Μετάβαση σε περιεχόμενο
vivika10

Τοκετός σε δημόσιο Νοσοκομείο

Recommended Posts

Θέλω να ρωτήσω τα κορίτσια που γέννησαν σε δημόσιο Νοσοκομείο ή αυτές που παρακολουθούνται απο γιατρούς σε δημόσιο νοσοκομείο,έχετε ένα γιατρό που σας παρακολουθεί η σας εξετάζει ο εκάστοτε γιατρός που έχει ευφημερια την μέρα που έχετε ραντεβού;στον τοκετο γεννας με τον γιατρο που εφημερεύει;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου, εγώ που ήδη έχω μια γέννα σε δημόσιο νοσοκομείο και πάω για δεύτερη θα σου πω ότι με παρακολουθούσε ο γιατρός της κλινικής στην οποία είμαι γραμμένη που είναι ειδικευόμενος και γέννησα με τον γιατρό της εφημερίας. Μπορείς αν θες να βρεις κάποιον γιατρό του νοσοκομείου να παρευρεθεί στον τοκετό σου έναντι αμοιβής ανεξάρτητα αν έχει εφημερία εκείνη την ημέρα ή οχι, αν αυτό σε κάνει να νιώθεις πιο σίγουρη.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ναι επισης συμφωνω σε αυτο που λες για τα ρουχαλακια..Δε μπορει θα μας γεμισουν φορμακια!Αν εχουμε και μεις ηδη τι θα τα κανουμε τοσα??
    • Εχω να τον δω δυο εβδομαδες.την τελευταια φορα ηταν ενα κιλο.Νομιζω 27η εβδομαδα..εσενα?Συσπασεις κοριτσι μου κανουν πολλες κοπελες ειναι συνηθες φαινομενο...και γω εχω καποιες μερες.αχ αυτη η προγεστερονη την επαιρνα στην αρχη..κανει θαυματα παντως..
    • Ναι... Αυτό ακριβώς. Επίσης δεν θέλω να μαζέψω πάρα πολλά. Γιατί σκέφτομαι πως όλο κ κάποιος φίλος θα φέρει κάποιο ρούχο.... Οπότε δεν θέλω να τρέχω να τα αλλάζω όλα.!!!!.. Τα 50αρια τα παίρνω περισσότερο μονόχρωμα κ διαφορά χρώματα όχι μονο μπλε. Για να τα έχω κ σε επόμενα.. Γιατί μπορεί κ να μην τα βάλει καν
    • Μέσα Νοεμβρίου... Θεωρώ κάπου εκεί θα μας έρθει. Εκτός απροόπτου. 😁 Γιατί κάνω κ συσπάσεις... Κ παίρνω προγεστερόνη να δούμε πως θα πάνε.. Πόσα κιλακια είναι το δικό σου? 
    • Ναι με τα φορμακια δε μπορεις να υπολογισεις τι θελεις ακριβως.Παιζει ρολο το ποσο θα γεννηθει το μωρο ποτε θα γεννηθει κλπ..και μενα μου ειπανε να παω αφοτου φερουν τη νεα κολεξιον!οποτε αναμεινατε στο ακουστικο σας. Εμενα παλι μου ειπανε για περισσοτερα φορμακια και πιτζαμακια οτι θα χρειαστει..αλλα τα περαιτερω  αγοραζονται και στην πορεια νομιζω..
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...