Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίδεση τραχήλου


Giwta9

Recommended Posts

Καλησπέρα πριν 2 μέρες έκανα επείγουσα περίδεση τραχήλου.υπαρχει ακόμα κίνδυνος να χάσω το μωρό κ πώς θα καταλάβω αν χανω λίγο λίγο αμνιακό υγρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Giwta9 είπε:

Καλησπέρα πριν 2 μέρες έκανα επείγουσα περίδεση τραχήλου.υπαρχει ακόμα κίνδυνος να χάσω το μωρό κ πώς θα καταλάβω αν χανω λίγο λίγο αμνιακό υγρό;

Δεν ξέρω αν όντως υπάρχει αγάπη κίνδυνος αλλά δεν θα θελα να σκέφτεσαι ετσι αλλά αν χασεις αμνιακό που δεν το θέλουμε ειναι σαν νερό στο εσώρουχο να ξέρεις αν δεις ότι σου τρέχει κάτι σαν νερό είναι αμνιακό εγώ το ξέρω δυστηχως γιατί έχασα αμνιακό στην 28 εβδομάδα απο αμνιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω να σε βοηθήσω αλλά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!μου είχε πει ο γιατρός ότι είναι πολύ πιθανό να έκανα και εγώ περιδεση και είχα αγχωθεί πάρα πολύ!Μέχρι στιγμής όλα πάνε καλά νομίζω!Και εγώ το έχω άγχος αν γίνει πχ κάτι με το υγρό αν και πως θα το καταλάβω αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη..σου εύχομαι ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Δεν ξέρω να σε βοηθήσω αλλά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!μου είχε πει ο γιατρός ότι είναι πολύ πιθανό να έκανα και εγώ περιδεση και είχα αγχωθεί πάρα πολύ!Μέχρι στιγμής όλα πάνε καλά νομίζω!Και εγώ το έχω άγχος αν γίνει πχ κάτι με το υγρό αν και πως θα το καταλάβω αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη..σου εύχομαι ότι καλύτερο!

γλυκια μου ακουστε με η περιδεση δεν ειναι κατι το τρομερο ειναι μια εγχειριση που πρεπει να στην κανει καλος γιατρος αν στην κανει καλος δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα τωρα ειναι κριμα να τρομοκτατουμε ετσι δεν ειναι κατι το τοσο τρομερο απλα θελει ξεκουραση αν την κανεις για ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης και παλι ξαναλεω εναν πολυ καλο γιατρο για την περιδεση και εγω ισως χρειαστω αλλα δεν τρομοκρατουμαι και ουτε αγχωνομαι οτι ειναι καλο για το μωρακι μου θα το κανω εξαλλου αν ειναι να γινει το κακο θα γινει γλυκιες μου κοπελες εγω εχω περασει απο μεγαλο γολγοθα και δεν φοβαμαι πλεον τιποτα με την βοηθεια του Θεου και της Παναγιας ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

γλυκια μου ακουστε με η περιδεση δεν ειναι κατι το τρομερο ειναι μια εγχειριση που πρεπει να στην κανει καλος γιατρος αν στην κανει καλος δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα τωρα ειναι κριμα να τρομοκτατουμε ετσι δεν ειναι κατι το τοσο τρομερο απλα θελει ξεκουραση αν την κανεις για ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης και παλι ξαναλεω εναν πολυ καλο γιατρο για την περιδεση και εγω ισως χρειαστω αλλα δεν τρομοκρατουμαι και ουτε αγχωνομαι οτι ειναι καλο για το μωρακι μου θα το κανω εξαλλου αν ειναι να γινει το κακο θα γινει γλυκιες μου κοπελες εγω εχω περασει απο μεγαλο γολγοθα και δεν φοβαμαι πλεον τιποτα με την βοηθεια του Θεου και της Παναγιας ολα καλα θα πανε

Μπορεί να έχεις δίκιο...Φυσικά και αν πρέπει να την κάνω θα την κάνω δεν το συζητώ αλλά θα προτιμούσα να μην μπω στη διαδικασία από αυτή την άποψη το λέω και μόνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...