Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες είμαστε στον ένατο?


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες!!!! 

Στην πραγματικότητα μπαίνω στον ένατο σε τρεις μέρες αλλά είπα να φτιάξω αυτή τη συζήτηση. Εγώ θα γεννήσω με προγραμματισμένη καισαρική σε τρεις βδομάδες. Νιώθω όμως ότι οι τελευταίες μέρες Δν περνάνε με τίποτα. Όσο κάθομαι κ στο σπίτι σκέφτομαι διαφορά άσχημα πράγματα.  Εσείς πως είστε?? Από συμπτώματα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου σου εύχομαι να πάρεις το μωρακι σου στην αγκαλιτσα σου σύντομα ???εγώ εχω γεννησει πριν  5 μηνες αλλα πραγματικά καταλαβαίνω αυτό που λες και γω με καισαρική προγραμματισμενη γεννησα οι τελευταίες 2 εβδομάδες δεν περνουσαν με τιποταα λες και σταμάτησε ο χρόνος... υπομονη και ολα καλα θα πανε.. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι όντως πολύ άχαρη η αναμονή πριν τον τοκετό, οι προκλήσεις που καλείσε να αντιμετωπίσεις με τον ερχομό του μωρού σου στον κόσμο πολύ καινούριες και ταυτόχρονα πολύ μοναδικές για κάθε νέα μανούλα! Σου εύχομαι από καρδιάς ένα υγιές μωράκι, μια εύκολη καισαρική και μια γρήγορη ανάρρωση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...