Μετάβαση σε περιεχόμενο
LOULOUdaki!

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ε οχι βρε παιδια, αν βγουν ολα οκ γιατί να ξανακάνει;;;

Κορίτσια αν κρίνω απο τα αποτελέσματα μας που ολο κ λεγαμε μην εχουμε κατι κ τελικα ολα καλα  θελω να πιστεύω οτι κ τωρα ολα καλα θα είναι. Με εχει αγχωσει παααρα πολυ... πιο πολύ απο τη σαλπιγγογραφια...

Τελειωμό δεν έχουν οι υποθέσεις μας! Κι εγώ για το σπερμοδιαγραμμα ανησυχούσα και τον πόνο στην εξέταση σήμερα και τελικά μ έκανε το αποτέλεσμα της εξέτασης να σκέφτομαι πολύποδες και ινομυωματα και επεμβάσεις.. Πφφφφ να περάσουν όλα! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Τελειωμό δεν έχουν οι υποθέσεις μας! Κι εγώ για το σπερμοδιαγραμμα ανησυχούσα και τον πόνο στην εξέταση σήμερα και τελικά μ έκανε το αποτέλεσμα της εξέτασης να σκέφτομαι πολύποδες και ινομυωματα και επεμβάσεις.. Πφφφφ να περάσουν όλα! 

Γιατρός δεν ειμαι αλλα δε νομίζω να μπεις σε τετοια περιπετεια για κατι τοσο μικρο! Εκτός πια κ αν ειναι σε τοσο καιρια θέση. Νομίζω τσαμπα ανησυχείς. Κ γω οταν το είχα βρει είχα τρομάξει αλλά τελικά ολα οκ, οσο δε με ενοχλει δεν το ενοχλώ, αυτο ειναι το μοτο του γιατρού μου... 

Θα δεις τι θα σου πει αύριο!

Δεν ξερω εκεί που παίρνω ανάσα εκεί ωρες ώρες νομίζω οτι δε θα συμβεί ποτέ το θαύμα... ποτέ δεν το είχα φανταστεί τόσο δύσκολο...

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Γιατρός δεν ειμαι αλλα δε νομίζω να μπεις σε τετοια περιπετεια για κατι τοσο μικρο! Εκτός πια κ αν ειναι σε τοσο καιρια θέση. Νομίζω τσαμπα ανησυχείς. Κ γω οταν το είχα βρει είχα τρομάξει αλλά τελικά ολα οκ, οσο δε με ενοχλει δεν το ενοχλώ, αυτο ειναι το μοτο του γιατρού μου... 

Θα δεις τι θα σου πει αύριο!

Δεν ξερω εκεί που παίρνω ανάσα εκεί ωρες ώρες νομίζω οτι δε θα συμβεί ποτέ το θαύμα... ποτέ δεν το είχα φανταστεί τόσο δύσκολο...

Βρε ότι θα συμβεί το θαύμα, θα συμβεί! Αισιοδοξία! Κι υπομονή 😊

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Πάντως κορίτσια ολες μέσα στο αγχος κ τελικα τίποτα... Εγώ είχα φανταστεί κ τα ευρήματα... Τελοσπαντων τέλος καλό όλα καλά. @LOULOUdaki! την ΑΜΗ μην τρελαθεις κιολας... φιλη μου μεσα στο αγχος γιατί την ειχε τραγικα χαμηλή έκανε 2 παιδιά κ μαλιστα το 2ο κατά λάθος! Της το ειχε ξεγράψει ο γιατρός κ τσουυυπ ήρθε!

Ρε κορίτσια κ μια ερώτηση πολυ πολυ άβολη αλλά εκει που φτάσαμε... στις εξετάσεις των συζύγων πήγατε/θα πατε μαζι; τον λυπάμαι να παει μόνος, αυτός ήταν παντού μαζι... ντρέπεται κιόλας νομίζω... 

Εγω πάντα μαζί του

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις