Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρήξιμο


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είμαι στην 22η μέρα του κυκλου και εδώ και 3 4 μέρες έχει πρηστεί παρά πολύ το στήθος μου και με πονάει παρά πολύ ακόμα και στο άγγιγμα.τι μπορεί να είναι αυτό ρε κοριτ Σια? Καμία εγκυμοσύνη Αλλά είναι νωρίς και για την περιοδο νωρίς είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariatzo είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι στην 22η μέρα του κυκλου και εδώ και 3 4 μέρες έχει πρηστεί παρά πολύ το στήθος μου και με πονάει παρά πολύ ακόμα και στο άγγιγμα.τι μπορεί να είναι αυτό ρε κοριτ Σια? Καμία εγκυμοσύνη Αλλά είναι νωρίς και για την περιοδο νωρίς είναι.

Ποτέ δεν ξέρεις αλλά καλό θα είναι να μην δίνεις σημασία σε συμπτώματα τόσο νωρίς! Κάνε υπομονή λίγη υπομονή ... τι κύκλο έχεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @andy2019!Εμένα το στήθος μου με πονάει σχεδόν πάντα πριν την περίοδο κ πολύ μάλιστα αλλά εγώ έχω κύκλο 25-26 μέρες επομένως είναι λογικό να ξεκινάει να πονάει από την 20-21η μέρα.Εσυ τι κύκλο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soulful είπε:

Γεια σου @andy2019!Εμένα το στήθος μου με πονάει σχεδόν πάντα πριν την περίοδο κ πολύ μάλιστα αλλά εγώ έχω κύκλο 25-26 μέρες επομένως είναι λογικό να ξεκινάει να πονάει από την 20-21η μέρα.Εσυ τι κύκλο έχεις;

Συγγνώμη λάθος στην @mariatzo πήγαινε το μνμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια  ο κύκλος μου 28 με 30 ημέρες είναι.τοσο πολύ πρώτη φορά ναι.εψει γίνει τούμπανο. Και πολύ πόνο. Πιο πολύ έχω ανησυχήσει μήπως είναι τίποτα κακό δεν ξέρω.το σκέφτηκα και για εγκυμοσυνη Αλλά είναι πολύ νωρίς ακόμα το ξέρω.αλλα πρώτη φορά τόσο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!η περιοδος δν ειναι παντα με τα ιδια συμπτωματα,ειδικα αν προσπαθεις για παιδακι τρελενετε το σωμα και κανει διαφορα πραγματα!η μπορει να ειναι και εγκυμσυνη!παντως δν νομιζω να ειναι κατι αλλο ειδικα με τα σςυμπτωματα που λες οτι εχεις.περιμενε να αδιαθετησεις και αν δν σου περασει μιλα με τον γυναικολογο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κάμερα κορίτσι μου....εγώ ήρθα 22 ημέρα κύκλου με καφέ στην αρχή που κράτησαν 6 ημέρες κ ανάμεσα τους είχα μια μέρα λίγο αιματακι αλλά λιγο όπως εσύ!!!!! Μήπως να έκανες ένα τέστ;; Από συμπτώματα;;
    • Καλημέρα γλυκιά μου...μου φαίνεται περίεργο να ήταν ωορρηξία.. να έβγαζα λίγο καφέ να το καταλάβω!! Γίνεται στην ωορρηξία να βγάζεις τόσες μέρες καφέ;; Η μέση μου κ η κοιλιά μου πονάνε ακόμα...
    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Σαρακοστή.  Εγώ είμαι λίγο μπερδεμένη-στενοχωρημένη. Την Κυριακή (4 μέρες νωρίτερα) μου ήρθε περίοδος. Το τελευταίο διάστημα, όπως σας έχω πει, έχω νορμάλ ροή δύο μέρες και την τρίτη μέρα μόνο καφέ. Το έχω αναφέρει στον γιατρό μου και μου είπε πως είναι εντάξει. Αυτή τη φορά όμως ήταν ακόμα χειρότερα, δεν έχω σχεδόν καθόλου αίμα. Δηλαδή ακόμα και όταν πηγαίνω τουαλέτα δεν πέφτει αίμα, έχω μόνο στο σκούπισμα και στην σερβιέτα λίγο. Όλα αυτά ξεκίνησαν εχθές το πρωί και τελείωσαν εχθές το βράδυ. Σήμερα τίποτα. Έχω φοβηθεί πολύ και σκέφτομαι για ωοθηκική ανεπάρκεια και άλλα τέτοια ωραία. Έχει καμία παρόμοια εμπειρία?????
    • Καλημέρα κορίτσι μου, αν κάνεις έτσι μεγάλους κύκλους μήπως ήταν ωορρηξία;
    • Καλησπέρα καλή σαρακοστή με υγεία!! Λοιπόν μια βοήθεια αν μπορεί κάποια κοπέλα Έχω ΣΠΩ γενικά κάνω μεγάλους κύκλους σπάνια θα έρθω κανονικά έχω φτάσει μέχρι και 97 ημέρες κοντά!  Έχω ξεκινήσει καμία 10 μέρες τα ινοφερτ Πλας. Ο προηγούμενος κύκλος μου ήταν 97 ημερών κ πήρα χάπι για να έρθει. Έκανα ορμονολογικες εξετάσεις και ο ενδοκρινολόγος μου μου είπε ότι είναι όλες στα φυσιολογικά πλαίσια! Τώρα στις 22 ημέρες κύκλου είδα καφέ με βλέννα στο σκουπισμα, είχα πονακια περιόδου,στήθος όχι πρησμένο! Κράτησαν περίπου έξι ημέρες μέσα σε αυτές μια μέρα είδα σκούρο αιματακι αλλά όχι πολύ! Δλδ μέσα στις 6 ημέρες φορούσα Σερβιετα ότι θα κατέβει αίμα αλλά τίποτα...στην Σερβιετα πολύ λίγο ως καθόλου! Τα πινάκια έρχονται κ φεύγουν και λίγο η μέση! Τα καφέ σταμάτησαν 16 του μήνα , 17 έκανα ένα τέστ αλλά βγήκε αρνητικό!!  Μα ήταν νωρίς;; Να μην είναι εγκυμοσύνη απλά να είχα καμία ανωμαλία;; Δώστε τα φώτα σας!! Ευχαριστώ 🫶🫶🫶
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...