Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενοχλησεις στο στήθος και άγχος....


Katerina1993

Recommended Posts

Γειά σας.... Είμαι 26 ετών, είμαι στην 16 μέρα του κύκλου μου και έχω ενοχλησεισ στο στήθος.... Δεν έχω κανένα οζιδιο η κάποια άλλαγη... Να σας πω ότι αυτή την ενόχληση την είχα όταν έμεινα έγκυος και τελικά κατέληξε σε βιοχημικη.... Να πω κιόλας ότι το στήθος μου είναι αρκετά μεγάλο... Επίσης την ενόχληση την εχω και στους 2 μαστούς... Υπάρχει περίπτωση να είναι πάλι εγκυμοσύνη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας.... Είμαι 26 ετών, είμαι στην 16 μέρα του κύκλου μου και έχω ενοχλησεισ στο στήθος.... Δεν έχω κανένα οζιδιο η κάποια άλλαγη... Να σας πω ότι αυτή την ενόχληση την είχα όταν έμεινα έγκυος και τελικά κατέληξε σε βιοχημικη.... Να πω κιόλας ότι το στήθος μου είναι αρκετά μεγάλο... Επίσης την ενόχληση την εχω και στους 2 μαστούς... Υπάρχει περίπτωση να είναι πάλι εγκυμοσύνη? 

εσυ θα ηθελες να εισαι εγκυος ;;; το στηθος σου ειναι πρησμενο τι ακριβως ενοχλησεις εχεις ;; και εγω εχω μεγαλο στηθος οποτε μπορω καπως να σε βοηθησω γιατρος δεν ειμαι ετσι αλλα μια αποψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας.... Είμαι 26 ετών, είμαι στην 16 μέρα του κύκλου μου και έχω ενοχλησεισ στο στήθος.... Δεν έχω κανένα οζιδιο η κάποια άλλαγη... Να σας πω ότι αυτή την ενόχληση την είχα όταν έμεινα έγκυος και τελικά κατέληξε σε βιοχημικη.... Να πω κιόλας ότι το στήθος μου είναι αρκετά μεγάλο... Επίσης την ενόχληση την εχω και στους 2 μαστούς... Υπάρχει περίπτωση να είναι πάλι εγκυμοσύνη? 

Στη 16η ημέρα δνε θα χει γίνει καν εμφύτευση. Πως μπορεί να υπάρχει εγκυμοσύνη?? Προφανώς πέρασε η ωορρηξία. Κ ανεβαίνει η προγεστερόνη. Γι αυτό το πρηξιμ. Είναι φυσιολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

εσυ θα ηθελες να εισαι εγκυος ;;; το στηθος σου ειναι πρησμενο τι ακριβως ενοχλησεις εχεις ;; και εγω εχω μεγαλο στηθος οποτε μπορω καπως να σε βοηθησω γιατρος δεν ειμαι ετσι αλλα μια αποψη

Εννοείτε πως θα ήθελα.... Το νιώθω πιο βαρύ απ ότι συνήθως.... Και μερικές φορές νιώθω σαν κάψιμο-σουβλια στην θηλή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στη 16η ημέρα δνε θα χει γίνει καν εμφύτευση. Πως μπορεί να υπάρχει εγκυμοσύνη?? Προφανώς πέρασε η ωορρηξία. Κ ανεβαίνει η προγεστερόνη. Γι αυτό το πρηξιμ. Είναι φυσιολογικό. 

Δεν έχω σταθερό κύκλο... Αλλά με τις 32 μέρες που έχω συνήθως στη  19 είναι η ωορηξια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Δεν έχω σταθερό κύκλο... Αλλά με τις 32 μέρες που έχω συνήθως στη  19 είναι η ωορηξια.... 

Ωραία μήπως έχεις τώρα ωορρηξία??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ωραία μήπως έχεις τώρα ωορρηξία??? 

Δεν είναι απίθανο γιατί έχω και υγρά...... Απλά δεν έχει πονέσει ξανά έτσι στην ωορηξια.... Και είναι η δεύτερη μέρα σήμερα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Δεν είναι απίθανο γιατί έχω και υγρά...... Απλά δεν έχει πονέσει ξανά έτσι στην ωορηξια.... Και είναι η δεύτερη μέρα σήμερα.... 

Εμένα τώρα 2 τελευταίες φορές την ημέρα της ωορρηξιας κ μετά το στήθος μου πρησζεται.... Έτσι χωρίς λόγο.. Είναι η 2η φορά που το παθαίνω. Καλή επιτυχία λοιπόν... Έχε τις προσπάθειες σου. Κ τα αποτελέσματα μετά από 15 μερούλες... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα τώρα 2 τελευταίες φορές την ημέρα της ωορρηξιας κ μετά το στήθος μου πρησζεται.... Έτσι χωρίς λόγο.. Είναι η 2η φορά που το παθαίνω. Καλή επιτυχία λοιπόν... Έχε τις προσπάθειες σου. Κ τα αποτελέσματα μετά από 15 μερούλες... ❤️

Ευχαριστώ πολύ.... Απλά το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στο κακό..... Θα περιμένω λίγες μέρες και αν συνεχίσει θα πάω στο γιατρό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Ευχαριστώ πολύ.... Απλά το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στο κακό..... Θα περιμένω λίγες μέρες και αν συνεχίσει θα πάω στο γιατρό.... 

Από τις ορμόνες της ωορηξιας θα είναι καλή μου. Εγώ γενικά δεν έχω ενοχλήσεις στο στήθος, στην προηγούμενη ωορηξια όμως πονούσα αρκετά. Εννοείται πως αν θες να ηρεμισεις να μιλήσεις με τον γιατρό σου. Εύχομαι αφού θες να είσαι έγκυος και σε δεκαπέντε μέρες να μας πεις τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...