Μετάβαση σε περιεχόμενο

μπεμπακια Οκτωμβριου


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!! 

Δεν είμαι για αυτό το θέμα απλά το είδα και είπα να γράψω μιας και ήμουν περσυ του Οκτωβρίου! Περσυ τέτοιο καιρό είχα μάθει κ εγώ για την εγκυμοσύνη και τώρα έχω το. Μικρό θαύματα κι στα χέρια μου!!! 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όμορφες και τελιωμηνες εγκυμοσύνες με το καλό τα μωράκια σας να το χαρείτε όσο μπορείτε χωρίς άγχος είναι ότι καλύτερο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! 

Δεν είμαι για αυτό το θέμα απλά το είδα και είπα να γράψω μιας και ήμουν περσυ του Οκτωβρίου! Περσυ τέτοιο καιρό είχα μάθει κ εγώ για την εγκυμοσύνη και τώρα έχω το. Μικρό θαύματα κι στα χέρια μου!!! 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όμορφες και τελιωμηνες εγκυμοσύνες με το καλό τα μωράκια σας να το χαρείτε όσο μπορείτε χωρίς άγχος είναι ότι καλύτερο!!! 

Mamounitsa να σου ζήσει το μωράκι σου.Να το χαίρεσαι και να το καμαρώνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Mamounitsa να σου ζήσει το μωράκι σου.Να το χαίρεσαι και να το καμαρώνεις 

Ευχαριστώ κ εσύ με το καλό να το υποδεχτείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mommy 6 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ Mamounitsa ???

@Mommy 6 εγω σημερα ειμαι 6 μπαμ αχχχαχαχα ειδες σακο και σπορακι η ακομα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Penny89 Οχι δεν εχω κανει ακομα υπέρηχο.Εδω που μένω ειναι τελειως διαφορετικά τα πραγματα.Καμια σχέση με Ελλαδα.Μαθαινεις ότι είσαι έγκυος,κλείνεις ραντεβού με την μαία της περιοχής σου,κάπου στις εξι εβδομαδες έχεις το πρώτο ραντεβού το οποίο ειναι απλά για να σου ανοίξει φάκελο και να παρει το ιστορικό σου και μετα σου κανονίζει ποτε θα δώσεις αιμα για τις πρώτες εξετάσεις και περιμένεις με το ταχυδρομείο το ραντεβού για τον πρώτο υπέρηχο(ο οποίος ειναι η αυχενική διαφάνεια στις 12 περίπου εβδομαδες)Γιατρός δεν παίζει κάν απλά σε παρακολουθεί μαία σε ολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης,εκτός και υπάρχει πρόβλημα στην πορεία.????Ναι ξερω σοκ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...