Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!Είμαι νέο μέλος του φορουμ κ θα ήθελα τη βοήθειά σας. Είμαι στην προσπάθεια με τον σύζυγό μου για παιδί πάνω από ένα χρόνο. Έχει διαπιστωθεί πρόβλημα κινητικότητας στο σπερμοδιαγραμμα. Μου είπαν ότι πρέπει να κάνω την εξέταση της σαλπιγγογραφια.Επειδη όμως με φοβίζει το θέμα της ακτινοβολίας κ των επιπτώσεων που μπορεί να έχει.Σκέφτομαι να κάνω την εξελιγμένη με τους υπέρηχους. Διαβασα οτι μκνο αυτή κανουν στο εξωτερικό, δεν ξερω αν αληθευει.Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα την έχει κάνει να με πληροφορησει περαιτέρω..γνωρίζετε αν τη δέχονται οι εξωσωματικοι κ η Επιτροπή;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate4 είπε:

Καλησπέρα σας!Είμαι νέο μέλος του φορουμ κ θα ήθελα τη βοήθειά σας. Είμαι στην προσπάθεια με τον σύζυγό μου για παιδί πάνω από ένα χρόνο. Έχει διαπιστωθεί πρόβλημα κινητικότητας στο σπερμοδιαγραμμα. Μου είπαν ότι πρέπει να κάνω την εξέταση της σαλπιγγογραφια.Επειδη όμως με φοβίζει το θέμα της ακτινοβολίας κ των επιπτώσεων που μπορεί να έχει.Σκέφτομαι να κάνω την εξελιγμένη με τους υπέρηχους. Διαβασα οτι μκνο αυτή κανουν στο εξωτερικό, δεν ξερω αν αληθευει.Ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα την έχει κάνει να με πληροφορησει περαιτέρω..γνωρίζετε αν τη δέχονται οι εξωσωματικοι κ η Επιτροπή;

Κορίτσι μου συγνωμη για το θάρρος αλλά ξέρω χιλιαδες κορίτσια που έχουν κανει σαλπιγγογραφια και δεν είχανε καμια επίπτωση ακτινοβολία δεν ξέρω κατα ποσο έχει αλλά ακτινοβολία τρώμε απο όλες τις μεριές απο την τηλεόραση απο τον υπολογιστή απο το κινητό απο όλα εγώ πάντως ξέρω οτι δεν έχει υπάρξει κανένα θέμα και καμια επίπτωση σε αυτή την εξέταση τώρα αν εσύ νιώθεις ασφαλής να κανεις αυτήν που θες λυπάμαι αλλά δεν ξερω αν γίνεται στο εξωτερικό δυστηχως δεν μπορώ νά σε βοηθήσω @Kate4

• Like 1

στις πριν 11 ώρες, ο/η Kate4 είπε:

Δεν χρειάζεται να σε φοβίζει η κανονική κι εμένα με φόβισε αλλά τελικά δεν ήταν τίποτα κοπέλα μου μα τίποτα... 5 λεπτά κρατάει μόνο σκέψου ότι μετά έχεις ένα διάστημα που μπορεί να έρθει το πολυπόθητο. Τώρα για την καινούρια μέθοδο Υπάρχουν ειδική ιατρείο στην Αθήνα που κάνουν τώρα δεν ξέρω αν την δέχονται είναι περίεργο το κράτος μας σε αυτά 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις