσουμε να έχω κάτι να περιμένω το Μάρτη!

Στο εύχομαι κοπέλα Μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεα!Ο γιατρος μου είπε οτι ο πολυποδας που εχει απομεινει πρεπει να αφαιρεθει.Τωρα αν το κανουμε μαζι στοιχιζει 1000 Ευρω με το κοστος του νοσοκομείου. Διαφορετικα μπορει να με στείλει σε δημοσιο νοσοκομειο...Τι κανω τωραα;;;Αμαν!Τι ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Νεα!Ο γιατρος μου είπε οτι ο πολυποδας που εχει απομεινει πρεπει να αφαιρεθει.Τωρα αν το κανουμε μαζι στοιχιζει 1000 Ευρω με το κοστος του νοσοκομείου. Διαφορετικα μπορει να με στείλει σε δημοσιο νοσοκομειο...Τι κανω τωραα;;;Αμαν!Τι ωραια!

Λυπάμαι για την εξέλιξη... ίσως αξίζει να δοκιμάσεις το δημόσιο, 1000 ευρώ δεν είναι και λίγα... όμως δες πρώτα αν υπάρχει δυνατότητα να σου καλύψει κάποιο ποσό ο εοπυ, μιλάμε για χειρουργείο δεν μπορεί να μη σου δίνει τίποτα... ή τελοσπάντων έτσι θα ήθελα να πιστεύω! 

Κατά τα άλλα εφόσον πρέπει να βγει όσο το νωρίτερο τόσο καλύτερα υποθέτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Νεα!Ο γιατρος μου είπε οτι ο πολυποδας που εχει απομεινει πρεπει να αφαιρεθει.Τωρα αν το κανουμε μαζι στοιχιζει 1000 Ευρω με το κοστος του νοσοκομείου. Διαφορετικα μπορει να με στείλει σε δημοσιο νοσοκομειο...Τι κανω τωραα;;;Αμαν!Τι ωραια!

Οοοο @Χρυσάφω μου... Κάνε την επέμβαση να μην έχεις υπόνοιες.. άμα μπορείς να το κάνεις και δημόσια για να γλιτώσεις χρήματα ακόμα καλύτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα σε όλες κορίτσια!!! Εύχομαι ο Μάρτης να ειναι τυχερός κι να γεμίσει τις κοιλιτσες με τα λουλουδια της ζωης σε όλες σας που το θέλουν πολύ!!! Θετικη διαθεση κι σκέψη κι όλα θα πάνε καλά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Νεα!Ο γιατρος μου είπε οτι ο πολυποδας που εχει απομεινει πρεπει να αφαιρεθει.Τωρα αν το κανουμε μαζι στοιχιζει 1000 Ευρω με το κοστος του νοσοκομείου. Διαφορετικα μπορει να με στείλει σε δημοσιο νοσοκομειο...Τι κανω τωραα;;;Αμαν!Τι ωραια!

@Χρυσάφω είναι κρίμα να δώσεις 1000€ είναι πολλά κάντο δημοσια δεν εχεις να φοβηθεις κάτι υπάρχουν και εκεί καλοί γιατροι και κάνουν εξίσου καλή δουλειά ακου εκεί 1000€ καλέ είναι πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...