Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή χοριακη


Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Betbet είπε:

Γεια σας κορίτσια , τελικά η χοριακη που έκανα πάλι δεν αυξήθηκε πολύ ? την Τετάρτη το βράδυ ήταν 5454 και μετά από 5 μέρες ήταν 6100 ,? είμαι σκασμενη ... Τώρα θα δείξει ο υπέρηχος που θα παω σε 2 μέρες να δούμε τι γίνεται... Έχουμε μια ελπίδα στο.οτι ανεβαίνει ... Αργά ?

"Μετά την 6η εβδομάδα της εγκυμοσύνης, όταν και οι τιμές της β-χοριακής κυμαίνονται μεταξύ των 6.000 και 10.000 mIU/mL, ο ρυθμός ανόδου των επιπέδων αυτών γίνεται πιο αργός και ασταθής"

Το ξεσήκωσα από ένα ιατρικό άρθρο. Μην αγχώνεσαι, θετική σκέψη και με το καλό ο υπέρηχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

"Μετά την 6η εβδομάδα της εγκυμοσύνης, όταν και οι τιμές της β-χοριακής κυμαίνονται μεταξύ των 6.000 και 10.000 mIU/mL, ο ρυθμός ανόδου των επιπέδων αυτών γίνεται πιο αργός και ασταθής"

Το ξεσήκωσα από ένα ιατρικό άρθρο. Μην αγχώνεσαι, θετική σκέψη και με το καλό ο υπέρηχος!

.. Σε ευχαριστω πολύ ...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2019 at 9:15 ΜΜ, ο/η LOULOUdaki! είπε:

"Μετά την 6η εβδομάδα της εγκυμοσύνης, όταν και οι τιμές της β-χοριακής κυμαίνονται μεταξύ των 6.000 και 10.000 mIU/mL, ο ρυθμός ανόδου των επιπέδων αυτών γίνεται πιο αργός και ασταθής"

Το ξεσήκωσα από ένα ιατρικό άρθρο. Μην αγχώνεσαι, θετική σκέψη και με το καλό ο υπέρηχος!

Τελικά ναι κορίτσι και σε ευχαριστώ πολύ ❣️ και  η χοριακη Από μόνη της δεν μας λέει και κάτι ,κάναμε υπέρηχο και  ακούσαμε καρδούλα κανονικά ,απλά είναι μια βδομάδα πιο μικρή η εγκυμοσύνη μου :) είναι πολύ μεγάλη συγκίνηση όταν ακούς το μωρό σου να χτυπάει η καρδούλα του για πρώτη φορά ❤️❤️❤️❤️καλα αποτελέσματα σε όλες τις μανουλες εύχομαι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Betbet είπε:

Τελικά ναι κορίτσι και σε ευχαριστώ πολύ ❣️ και  η χοριακη Από μόνη της δεν μας λέει και κάτι ,κάναμε υπέρηχο και  ακούσαμε καρδούλα κανονικά ,απλά είναι μια βδομάδα πιο μικρή η εγκυμοσύνη μου :) είναι πολύ μεγάλη συγκίνηση όταν ακούς το μωρό σου να χτυπάει η καρδούλα του για πρώτη φορά ❤️❤️❤️❤️καλα αποτελέσματα σε όλες τις μανουλες εύχομαι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Μπράβο κοριτσάκι μου, να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Αχ ναι, πολύ μεγάλη συγκίνηση, εύχομαι να την ξαναζήσω κι εγώ αυτή τη στιγμή και να πάνε όλα καλά! Σε φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου, να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Αχ ναι, πολύ μεγάλη συγκίνηση, εύχομαι να την ξαναζήσω κι εγώ αυτή τη στιγμή και να πάνε όλα καλά! Σε φιλώ.

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2019 at 9:02 ΠΜ, ο/η joy2 είπε:

Από ένα σημείο και μετά δεν ανεβαίνει εύκολα! Να είσαι θετική!! 

Σε ευχαριστώ πολύ ❣️❣️❣️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2019 at 3:02 ΜΜ, ο/η MAROYLI είπε:

Πως παει τωρα;;Ολα καλα;;;

Όλα καλά ακούσαμε καρδιά κανονικά το έχω γράψει και παραπάνω ❤️,απλά είχα Λίγα καφέ υγρά και παίρνω ουτροτζεσταν 3 φορές τη μέρα τώρα σε 5 μέρες έχουμε υπέρηχο πάλι ,ο γιατρός μου είπε να μην ανχωνομαι και να μην κουράζομαι και να παίρνω τα χάπια .  Ανησυχώ λίγο .... :( ..ίσως να είναι επειδή κουράζομαι λίγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Betbet είπε:

Όλα καλά ακούσαμε καρδιά κανονικά το έχω γράψει και παραπάνω ❤️,απλά είχα Λίγα καφέ υγρά και παίρνω ουτροτζεσταν 3 φορές τη μέρα τώρα σε 5 μέρες έχουμε υπέρηχο πάλι ,ο γιατρός μου είπε να μην ανχωνομαι και να μην κουράζομαι και να παίρνω τα χάπια .  Ανησυχώ λίγο .... :( ..ίσως να είναι επειδή κουράζομαι λίγο....

Καλημερα!Να προσπαθεις να μην αγχώνεσαι και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου.Μια χαρα θα πανε ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες βρε που αγχωνοσουν άδικα! Να μην ανησυχείς! Ξεκούραση και θετική ενέργεια! Ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία είσαι που είχε καφέ εκκρίσεις κ όλα θα πάνε καλά!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2019 at 9:10 ΠΜ, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα!Να προσπαθεις να μην αγχώνεσαι και να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου.Μια χαρα θα πανε ολα.

Σας ευχαριστω πολύ όλες από καρδιάς αλλά δυστυχώς το χασαμε πήγαμε για υπέρηχο και δεν ακουσαμε καρδιά :( ...γονιδιακή μετάλλαξη μας είπε ο γιατρός ... Προσπαθώ να σταθώ στα πόδια μου για το παιδάκι μου ...  :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Betbet είπε:

Σας ευχαριστω πολύ όλες από καρδιάς αλλά δυστυχώς το χασαμε πήγαμε για υπέρηχο και δεν ακουσαμε καρδιά :( ...γονιδιακή μετάλλαξη μας είπε ο γιατρός ... Προσπαθώ να σταθώ στα πόδια μου για το παιδάκι μου ...  :(

Κατσε ρε κορίτσι μου δεν είχες πει ότι ακουσες καρδιά μήπως θες να πεις οτι παλινδρόμησε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Penny89 είπε:

Κατσε ρε κορίτσι μου δεν είχες πει ότι ακουσες καρδιά μήπως θες να πεις οτι παλινδρόμησε ;

Ναι αυτό ...παλινδρομησε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Betbet είπε:

Ναι αυτό ...παλινδρομησε ???

Αχ γλυκιά μου λυπάμαι πολύ αλλά μάλλον για να έγινε ειχε κάποιο χρωμοσωμα η θα ήτανε τυχαίο γεγονος μην στεναχωριεσαι προσπάθησε παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Αχ γλυκιά μου λυπάμαι πολύ αλλά μάλλον για να έγινε ειχε κάποιο χρωμοσωμα η θα ήτανε τυχαίο γεγονος μην στεναχωριεσαι προσπάθησε παλι

Μάλλον χρωμόσωμα ...θα δείξει ο καρυότυπος εμβρύου σε ευχαριστώ ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

Αχ γλυκιά μου λυπάμαι πολύ αλλά μάλλον για να έγινε ειχε κάποιο χρωμοσωμα η θα ήτανε τυχαίο γεγονος μην στεναχωριεσαι προσπάθησε παλι

Πόσο λυπάμαι αλλά καιω ποσο σε καταλαβαινω.. τα πέρασα και εγώ πριν 3 χρόνια έχασα τα διδυμακια μου .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πόσο λυπάμαι αλλά καιω ποσο σε καταλαβαινω.. τα πέρασα και εγώ πριν 3 χρόνια έχασα τα διδυμακια μου .. 

? λυπάμαι πολύ κοπέλα μου ... Είναι ψυχοφθόρο πολύ... Εμένα ειναι η τρίτη παλινδρόμηση ,έχω την κόρη μου 3 χρόνων και παίρνω κουράγιο και τον σύντροφό μου βέβαια ... Όλα θα γίνουν πιστεύω έχει ο Θεός .....έτσι είναι η ζωή.....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Betbet είπε:

? λυπάμαι πολύ κοπέλα μου ... Είναι ψυχοφθόρο πολύ... Εμένα ειναι η τρίτη παλινδρόμηση ,έχω την κόρη μου 3 χρόνων και παίρνω κουράγιο και τον σύντροφό μου βέβαια ... Όλα θα γίνουν πιστεύω έχει ο Θεός .....έτσι είναι η ζωή.....???

Και βέβαια όλα θα γίνουν θέλει πίστη δύναμη και να είσαι σκυλί εγώ το ξέρω αυτό το συναίσθημα το ξέρω καλαααα πολύ καλά πονάει πολύ σε ξεριζώνει αλλά πρεπει να σηκωθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Και βέβαια όλα θα γίνουν θέλει πίστη δύναμη και να είσαι σκυλί εγώ το ξέρω αυτό το συναίσθημα το ξέρω καλαααα πολύ καλά πονάει πολύ σε ξεριζώνει αλλά πρεπει να σηκωθεις

Ναι κοπέλα μου έτσι είναι ακριβώς .... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2019 at 10:07 ΜΜ, ο/η Betbet είπε:

Ναι αυτό ...παλινδρομησε ???

Λυπάμαι πολυ!Καλη συνεχεια και  σύντομα να ερθει την επομενη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...